SnowRunner - Screenshots (Hikayeli)

Yeni oyunda Screenshots paylaşımlarının önemli olacağına inanıyorum. Gelinen nokta zaten ortada :smiley: Hikayeleştirmeye uygun bir oyun geliyor.
SnowRunner çıktığında burada paylaşımlara başlayacağız.

SnowRunner Ana Konu

SnowRunner Haberleri
https://www.simulasyonturk.com/kategori/kamyon/snowrunner/

11 Beğeni

Oyunun çıkışına 2 hafta kaldı. SnowRunner’ın Screenshots konusu ETS 2’de olduğu gibi hikayeleştirmeyi hak ediyor. Hatta bu oyunda daha fazla olay yaşıyorsunuz. Özenerek paylaşım yapmalıyız.

3 Beğeni

Screenshots konusu coşacak. Müthiş bir görsellik var.

5 Beğeni

2 gönderiler var olan bir konu içinde birleştirildi: SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Buralar karışacak vaziyet alın.

2 Beğeni

Buralar dağerlenecek.Yerimizi alalım

2 Beğeni

Çocuklarımız okusun bizim gibi olmasın diye…

8 Beğeni

Bu akşamki Oil Rig Salvage Semi-Trailer macerasından @Emre54 ile :slight_smile: yarın pompaya devam

9 Beğeni

Pacific P16 ile @Emre54 Oshkosh çekerken

9 Beğeni

White Western Star nerelerde ne şartlar altında çıktı bir bilseniz :smiley: yani o arabanın yürümesi bile bir mucize neyse ki BeamNG.drive’da olduğu gibi şasi falan komple dağılmıyor dsfsfsdfdsfsdhfsdfsdf binmeyecektim bu arabaya lanet okumuştum ama güzel de gidiyor heavy-duty kategorisinde…

SnowRunner için fotoğraf modu lazım! Fotoğraf modu şart! Fotoğraf modu çok çok iyi olur! Müthiş bir photorealistic görsel var bunlar değerlendirilmeli…

9 Beğeni

Yapamadım beyler gotüm attı :frowning:
Kamyonu zorla halatla ağaca bağladım hem el frenini çektim hem de ayağım frende
Dayının birine telefonu verdim çek beni jandarmadaki komutan istedi dedim. Jandarmayı aramıştım

4 Beğeni

Ne varsa eskilerde var demişler… yeni favori aracım :truck:

5 Beğeni

Belki bir Thor değiliz şimşek çakamıyoruz ama bizim de bu alemde bir şeklimiz var.

snowrunner2

8 Beğeni

Günaydın Herkese :smiley:

6 Beğeni

Bu alet canavar !

6 Beğeni

CAT kurtarma operasyonu

8 Beğeni

Varsa şekerin patlayalım şekerim.

3 Beğeni

bu kadarı da fazla

8 Beğeni

mazot az iki defa git gel yapmayalım dedik.

4 Beğeni

Benim gözümde oyunun joker araçları… bu iki araç her yolda her şekilde gidebiliyor
Emektar FLEETSTAR. Bu araca aşırı ısındım, insanın oyunu bırakası gelmiyor…

5 Beğeni