Euro Truck Simulator 2 - Tavsiye Modlar

1:1 ölçeğe yakın bir Türkiye Haritası modu buldum. Ölçekleme konusunda gerçekçi ama yol kenarlarındaki terrainlerde açıklıklar var. “Hatalar önemli değil uzun yol olsun yeter” diyenler kullanabilir
Şehirler:

Not:Harita bağımsız yani başlarken yeni profil açmanız gerekiyor

1 Beğeni
1 Beğeni

haritayı uzaydan çekilmiş gibi görebileceğimiz mod hangisiydi acaba ??? komple haritayı görebileceğimiz

İsteyenler olursa şuraya gerçek scania yol bilgisayarı modu (1.40’a uyumlu) linkini bırakıyorum
https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=249038

Bu modun tanıtıldığı bir link var mı? Bi görelim indirmeden :smiley:

1 Beğeni

Yok maalesef :upside_down_face:

1 Beğeni

emadtofiq’in Isuzu Npr’si çıkmış sanırım @fiatisti

1 Beğeni

hem ets 2 hemde ats de demi çalışıyor

Arladaslar ets 2 ye dğnya haritasını yükledimde yükleme ekranı neredeyse 1 saatte açılıyor ama oyunda bir sıkıntı goo fps baya iyi girince yüklenirken oluyo sıralamaları değiştirsem harita modlarını üste taşısam düzelirmi sorun

Evet şimdi SCS forumdan baktım da, emadtofiq modunu paylaşmış ama linkte resimdeki emadtofiq’in değil, Detbit’in ücretli modu.

2 Beğeni

Aynen onu farkettim ben de. Clickbait yapmış. :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Geceleyin tırlarınız güzel gözükürler

*Not: Başka bildiğim modlar var onları daha sonra atarım

Umarım iş görürler

4 Beğeni

Usta sen bunları daha yeni keşfederken ben bunları 1.36 da kullanıyordum. Bilindik buralarda bu modlar.

2 Beğeni

50k addons’u 1.40’a uyarlayan 50keda’nın kendisi mi yoksa başka birisi mi uyarladı? Scs forumda güncel görünmüyor da.

1 Beğeni

Verdiğiniz bilgiler için teşekkürler hocalarım @ugurekc hocam maelesef bilmiyorum ama eğer vaktim olursa dediğinize bakarım (söz vermeyeyim yine de :wink: ) bana da 50keda modunu bugün bir arkadaşım attı. O da bir mod sitesinden görmüş. Belki birazdan modu denerim vaktim olursa screenshot bölümüne atarım hocam :laughing:

geldi gönlümün efendisi

Mercedes Benz New Actros 2019 [Update 1.40 08.05.2021]

15 Beğeni

Dosyalar kaldırılmış sanırım, attığınız linkten indirilmiyor.

bir kaç parçaları düzeltiyormuş yarım saate tekrar yüklerim demiş modun yapımcısı

3 Beğeni

mp5 in yapımcısı midilli şasi eklemiş araca ama ben aracı yapılandırırken göremedim benim yanlış yaptığım bir şey mi var

Arkadaşlar 1.40 için sıkıntısız YENİ ÜRETİM Tırsan dorse modu var mı ? Gerçekten çok lazım olan bir mod. Benim bildiğim yok ama yine de size de sorayım dedim. Umarım en kısa zamanda bir mega mod gibi tırsanın bütün dorselerini içeren bir mod çıkar.

1 Beğeni