Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Dediklerini yaptın mu Manifest.sii dosyasından 1.37 yazan yeri 1.40 yaptın mı ?

1 Beğeni

Renault Range T için ışık barlarını boyayabildiğimiz bir mod bilen var mı?

1 Beğeni

Evet yaptım hemde kaç kez… Bu durumdan @bekoliko hocama bahsetmiştim

1.37 1.40 yapıldığı halde çalışmıyor modlardan f max modu hariç hepsini sildim

1 Beğeni

1.40.x olmayacak mı

# Mod is compatible with 1.40.X..
compatible_versions[]: "1.40.*"

gibi bir satır olması gerekiyor.

Ya da uğraşmam dersen Schuminin tırlarına düşük şasi yapan biri var. Tırların linki de konunun içinde bir incele istersen. 1.39 yazdığına bakma 1.40 sürümünde de çalışıyor.

Low deck chassis addons for Schumi’s trucks by Sogard3[v4.8.2][1.39][28-01-21]

1 Beğeni

Hocam şuan denedim çalışıyor. Sanırsam şöyle yaparsanız düzelebilir. Scs dosyasını açın ve içindeki manifest.sii dosyasını bir klasöre atın, scs içinden silin. Ardından manifest.sii dosyasındaki 1.37 kısmını tırnaklara dikkat ederek 1.40 olarak değiştirin ve kaydedin. Daha sonrasında içinden manifest.sii dosyasını silmiş olduğunuz .scs dosyasını tekara açıp manifest.sii dosyasını içine atın tekrar deneyin.
(Belki .scs dosyası içerisinde manifest.sii kaydedilmiyor olabilir o yüzden böyle bir tavsiye vermek istedim.)

1 Beğeni

bu mercedes mp5 modunda çok fps düşüyor mu? kullanmayı düşünüyorum ama malum ekran kartım eski olduğu için arada kaldım

eskiyse bulaşma bile benim o günden beri çöküşe geçti pc yeni sistemlerde bile fps kaybı yaşatıyor hele bide eskiyse sen düşün :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Arkadaşlar bildiğiniz, tavsiye ettiğiniz bir fizik modu var mı (1.40’a uyumlu olan) ?

Range-T için boyanabilir bi skin modu bilen var mı?

1 Beğeni
4 Beğeni

XBS kabın e geçmış yakında kabınde bıter

14 Beğeni

inşallah mercedes sk sesleri gibi olmaz sesi

2 Beğeni

Mercedes Benz Sk için V8 ses modu var hocam bu senin için yeterli mi ?

2 Beğeni

yetmez ama evet :DD

2 Beğeni

Araç içi ışıklandırma led ışığı fps etkilermi

1 Beğeni

ışıklar her zaman fps i etkiler diye biliyorum :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

oyuna sonradan eklenen her şey fps’i etkiliyor :smiley:
pozitif anlamda etkisi olan tek şey xbs modları

11 Beğeni

Gözünüz aydın otobisciler :sweat_smile:

[WIP] MAN A95 Open-Top Bus

9 Beğeni

Aylar yıllar sonra ilk defa otobüs moduna heves ettim screenshots başlığında gezince, ama aklıma takılan, siz bunları yolcusuz veya yüksüz mü kullanıyorsunuz?

Gördüğüm kadarıyla 2 mod var bunun için, biri şirketlerden dorse gibi alınan diğeri debit bişey. İkincisinin düzgün bir linkini bulamadım, bir yerde satılıyodu gibi de hatırlıyorum. Bilgisi olan varsa yeşillendirirse sevinirim

2 Beğeni

Aynen öyle hocam, şirketlerden alınan:

DetBit’in ücretli modu:

1 Beğeni