Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

1.40 ile uyumlu cam filmi modu var mı?

Up, ışık doğrudan etki ediyor. Eski sistemimde tünele girince (kendi haritamdı ve büyük ihtimalle fazla ışıklı yapmıştım tüneli) kasmaya başlardı. Bi de reshade açıksa 30 fps’i görebilene aşk olsun.

2 Beğeni

Arkadaşlar 2 tane sorum olacak sizlere
1- muhtemelen yoktur ama :smiley: oyunun yollarını bütünü ile yada belli bir ülkenin yollarlarını değiştirecek bir mod varmı ( dlc henüz yok bende )
2- karakterin ellerinin kollarının gözüktüğü bir mod varmı ( bir tane biliyorum ama dövmeli falan bana hiç gerçekçi gelmedi :smiley: sevmedim onu hariç tutuyorum )

2 Beğeni

Dövmeli el-kol modunun dövmesiz hali de var

2 Beğeni

Grafik modları ya da gölge modları yolları değiştirebiliyor. Onun dışında harita modu şart. Kollar da bazı araçların kendisinde oluyor diye duymuştum hangileri bilmiyorum fakat kaliteli mi pek belli değil.

1 Beğeni

teşekkür ederim arkadaşlar

2 Beğeni

Peki önerdiğin grafik/gölge modu ( ikiside olur ) varmı?

1 Beğeni

hırsızdan parayla mod lama mı ,hem de 30 TL ; :-1: :-1: :-1:

1 Beğeni

Arkadaşlar aklıma şimdi aklıma geldi işçi olma modu varmı tek seferlik işte her seferinde tır değişmek pek hoşuma gitmiyor :smiley: şöyle açıklıyayım:örneğin patron bize renault verdi her teslimatta 2.000€ veriyor ( rakamları tamamen salladım ) ama hasar verirsem falan düşüyor bildiğiniz şöför olma modu yani :smiley:

1 Beğeni

grafik yada daha kaliteli fotoğraf çekmek için mod varmı ?

Garajınızı aynı zamanda şirket haline getiren mod:

7 Beğeni

F-max’e ses modu yapmışlar :blush:

2 Beğeni

Sırf sinyal sesi yüzünden kullanmam.

4 Beğeni

Aynen çok kötü

• VOLVO Buses / 9800 (DBMX)
4 Beğeni

O değil de tırı süper kullanıyo ben bu kadar profesyonellik gerçek tırcılarda görmedim daha hiç :open_mouth:

1 Beğeni

Şu mp gelsin benim şöförlüğü gör abi sen.

4 Beğeni
4 Beğeni

1 2 haftadır ETS 2’ye girmiyordum ama çok yakından Scs Forum’da çok yakından takip ettiğim bir konu vardı. Ben paylaştım zannediyordum ama herhalde daldırdığım için paylaşmayı unuttum.

Benim Renocu olduğumu bu siteyi ve ETS 2 Screenshot konusunu takip edenler iyi bilir. Ben reno modlarını da kullanırken Gloover’ın T Range için yaptığı modifiye paketini kullanıyorum. Bu adam yeni bir işe el atmış. MADster Man modlarını çektiğinden beri Man marka araçları sürmüyorum. Ta ki bu konuyu gördüğümden beri içime bir umut doldu.

[WIP] MAN TGX E6 2015 - Gloover Farkıyla -

image

image

image

Konu için : MAN TGX E6 by Gloover v.1.7 (1.43) 10.02.22 - SCS Software

7 Beğeni

MAN grubu araçlar için hangi ses modlarını tavsiye edersiniz arkadaşlar?.