SnowRunner | Off-road Simülasyonu [Ana Konu]

Oyun fazlasıyla karışık hale gelmiş maalesef. Spintires ve mudrunner ı onlarca defa bitirmeme rağmen köprüler yıkık kaybolan şeyleri bulmak vs karışık geldi açıkçası. görevleri izlersem de oynamanın pek tadı kalmayacak.

1 Beğeni

orda belli bir amaç vardı tomruk götür getir gibisinden bu oyunda ilk başda karışık gelir ama zor değil bu oyuna ilk başlayan herkese karışık geldi tabikide(yayıncılara da dahil)

2 Beğeni

harita veya level dizayn dedikleri şey yüzünden oyun bir noktadan sonra aşırı sıkıyor, sırf sen uğraş diye güzergahın üstüne kayalık koymuşlar, sağın solun orman toprak yoldan gidiyorsun ama ilerde kayalar var, ormanın ortasına meteor mu düştü? köprüyü yapıp yolu kısaltmak bile uzun iş, o yüzden beni sıktı, ben tatlı tatlı bazen zorlanarak ilerleyip stres atmak istiyorum.

1 Beğeni

Alaska da tamam. @fsmemoli Yetişiyorum sana. :rofl:

Ekran görüntüsü 2024-05-18 000332

1 Beğeni

Neyse bu gecelik yeter :smiley:

3 Beğeni

Uykusu mu gelmiş bunların? :rofl:

1 Beğeni

ben devrildim arkadaş beni çekmek için dağdan döneyim dedi o da yattı :smiley:

2 Beğeni

Bu haritalarda çamur lastiği kullanın. Zira epey çamurlu yollar.

1 Beğeni

Kayıp römorku haritada gösteriyor yerini

1 Beğeni

sen ya hiç uyumuyon yada ikizin var oda oynuyor :rofl:

1 Beğeni

:rofl:Eyvallah. :rofl:

1 Beğeni

Mod tarayıcıda ne yeni mod ekleyebiliyorum nede mevcut modlarımı görebiliyorum. Aynı sıkıntıyı yaşayan var mı?

Mod.io’ya giriş yaptınız mı?

sorununuzu çözebildiniz mi?

Arkadaşlar kamyonlarda süspansiyon yükseltmek ne işe yarar?

Çamurdan geçerken kamyonun tabanının çamura oturmasını engeller. Bu da saplanmayı önler.

1 Beğeni

Eyvallah hocam.

Transtar kullanınca bir kaç detay dikkatimi çekti. Aslında kötü olan oyunun fizikleri değil Fleetstar’mış. Fleetstar’ın arka aks yapısı gerçekte de öyle mi bilmiyorum ama çok katı. Böyle hiç esnemiyor. Öyle olunca orta dingil tümseğe çıkınca mesela arka dingili de kaldırıyor. O yüzden diff lock açmadan yürüyemiyor. Çünkü boştaki dingil yüzünden araba patinaj yapıyor hep.
Transtar’ın arka aks yapısı farklı. 2. ve 3. dingiller birbirinden tamamen bağımsız. O yüzden de biri yukarıda biri aşağıda konumlanabiliyorlar. Diff Lock olmayan Transtar Diff Lock olan Fleetstar’dan iyi yürüyor yani.

3 Beğeni

Bu ayar kamyonun dengesini de bozuyor. Özellikle kütük taşırken beşik gibi sallanıyor. :slight_smile:

1 Beğeni

@fsmemoli İkiz kardeşim ve ben pek hızlıyız. :slight_smile:

1 Beğeni