SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Hocam mod menager bölümünde hesabınızdın çıkış yapıp tekrardan bağlamayı denyin.

1 Beğeni

MrBusses - mod.io

bu elemanın modlarını öneririm beyler paket halindekileri mutlaka indirin. Oyunun vanilla kamyonlarını daha çeşitli daha kullanılabilir kılıyor. Daha çok modifiye seçeneği sunuyor. Açıkçası ben bu elemanı keşfettikten sonra diğer modlara gerek duymuyorum artık.

2 Beğeni

pc olan odada kesin kılıma var benim oda 34 derece 10 gündür oyuna giremiyorum :roll_eyes: artı adam mı tutuyorsun abi tek kişi öldürüyor insanı kola adası bile :rage: :rofl:

Sadece karşımda tam gaz dönen kasa fanı var. Oda yanıyor. :rofl:

valla bana daral geliyor sıcaktan vantilatör de var ama :roll_eyes:

Aynı oyunu 3.kez oynarsan normal değil mi? Kamyonları tanıyorsun, yolları biliyorsun. Ona göre kafanda plan yapıyorsun filan. Ha tamamı olmasa bile bazı kritik yolları ve görevleri hatırlıyorum mesela.

Daha 2.5 ay var. Önümüzdeki aylar ne olur bilinmez. Çekilmiyor sıcaklar kış daha iyi.

1 Beğeni

hafızan iyi o zaman çünkü ben unuturum ayrıca yol ezberlesen de kola adasından odun işi lanet diğer adaya :neutral_face:

1 Beğeni

Evet. Uzun kütükler bir haritadan diğerine orta kütükler diğer haritadan ötekine bayıyor. :rofl:

1 Beğeni

Klimayı açınca serinliyorsun mis gibi ama, elektrik faturası gelince de buram buram terliyorsun anlamı kalmıyor. :rofl:

1 Beğeni

Aynen lanet iş odun orada :rage: bakalım pencere açmıyorum sinekten neyse ki yeniliyorum pimapeni sıcak soğuk geçirmeyen cam çıkmış ondan istedim sineklik falan takılacak o zaman girerim sanırım artık :upside_down_face:

1 Beğeni

Hadi hayırlısı. :slight_smile:

1 Beğeni

Sorunu çözdüm hocam. Belgelerim kısmından kayıtlı save dosyasını sildikten sonra oyuna tekrar giriş yapıyorsunuz. Tabii bu sırada oyuna giriş yaparken bulut depolamada kayıtlı olan son save’i seçiyorsunuz. Ardından modlar tekrardan kullanılabilir hale geliyor.

2 Beğeni

@fsmemoli Hocam bu kamyon iş bitirici. Özellikle karda buzda çok iyi. Tavsiyemdir.

Voron AE-4380

3 Beğeni

kamyon sıkıntım yok ama tavsiyen iyi oldu teşekkürler bakayım :+1:

1 Beğeni

Bir diğer tavsiye de; ola ki kamyon devrilirse hemen ALT + F4 çek PC’ye. Yeniden başladığında yaklaşık 5 dakika geriden başlarsın. :slight_smile:

2 Beğeni

hadi ya iyiymiş :rofl:

1 Beğeni

Bunu ben de yapıyorum, kendimiz kaydedemediğimiz için yapılabilecek en mantıklı şey bu galiba.

1 Beğeni

Ne lanet yermiş bu Amur! Nasıl bitirmişim hayretler içindeyim. Hele Kuzey Aegis midir nedir nasıl haritadır öyle? Bu haritada çıplak kamyonu gezdiremezken bunu nasıl götürecem ta diğer haritaya? Sadece Amur bütün bir oyuna bedel bence.

3 Beğeni

Bu amuru yapan ekip bence haritada arabayla dolaşmamış gözümle canlı görsem inanmam haritayı yapıp görevleri yapıp aha biz yaptık vs demişlerdir kesin bunlar

2 Beğeni