SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

5 günde taymrde bitirilmiş bu hızlılığınızı ikiz kardeşinize mi borçlusunuz an itibariyle kesinleşti :smiley: :smile:

2 Beğeni

Aslında üçüz de var ama ona oyunu sevdiremedik. :rofl:

üçüz kardeş de olabilir :roll_eyes:

1 Beğeni

Görevdeki araba diye kendi arabamı arkaya takıp o lanet karda bata çıka götürmüşüm iyi mi? :rofl:

1 Beğeni

daşları kayaları kasisleri daha rahat geçersin :upside_down_face:

1 Beğeni

öbür kardeşindir o :rofl:

1 Beğeni

Bu oyunda neden yolda lastik değiştirme yok?
Orayı keşfedin burayı keşfedin ayağına karlarda sürüm sürüm süründürüyor bizi. :rofl:

Mod.io ya giriş yapılıydı fakat genede olmuyordu. Çıkış yapıp tekrar giriş yaptım düzeldi.

Yedek lastik olan araçlarda değişiyor

Onu demiyorum. Mesela ben zincirli lastikle gidiyorum. Çamur lastiği takabiliyor muyum? Ya da herhangi bir lastik.
Motor bulduk diyelim, hemen oracıkta değiştiriverelim. :rofl: Gerçi yakında geliyor öyle oyun. Demosunu oynadım gayet iyiydi.

Oyunun sunduğu mekanikler güzel ama Snowrunner kadar bile fizik yok. Oyuncak gibi.

1 Beğeni

SnowRunner’la kıyaslanmaz zaten hocam da, özellikle mekanik severler için eğlenceli olabilir.

1 Beğeni

Şu an steam de 10 dolar paketlerle falan 14 dolara geliyor alsam mı bilemedim :smiley: zamanında arkadaşla gamepass ten denemiştik ama çok sarmamıştı ikilemde kaldım :grinning:

game passden sarmadıysa steamden alıncada sarmayabilir ama deneme amaçlı alacaksanız alın derdim ama dolar işin içine girince pek emin olamadım Epic games varken çok fazla steam hastası değilsen illaha orası olucak demiyorsan epicde öneririm ama yok ben kararlıyım steamden alırım oynarım diyorsan bas gitsin deneme amaçlı SnowRunner - 1-Year Anniversary Editionı öneririm hocam ilerleyen zamanlardada diğer paketleri alırsın istersen

Arkadaşlar Windows store dan oyunu açıyorum arkadaşım xbox konsol ile bir türlü bana bağlanamıyor kodu giriyoruz sonrasında hiçbir hata vermeden menüde bekliyor bu sorunu yaşayan var mı acaba ?

konsol ile pc biraz karışıkdır multide biraz uğraştırır.
Ayarlarda ilk sekmede crosplay açıkmi?

Evet açık. Bağlantı kodu ile giriş yapmaya çalışıyor bağlanılıyor diyor sonra tüm yazılar kayboluyor yeşil bir ekranda kalıyor. Esc vs işe yaramıyor illa alt f4 çekmek gerekiyor.

anladım o yok maalesef

1 Beğeni

:sunglasses:

6 Beğeni

Maşallah nazar değmesin

1 Beğeni