Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Euro Truck Simulator 2’de kullandığınız modları, tavsiye ettiklerinizi listeleyebilirsiniz.
header-5
Bendekiler;

9 Beğeni

Sisl Trailer Pack: Steam Workshop::SiSL's Trailer Pack - Schwarzmüller Addon (Discontinued) ( Schawrzmüller için )
Steam Workshop::SiSL's Trailer Pack
Steam Community :: Error
Steam Community :: Error ( Tüm ülkelerde double dorse çıkması için )

Gene bir sisl modu arayüz modu: Steam Workshop::SiSL's FlatUI

Man TGS Euro6: Steam Community :: Error

4 Beğeni

Realistic Graphics Mod v1.8.1; Steam Community :: Error
(ProMods eklentisi;Steam Community :: Error)
Frkn64’s Realistic Physics Mod; Steam Workshop::Realistic Truck Physics Mod v8.2 (by Frkn64)
City Lighting; Steam Workshop::City Lighting
SiSL’s Trailer Pack ve eklentileri
ProMods 2.20

Scania R & Streamline Modifications 2.2.1 By RJL;Steam Community :: Error - Bu yapımcının modunu taa atölye desteği gelmeden önceleri kullanmaya başlamıştım. Atölyeye düştükten sonra bişiler oldu moda çakışmalar falan oluyo.

Bonus(kendi modlarım);
Türkiye A Milli Futbol Takımı Skin Modu; Steam Community :: Error
Beşiktaş J.K Paintjop for Scania Rjl Exc Longline; Steam Community :: Error
Scania Rjl Exc Longline V8 Skin; Steam Community :: Error

(Modları ilk upload ettiğim zamandan beri bi sorunu var nedenini bilmiyorum, kaynak dosyalarını da kaybettim güncelleyemiyorum. O yüzden çalışıp çalışmadıklarını bilmiyorum :joy: )

1 Beğeni

Reklâm yapma ! @CreedTR :joy:

Reklâm değil tavsiye :wink: :grin: @Baby

1 Beğeni

Tavsiye destekli reklam :joy:

Hocam def yazarak herhangi bir araca slot eklenebilir mi yoksa 3D model programları ile mi yapılır sadece?

1 Beğeni

@ZEQHO Hocam program şart. Ama gene deften ayarlamak için bi yöntem var diyebilirim ama pek doğru olmayabilir yapmak. Slotu olan bi modu istediğin gibi, deften kendi aracında çıkacak şekilde ayarlarsan çıkma şansı var. Ama her aracın şekli şemalinin bir olmaması burada yerleri oturmama durumu ortaya çıkabilir. Yani en sağlıklısı programdan kendinin ayarlaman :slight_smile:

@leti7kedil bilginizi paylaştığınız için teşekkürler. Def sistemini öğrenmeye çalışıyorum, program öğrenmek de şart olacak galiba :relaxed:

Benim tavsiyem bu saatten sonra blender. Öğrenmeye isteğim yok diye şahsen girişmedim ben. Zmodeler devri artık bitti bence, blender’dan yapmak daha mantıklı.

1 Beğeni

Şöyle güzel, kaliteli aksesuar modu uzun var mı? Önerebileceğiniz

Sisl inki olmaz mi?

Kabin içi için değil, dış modifiye için.

50k addons var

2 Beğeni

50k Wheels Pack i kuramadım sanırım :expressionless:

https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?f=32&t=220796

ProMods uyumlu İtalya haritası çıkmış. Ben test etmedim ama belki dlc si çıkana kadar takılmak isteyen olur.

50k wheels pack için scs conversion tools gerekli o direk modun blenderda açılabilir versiyonunu paylaşıyor sen alıp conversion tools ile oyuna uyarlıyorsun.

1 Beğeni

Volvo için tavsiye mod var mı acaba? Fena modifiyeler görüyorum içim gidiyor.

Ohaha’nın modları.

1 Beğeni

Ancak az önce deneyebildim ama çalışma yaşadım, oyundan attı.