Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

ets 2 Türkçe Türkiye radyoları

2 Beğeni

Bunu indireceğime giderim istediğim fmleri araştırır. radiotrucker.com dan indiririm.

3 Beğeni

ya açıyom telefondan koyuyom yanıma dinliyom sürerken çokda öenmli değil

Ai trafiğin şerit değiştirmesini, birazcık kuralları çiğnemesini, ayrıca trafik yoğunluğunun artmasını isterseniz buyurun efenim. Brutal Traffic v1.3 1.40 ETS2 - Euro Truck Simulator 2 Mods | American Truck Simulator Mods

1 Beğeni

Fiat Egea yenilenmiş. Moda Egea’nın yeni “Cross” şasisi de eklenmiş.

2 Beğeni

Şu TRZPRO’nun kağıttan araba gibi kalitesiz modlarını oynayan var mı cidden :grinning:

2 Beğeni

Herkesin zevki farklıdır. Biz sana "neden x tırını seviyorsun veya sevmiyorsun diyor muyuz? Kimine göre kalitelidir, kimine göre değildir. “BuNuDa OyNaYaN VaR Mı CiDDeN” gibi anlamsız sorulara gerek yok.

4 Beğeni

tam tersi benim en çok beğendiğim araba modçularından ama içi sıkıyor arabaların sesler hep aynı olunca ama dış görünüşü gerçekten kaliteli yapıyor :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Katılıyorum. Ama Eray hocam doğru söylemiş zevkler tartışılmaz :smiley:

4 Beğeni

Opel Astra modu çıkalı seneler oldu. İnsanlar kendilerini geliştiriyor. Ortadaki emeği görmezden gelerek hunharca eleştiri yapmayalım lütfen :slightly_smiling_face:

6 Beğeni

Bence şu araç modlarını asetto corsaya felan uyarlasalar daha çok iş görür

4 Beğeni

En fazla 1 sene oldu Astra modu çıkalı ne seneleri :slightly_smiling_face:

Aynen geliştirmişler kendilerini :smiley:

Eleştirmek herkesin hakkıdır haklı veya haksız fark etmez, bunada kimse karışamaz :slightly_smiling_face:

4 Beğeni

% kaç ölçekleme kullanıyorsunuz?

% 400 en yüksek de oynuyorum

Çık aklımdan, çık aklımdan, çık aklımdan, çık aklımdan :exploding_head: :exploding_head: :exploding_head: :exploding_head:

6 Beğeni

Oha bu kaliteli birşeye benziyor, hadi bakalım uzun süre sonra TRZPRO modu indiricem umarım göründüğü kadar kalitelidir :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

İnşallah ön yargın kırılır. Ben 2 3 modeli dışında kullanmıyorum.

1 Beğeni

Kırıldı bile, @ErayOzsoy’un attığı trafik moduyla TRExtended’da oynadım önceki modlara göre güzel yapmışlar beğendim :smile:

2 Beğeni

mm14 mm15
https://xbsmods.blogspot.com
Bence XBS MODS adında bir konu açılsın ve xbs modun yaptıkları bu güzel modların haberleri ve resimleri paylaşılsın.

18 Beğeni

Kendinden el animasyonlu araba modu: http://www.ets2world.com/volkswagen-voyage-turbo-trailer-ets2-1-40/![ets2_20210512_180442_00|690x387](upload://8wbqCjesLPNyrvSoLoDsL2iDDvN.jpeg)

2 Beğeni