SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Eyvallah hocam :slight_smile:

arkadaşlar selam bu gizli zırhlı araçları kamyona takılan yük kaldıran vinçler tutuyor dimi? araçtaki halatlar görmüyor da :roll_eyes:

Kamyona garajda büyük vinç takıp yanında da kasalı kamyon al öyle git hocam.

1 Beğeni
1 Beğeni

eyvallah :+1: bunlardan olmaz mı ki :roll_eyes:

1 Beğeni

bu arada videodaki saalata nereden girmiş az yukarda düz yol varken :rofl:

1 Beğeni

Olmaz hocam vincin gücü yetmez. Alttakinin kasaya zaten tank sığmaz. Yani her halükarda 2 araç gideceksin kaçış yok! :rofl:

1 Beğeni

De mi? Bi de video çekmiş. Önce yolları öğren. :rofl:

1 Beğeni

bana hafif geldi o 2 yaratık da ondan sordum :rofl: :rofl: ama doğru ikinci resimdeki kasa olmaz bakalım onlara yakın ilk resimdeki araç var götürüp deneyeceğim yine de onun vinci kaldırırsa yazarım :rofl:

1 Beğeni

zizk 605 r al üstüne büyük vinç al arkayada yanları açık 4lü römörk al(treiler storede görürsün zaten arkada kalkıp inen dingilli römörk) görevleri aktif edince zaten o araçlar orada gözüküyor(römörkü uygun yerde bırak zizkle araçları al römörka koy zaten 2 lik yer kaplıyorlar) sen bide uçak parçalarını gör asıl uçak parçaları için 2 araçla gitmen gerekiyor

2 Beğeni

Yanları açık römorkten devrilebilir ama hocam. Mavi 5’lik tenekeyi alsın bence. :slight_smile:

1 Beğeni

zizklegidiyorsun iyi yoldan gidersen devrilmezssin.Kola peninsulayo %100 bitirmiş adamsın devrilmeyen yolları gözünün önüne getir bi anlarsın

2 Beğeni

Ben kamyonu demiyorum ki, römorku diyorum.

1 Beğeni

bende römörkdan bahsettim zaten

1 Beğeni

kim demiş bu canavarın vinci yetmez diye :laughing: tek başına yükledi yaratıkları tek o yetti yani :upside_down_face:

5 Beğeni

1 Beğeni

Only ONE map? Really?!?!
oh no!
this is crazy

1 Beğeni

:rofl:Same here :rofl:

STEAM de gördü türkiyede başkanından tut halkına kadar doları sevdiğini dolarla kakalıyor oyunları :roll_eyes:

1 Beğeni

arkadaşlar selam bu deve gibi uçak parçasını en büyük römork taşır dimi? birde baya büyük vinç lazım galiba?

1 Beğeni