SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Nomrukan hocam selam oyuna güncelleme geldi de senin benzin olayı gitti varsa yeni verebilir misin?

1 Beğeni

Görevin birinde sana römork veriyor zaten onu kullan zira geniş römork istiyor. Garajdaki 1 numaralı sarı vinç yeterli. İtiraf et, uçak parçalarını bulmak için video izledin mi? :rofl:

2 Beğeni

Yok bu defa izlemedim :laughing: ki zaten görevi tıklayınca yeri gösteriyor ama tam yerinden emin olmak için haritaya baktım alttaki linkten :upside_down_face:

2 Beğeni

Buyur hocam
https://s6.dosya.tc/server20/ztxdwi/initial.rar.html

1 Beğeni

eline sağlık teşekkürler zahmet verdirdim kusura bakma :heart_eyes:

:+1:

3 Beğeni

bu canavar tek başına her işi bitiriyor yahu :roll_eyes: :kissing_heart: :laughing:

2 Beğeni

Rica ederim ne demek ne kusuru.

1 Beğeni

:+1:

7 Beğeni

Siz manyaksınız vallah :smiley:

4 Beğeni

Öyleyimdir. :rofl:

senden de böyle performanslar bekliyoruz hocam :smile: :smiley:

1 Beğeni

Bu Amur ne lanet yermiş yahu! Kamyon yürümesin diye ellerinden geleni yapmışlar. Bi de mayın döşeselerdi yollara bari pek eğlenceli olurdu. :rofl:

1 Beğeni

Benide bıktırdı . Bi şekilde ilerliyorum ama söve söve hep . Öyle yada böyle bitecek burasıda .

1 Beğeni

Yeni bir bilgisayara geçtiğimde oyuna comeback yapacağımı söylemiştim. Evet sevgili dostlar, önerebileceğiniz son sürüm uyumlu Türkçe yama var mı?

Ayrıca kesinlikle bu modu indir ve kullan diyebileceğiniz mod önerilerinizi de bekliyorum. En son oynadığımda MB-Zetros ve RNG araçlarla bayağı keyifli hâle gelmişti. Şimdiden yanıtlayan herkese teşekkürler.

1 Beğeni

Amuru geçersen ferahlarsın

1 Beğeni

Mod indirirken hata alıyorum. Oyunum orijinal (Epic Games) üzerinden oynuyorum. Bir türlü çözemedim bu sorunu.

abonelikden çıkıp tekrar girmeyi denedin mi
başka modlar nidirmeyi dene(daha önce indirmediğin rastgele araç modu mesela ama iniyor mu inmiyor mu diye onu anlamak(rastgele 4-5 mod indirmeyi dene onlar inip bu inmiyorsa farklı mercedes modunu indireceksin yada kendin mod.io sitesine girip elle modu indirip rarı mods klasörüne atıcaksın) (modu elle indirirsen tekrar mod.ioya girmene gerek kalmıyor oyun içinden truck storeden satın alabiliyorsun

1 Beğeni

SnowRunner Türkçe Yama [swat] | SinnerClown Türkçe Oyun Çeviri Ekibi | Oyunlar Artık Türkçe Olacak! son sürüm uyumlu ama initial.pak dosyası değiştiği için mod işlerini Türkçe yamadan sonra yapmanı öneririm.

Abonelikten çıkıp tekrar girdim, birçok kez denedim. Ama olmuyor hiçbir şekilde. Hiçbir modu indirmiyor. Mecburen manuel yükleyeceğiz. Manuel şekilde yüklemek için adımları sıralayabilir misin hocam?