SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Kesin hocam. Tüm yolları kapatıp, alternatif yol bırakmayıp, kamyonu bu tür devasa yüklerle kayaların taşların kayaların üzerinden atlatmak nedir abi ya?!

geçen gaza gelip indirdim sonra sövüp tekrar sildim, kapalı yolları açmak için görev alıyorum o görev yollarını da kapatmışlar, zar zor yük almak için şirket alanına girdim o alana bile engeller koymuşlar, harita tasarımcılarının geçen kulakları iyi çınlamıştır, mudrunner iyiydi fazla kasmadan sürüp çıkıyorduk.

1 Beğeni

bende gaza gelip yükledim 2 günde 12 saat gömüldüm sebepsiz sardı ama bazı yerlerde sövmemek imkansız ve daha michiganı bitiremedim. birde bu sezon paketimi almak mı daha mantıklı yoksa bi kaç dlc mi almak daha mantıklı olur.

1 Beğeni

öncxelikle mcihianı alaskayı taymryri tamamla daha sonra kendine sor ben bunu devam edebilirmiyim eğerki içinden evet geçiyorsa SnowRunner - 4-Year Anniversary Edition al gitsin(ama şunu diyim standart haritalarda sövüyorsan DLClerdeki haritalarda klavye kırarsın o kadar diyim bu DLClerde meydan okumaya sabırlı olmaya hazırmısın?)

2 Beğeni

Kola Peninsula bezdirdi beni. Şu an için sadece kontrat bölümlerini ve yol üstü gibi olan görevleri yaparak gidiyorum. Şimdi Yukon’dayım ve Yukon’un da sürekli ordan oraya götürmesi ve malzemelerin sayılı olması sıkacak gibi ama bakalım.

1 Beğeni

Craft sistemini iyice abartmışlar Yukon’da.

:+1: Ve derhal pılımı pırtımı toplayıp bu lanet bölgeye veda ediyorum.

3 Beğeni

oyunu t300 rs gt ile oynayan var mı? son 1 aydır güncellemeden mi çözemedim oyuna her girişte direksiyon ayarı t 300 seçiliyken özele geçip direksiyonu görmüyor tekrar ayara girip t300 seçmek gerekiyor :roll_eyes: niye bozarlar düzgün çalışan şeyi bilmem :rage:

4 yıllığın fiyatı biraz fazla geldiğinden sormuştum fakat o derece zorluyorsa kalsın :smiley:

o zaman önce ilk 1 yıllığı deneyin baktınız yavaş yavaş alışıyorsunuz daha sonra 2 onu bitirip 3 daha sonrada 4ü alırsınız

2 Beğeni

böylesi daha mantıklı olcak galiba teşekkürler

1 Beğeni

Season 13: Dig & Drill aldın mı? nasıl acaba :roll_eyes:

1 Beğeni

Almadım ama var :slightly_smiling_face: . Sırayla gidiyorum onu sona bıraktım. Sadece 1 harita olduğunu biliyorum. Tek harita ile ne kadar iyi olabilir ki?!

2 Beğeni

almadın nasıl var :laughing: neyse aldık bakalım indirim vardı azıcık :roll_eyes:

2 Beğeni

1 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: SnowRunner - Screenshots (Hikayeli)

:+1:

4 Beğeni

Voron AE-4380 karda buzda iyi de abi odun koy aşırı devriliyor zor götürdüm orta boy kütükleri 2 kez yattı allahtan ctrl f4 söylemişin :roll_eyes:

1 Beğeni

Arka tekerler 8’li olmazsa devriliyor doğrudur.

2 Beğeni

kütük römorku takınca şase değişiyor o zaman fark etmedim

1 Beğeni

Bu oyunun en sinir bozucu yanı da uzun kütük olan yerde orta kütük olmaması. Yahu kardeşim böl ortadan ikiye olsun bitsin. Ne diye dolandırıyon bizi! :slight_smile:

1 Beğeni