Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Yapıyor bu sporu XBS Reis :heart_eyes:

1 Beğeni

Başka bir oyundan aktarma olduğu çok belli, kağıttan araba yapsam daha kaliteli olur :smile:

1 Beğeni

indirmeli bindirmeli değilde steam lı olsaydı keşke

Arkadaşlar bildiğiniz, tavsiye ettiğiniz bir Türk şirketleri için skin modu ya da skin pack’i var mı (1.40’a uyumlu olan) ?

1 Beğeni

@redabulyu hocamın yaptığı skinpack var. 1.40’da çalışıyor diye biliyorum. Yanlışım varsa düzeltin.

3 Beğeni

merhabalar. 1.40 için türkiye harita modu varmı? var ise linkini paylaşırsanız sevinirim

1 Beğeni

TRExtended haritası geliştiriliyor, onun da burada yine konusu mevcut. Marmara edition olanı henüz çıkmadı fakat kaliteli bir biçimde yapıyorlar. Eğer biraz bekleyebilirim derseniz sanırım çıkacak o. Bu süre zarfında İstanbul edition olanı da gayet keyif verir diye tahmin ediyor ve onu öneriyorum size.

Ha benim zamanım bol, 20 yıl da olsa beklerim diyorsanız duyurulmasına daha çok fazla zaman olan bi harita yolda denebilir (belki) :slight_smile:

3 Beğeni

Hocam konusu burası değil ama sizin haritanız noldu? :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

O çok büyük ihtimal devam etmez gibi duruyor. Ama daha farklı bir harita gelebilir. Çok spoiler oluyor yeter bu kadarı şimdilik. :slight_smile:

• o haritanın ölçeği belirsizdi. Bazı yeri 1:1 bazı yeri 1:2 gibiydi falan mesela. Göz kararıydı :s
1 Beğeni

@HasanOfke nin bugün yayında kullandığı scania modu 30 euro olan modmu?

Arkadaşlar bildiğiniz, tavsiye ettiğiniz bir low deck (midilli şasi) modu ya da low deck pack’i var mı (1.40’a uyumlu olan) ?

Basık şasi arayan arkadaşlar için. Manifest.sii dosyasından 1.37 olan sürümü 1.40 yapın, direkt basık şasi yapıyor normal şasileri.

1 Beğeni

Çıkmadı daha, ama ses çok iyi duruyor be

3 Beğeni

Arkadaşlar grand utopia haritasında hct dorseler kullanılmıyo kilitli duruyor bunun için ayrı bir eklentimi var acaba?? Kendimde bulunan kilit açma modlarını denedim çalışmıyor.

Grand Utopia’nın ülkesi Fransa’dır. oyunda Fransa’da HCT dorselere izin verilmediği için Grand Utopia’da da HCT kullanamazsın.

3 Beğeni

Tüh üzdü :frowning: aslında kullanacağım dorse tandem şeklinde ama nedense oyun hct olarak algılıyor oynamak için o kadarda mod toplamıştım neyse sağlık olsun ana haritadan devam edicez mecbur… Bilgin için sağol :slight_smile:

1 Beğeni

Rica ederim, ne demek. Grand Utopia’ya niyet ana haritaya kısmet :smiley:

2 Beğeni

Arkadaşlar bildiğiniz, tavsiye ettiğiniz bir low deck (midilli şasi) modu ya da low deck pack’i var mı (1.40’a uyumlu olan) ?

Görmüyor musun kardeşim paylaşmış adam işte

2 Beğeni

Ben onu gördüm denedim zamanında maelesef çalışmadı hocam şimdi yazmamın nedeni ise başka bir low deck modu bilen var mı diye sordum

1 Beğeni