Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

Oyunun genelinde (ats’de dahil) kamyon çok çabuk hızlanıyor. Hele boşken aşırı çabuk hızlanıyor. Bu normal midir? Değilse bunu engelleyecek veya daha gerçekçi yapacak bir mod var mıdır?

kullandığın motor ve şanzımana göre de değişiklik gösteriyor, evet oyunda saçma şekilde hızlanıyor tırlar gerçek dışı sanırım bir mod vardı bunla alakalı bilen arkadaşlar yazar zaten

Efsane duruyor ama bir şey sormak istiyorum. İndirilmesi gereken dosyalar arasında xml dosyası mevcut bunu nereye atıyoruz.

o dosya mod studio için onu indirmene gerek yok yani.

Anladım teşekkür ederim.

Oyunda aşırı kasma ve donmaya sebep oluyordu. Bu sorun düzeltilmiş mi acaba?
Deneyenler bilgilendirirse çok iyi olur.

1 Beğeni

Bende kasma ve donma olmadı hiç sorunsuz oynuyorum.

bende low deck şasi çıkmıyor nasıl yapabilirim

ufak droplar yaşadım bu araçta ama bilemiyorum. Denemende fayda var.

konudaki tüm dosyaları indirdin mi? Mod yöneticisinde SCSDLC’s rarın içerisindeki tüm dosyaları da atıp tek tek aktif etmen lazım bunlar çıkmamasına sebep oluyor olabilir. Mod sıralaması sebep oluyor olabilir bende böyle bir sorun yok.

1 Beğeni

Tamam teşekkürler deneyeceğim bütün dosyaları atmamıştım sadece lazım olanları atmıştım

1 Beğeni

Optimizasyon eski versiyonlara göre 1 tık daha iyi geldi bana

hocam modu en üste değilde orta sıralara yada alta koyunca fps düşüşüne sebep oluyormu yani?

Bu mod ai araç davranışlarını değiştiriyor. g_traffic 1 tavsiye ediyorlar. fakat g_traffic 0.7 yapınca İspanya - Portekiz tarafında daha az kaza oluyor. Steam Workshop::D.Bs Traffic AI Mod

Mod ile ilgili ufak tefek güncellemeler, düzeltmeler yapılmış. Tüm dosyaları yeniden indirmenizde fayda var

Mercedes Benz New Actros 2019 [Update 1.40 09.05.2021]

- fix bugs on mirror cams
- fix interior reflection on windscreen
- fix blinkers on 6x2_4
- fix Interior luminaire (wrong MAT)
- add rear chassic cover for 6x2_4 taglift/midlift/short
- add defs for red lights at the spoilers (Powerkasi light addon/ Obelihnio Boreman markers/ SCS lights)
- delete Actros Tuning tables because there don´t fit with the interior
- fix some small bugs

9 Beğeni

öncekiler beni 2 de 1 oyundan atıyordu

başlıyacam böyle moda ya indirdikten sonra oyun komple yavaşladı modu silmeme rağmen hala düşük fps alıyorum sinirden oyunu sildim tekrar yüklüyorum şimdi :grinning: eğer olmazsa bilgisiyarı formatlıyacam :smile:

1 Beğeni

fwheelHolland mm10
https://xbsmods.blogspot.com

14 Beğeni

MP5 modundan mı bahsediyorsun?

evet hocam