SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

238tl falan xboxtaydı orada da aynı fiyat olur 20-30 lira oynar herhalde umarım yani

1 Beğeni

Çıkışta fiyat artışı olmaz ama bedavaya da verebilirler hiç belli olmaz deli bunlar :stuck_out_tongue_winking_eye:

beyler oyun muhteşem ya alaskadayız şu an lanet olsun
yılın simülasyon oyunu bu
bir sürü paylaşmak istiyorum yapamıyorum

haykırmak istiyorum yav

3 Beğeni
1 Beğeni

Sondaj kutusuna götürdüğüm devasa dorse ile yolda giderken bariyerlere çarptım ve ön sağ lastik gümledi! :smiley: hasarlı şu an hepsi de patlıyor tabii yıkık bir araç çıkıyor karşınıza :smiley:

2 Beğeni

SS alma olayı nasıl? odak vs ayarlanabilen yenilik var mı?

Çok pis kanıma giriyon varya :joy:

1 Beğeni

Facebook grubunda paylaştım. Buraya tekrar atayım. Bir de başka forumlarda falan aktaran varsa bak lütfen yazdıklarımı derleyip aktarsın herkese her yere selam bu oyun artık bizim :smiley: simülasyon oyuncularına adanmış
nasıl derler
SİMÜLASYON TUTKUNLARINDAN SİMÜLASYON TUTKUNLARI İÇİN?

Kendim görüntü paylaşamıyorum ama bu oyun bir devrim olmuş. 34 saat oldu oynuyoruz :smiley: Çıkışa kadar 100 olacak belli.

Yılların acısını öyle bir çıkarmışlar ki ağzımız açık kaldı.

Adam akıllı yapılan oyun görmek çok zor özellikle sıkıntılı oyun türlerinde ancak SnowRunner hem geliştiricisi hem de yayımcısı ile güzel bir ders vermeye geliyor. Param olsa da hisse alsam. Bu oyuna sahip olmak vardı. Deli para basacaklar.

Yüksek prodüksiyonlu oyun yapan firmalar bazen millet güvense de abuk sabuk şeyler çıkartıyordu.

Burada kesinlikle bir istisna var ve Ruslar yine üstünlüğünü göstermiş oldu. Böyle firmaların ya da aynı mantıkla aynı oyun tasarımıyla yapılacak herhangi bir türdeki simülasyon oyununun artık başarılı olmaması için bir neden yok. Adam akıllı yapın oyuncuyu dikkate alın yeter… Bıktık rezil oyunlardan.

28 Nisan gece yarısı ambargo bitimi ile videolar yayınlanmaya başlayacak. Sızın videoları yayınlara bakın yine de

bol bol oynanacak…

dolara yatırım yapmak gibi bir şey bu

9 Beğeni

YENİ AÇIKLAMALAR!

• Sıkı çalışmaları sayesinde çalışan aynalar PC sürümünde çıkışta yer alacak. Konsollara ise daha sonra güncelleme ile gelecek. Üzerinde çalışıyorlar.

• Çıkıştaki sürümde multiplayer’da modlar çalışmayacakmış. Bu da çıkıştan kısa bir süre sonra güncelleme ile sağlanacak.

Modlama bilgileri paylaşıldı. İlk çıkışta sadece araçlar modlanacak hatta bizim @Emre54 mod templatelerindeki modeli 3DMax’de açtı.
Daha sonra haritalar, görevler, interior özelleştirme gibi modlama özellikleri gelecek. Bunlar zaten Season Pass videosunda söylenmişti. Yeni modlama özellikleri 2. DLC ile birlikte gelecekti.

Peki bu gibi ayrıntılar olumsuz etkiliyor mu? Hayır. Kurulan bu büyük oyun dünyasında çok büyük adımlar atılıyor. Nereye baksanız bunu görüyorsunuz. Söyledikleri yazdıkları hiçbir şey gerçekten boş laf değil. İlk duyurusundan bugüne kadar söylediklerimin ben de arkasındayım. Beklediğimizden fazlasını veriyorlar. Tamam para ile satılacak ama günümüzde bu tarz oyunları para ile bile yaptırmak zor. Burada eşsiz kişilerin emeği, fikri, mücadelesi var.

6 Beğeni

Q: What wheels and peripherals will be supported by SnowRunner?
Testing for all our planned peripherals has unfortunately been delayed due to the COVID-19 virus. We can confirm that popular wheels from Thrustmaster, Logitech, and others will be available but not fully compatible at launch. We will provide a detailed list of all the specific wheels once testing has been fully completed after launch.

Q: Is there a Hardcore Mode?
Not at launch, but we plan to introduce this in a future update. SnowRunner can be pretty hardcore to begin with though!

Epic games ile steam neden çakışıyor,
Steam kullanım dışı kaldı Epic games başlayınca konu hakkında yardım edin lütfen.

Bir oyun bu kadar realistik olabilir mi? :smiley: @Emre54 sdfsfs neler yaşıyoruz yine

@By_felix anlık bir şey olabilir mi normalde birlikte çalışabiliyorlar alakası yok

1 Beğeni
3 Beğeni

Sonunda geliyor iki gözümün çiçeği :smile: Pazartesi gecesi türkiye saati ile saat 03.00 gibi oyun açılacakmış . Şu anda satın alsak ön indirme yapıyor mu yoksa oyun açılınca mı indireceğiz

Kurulum dan sonra oldu,
steam çıkış, giriş yaptım
Düzeldi
Dediğin gibi anlık herhalde.
Şimdi sıkıntı yok.

@HasanOfke alttaki pc’
snowrunner maximum seviyede açarmı ?

DA-V4/R5 1600/Wraith Max Soğutucu

• Seagate 3.5" 1TB Barracuda Sata 3.0 7200Rpm 64MB 210Mb/s okuma Harddisk
  • MSI RX580 Armor OC 8GB GDDR5 256Bit AMD Radeon DX12 Ekran Kartı
  • TOSHIBA OCZ 480GB TR200 SATA3 2.5" SSD (555MB Okuma / 540MB Yazma)
  • MSI B450M PRO-M2 AMD B450 Soket AM4 DDR4 3466MHz (A-XMP OC MODE) VGA DVI HDMI Anakart
  • Thermaltake V200 600W 80Plus 3X Pure Plus RGB Fanlı Midtower Gaming Kasa
  • ADATA XPG GAMMIX D30 8GBX1 3000MHZ DDR4 SINGLE PC RAM
  • AMD Ryzen 5 1600 Soket AM4 3.2GHz 19MB Önbellek 65W 6 Çekirdek İşlemci - tray

1 Beğeni

Önerilen sistem gereksinimleri de 16 GB ram vardı
İşlemci olarakta daha yüksek bir işlemci istemekte

1 Beğeni

Şimdi 6.5 gb güncelleme geldi :smiley: abov abov

@By_felix minimum karışık oynarsın

3 Beğeni

minimummu olamaz 5bin lira verdim buna :rofl: :smiley:

O kadar verdin diye yıllarca her oyunu en iyi de oynayacak değilsin ya :joy:

2 Beğeni