SnowRunner - Screenshots (Hikayeli)

Haritada buldum bu Tatra’yı. Ezip geçiyor 4 tarafı. :slight_smile: Yalnız lastikler biraz tuhaf duruyor.

Diferansiyel kilidi yok.

6 Beğeni

İyi hoş gidiyor da dönmüyor namussuz. :slight_smile: Evet lastik dikkat çekmeyecek gibi değil.

2 Beğeni

Imgur

10 Beğeni

Öğrenene kadar soğuk terler döktürmüş, bütün dengeyi değiştiren mükemmel vinç.

7 Beğeni

Unimog mu bu?

Mf 8S ve Nh T7070 Snowrunner sularında

8 Beğeni

Evet aynen öyle

onun difransiyel kilidi var sadece onu senin keşfetmen gerekiyor hemide bulunduğun haritadalardan birinde :smiley:

1 Beğeni

Vallaha mı? Dolanayım o zaman haritada. Belki bulurum. :slight_smile:

Buldum. :slight_smile:

3 Beğeni

Gene save bozuldu :smiley:

Derry Longhorn 3194 kurtarma görevine Derry Longhorn 3194 ile giriyorum :smiley:
Tüm ilerlemem kayboldu. Neyse ki önceki savem duruyor Tamyr’den devam. Bundan sonra geri dönmek yok. :smiley:

5 Beğeni

Yav oyun dosyalariyla oynayıp duruyorsun sürekli bozulur tabi . Benim içim sıkıldı senin yerine :smile:
Kanka kola bölgesine acil geçmen lazım asıl olaylar orda dönüyor . Sabah bi bakmışsın sinirden oyunu silmişsin hahaha :joy::joy::joy:

Amur, Russian Federation,

Chernokamensk’in petrol rafineri kurulumunu tamamlamak üzereyiz. Son ve en büyük görevimiz petrol hattı için gerekli büyük çaplı boruların taşınması. Tabii ki her şey o kadar basit değil. Boruları Cosmodrome`dan taşımamız, tüm o zorlu Amur tundrasını bir uçtan öbürüne kat etmemiz gerekiyor.

MZKT-7431 VOLAT

Bu iş için özel olarak donatılmış MZKT-7431, 8x8 bir şase üstünde 650hp gücünde V12 turbo dizel desteklenmiş. Önümde ki uzun yolda ihtiyaç duyacağım yakıt için kabin arkasında yedek yakıt tankları ve hidrolik depoları konumlandırılmış. Yüksek çekme kapasitesine sahip iki adet hidrolik vinçte bize eşlik ediyor. Tabii tüm bunlar yolculuğun kolay geçeceği anlamına gelmiyor.

Buz kesen soğuk, durmayan kar fırtınası, yerde ki karların altında sizi bekleyen çamur ve her an lastiklerin tutuşunu kesebileck buz! Volat V12 motorun hakkını veriyor. Kendini bu yollarda kanıtlamış eşsiz makine, çıkarttığı gürültü ile gelmekte olduğunu kilometrelerce öteden bildiriyor. Metal boru imalathanesine ulaştıktan sonra bekletilmeden yüklemeyi yapıyoruz. Şimdi tüm bu mücadeleyi tersi istikamette yeniden sergilememiz gerekli…

by Memoli156, on Flickr

7 Beğeni

Kola peninsula ile Amuru %100 bitirdiğinde sen oyunun Pirisin :smiley: :smile:

1 Beğeni

Kocaoğlana bu yapılır mı? :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

Şimdilik Taymyr’de keyifler yerinde. :smiley:
Azıcık şöyle şeyler oldu :smiley:

4 Beğeni

Şu anda Amurda "Top Secret " kontratını yapıyorum . Bizde bu işe geçen çarşamba başlamadık amur korksun bizden :smile: @Nomrukan Taymr hakkaten güzel benim favori bölgelerimden . Sen kola bölgesine bi geç , sonra yukonda craft sistemiyle bi uğraş bu eğlenceleri çok arayacaksın kanka Aykut demişti dersin :smile: haksız mıyım @Mehmet_Ali34 @turko35408

2 Beğeni

Haklısın hocam. Spoiler vermek istemem ama, öyle gideyim depodan hazır alayım devri kapanıyor bir süre sonra. Malları yollardan topluyorsun. :rofl:
Zaten zor olan oyun iyice zorlaşıyor. 2 tane metal kiriş için 30 takla attırıyor adama. :rofl:

1 Beğeni

Yukon haritasından sonra hep mi craft yapıyoruz? Çünkü şimdiden sıkmaya başladı bu iş biraz. :slight_smile:

1 Beğeni

Aman hocam amur duymasın böyle diyenler amurun haritalarında kayboldu :smile:

1 Beğeni