SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

:+1:

@Mehmet_Ali34 Hocam bu Maine bölgesi de pek kolay değilmiş. Amur kadar olmasa bile…

maine bölgesi kolaydır

sen yine lake kovdu bitirdin kurtuldun ben direk es geçtim 5 gün oluyor sezon 12 de dahil bütün DLC li haritaları bitirdim ancak lake kovda girdim içimden girmek gelmiyor ama sezon 13 tek harita çıkınca mecbur lake kovda girmek zorundayım :smirk:

1 Beğeni

Lake Kovd gerçekten ıstırap. Sezon 12’nin ilk haritasını yarıya kadar oynadım sinir oldum bıraktım. Aynı hat üzerinde hababam git gel git gel… Aceleye getirilmiş sallama DLC olduğu her halinden belli.

snowrunner hep aynı hat üzerinde git gelli bir oyundu sen bence snowrunnerdan sıkılmışssın ve season 12yide oynayasın gelmiyor ondandır

1 Beğeni

Vallaha doğru. :rofl:

1 Beğeni

Bu Caterpillar 770G ne biçim bi kamyon ya. AWD yok, her zaman açık diff lock var. Dorse takınca burnunun dikine dikine gidiyor. Görev de o kamyonu kullanmamı zorunlu kılmış.

2 Beğeni

Onu güçlü bir kamyonun arkasına bağlayıp gezdirin. Zaten görevdeki yükü taşıyamıyor.

Aynen öyle yaptım. 2 tane dorse teslim etmem gerekiyodu, ikincide Kenworth 963 ile çektim.

1 Beğeni

hocam tenneseyi %100leyemedin galiba :smile: alıştırdın bizi ekran görüntülerinle atmayınca merak ettim açıkcası :smiley: özletme kendini :smiley:

1 Beğeni

Eyvallah hocam sağ ol. Nedense o harita ve sonrası için hevesim kalmadı. Oyunu açmak bile istemiyorum.
Kütük taşımaktan kütük gibi oldum belki ondandır. :rofl:

vıyy güncelleme geldi sanırım benzin ayarı yine gidecek :joy: :joy: :roll_eyes:

1 Beğeni

Üzüldüğün şeye bak! :rofl:

1 Beğeni

ne yapayım abi öyle lanet karlı buzlu batan yollar var ki benzin bitti mi bitersin öyle her köşeye kara nehirdeki gibi tankerde koymak kolay değil bu haritada :roll_eyes: :rofl:

1 Beğeni

Oyuna tekrar başladım. Belli oluyo mu? :rofl:

3 Beğeni

Hocam yanlış oynuyorsun düz gitmen lazım…

3 Beğeni

Ben düz gidiyorum da kamyon eğri gidiyor. :rofl: Rot balans ayarı kaçmış olabilir mi?

1 Beğeni

İlerlemem %99 da kaldı. Sadece Burning Mill de 2 ade Co-op görev kaldı.
Epic kullanıcı adım mu_sa ekleyinde şunu bitireyim içimde dert kaldı.

Snowrunner kopyala/yapıştır yeni oyunu. İkinci oyunu beklerken aynı pilavı ısıtıp ısıtıp önümüze atıyorlar.

5 Beğeni