Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Birde önleri boşken frenliyorlar :smiley:

6 Beğeni

En beterini söylüyorum; biz orta şeritteyken sağımızdan geçiyorlar fakat biz onların sağından geçmeye çalışınca görmemiş gibi üstümüze kırıyorlar. Evet, yanlarında olsak bile…

3 Beğeni

AI için benim sıkıntım burda hiç denk gelmedim yada geldiysem şimdi hatırlayamadım ama ATS’de sürekli karşıma çıkan olay benim bildiğim yan yolladaki araçların yol müsait olana kadar bekler ama nedense her zaman ana yolda sağ şeritte giderken ana yolladaki araçlar yan yolladaki araçlara yol veriyorlar o kadar sinirimi bozuyor ki şu olay artık giresim gelmiyor.

4 Beğeni

Yapay zeka kafayı iyice yedi …

3 Beğeni

Bazen de kavşakta kitlenip kalıyorlar dakikalarca. Bi sefer bekledim inadına, bakayım dedim ne zaman hareket edecekler. 5 dk geçti, donmuş gibi kaldılar öyle, daha dayanamadım g_traffic 0 yaptım :smiley:

3 Beğeni

Paylaştığım mod (bence) trafiğin daha gerçekçi saçmalamasını sağlıyor.

3 Beğeni

Eski sistemimde aşırı kastırırdı bu mod :')

2 Beğeni

g_traffic’i 0.5’ten yukarı çıkardığım anda kasma başlıyor :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Özlemişim bayram trafiğini, bi 10 yapayım :smiley:

2 Beğeni

Henüz kasmaya bakmadım ama 144fps sabit alırken 50 gibi alıyorum şuan hissediliyor.

11 Beğeni

Maşallah :smiley:
Bende indiriyorum şimdi TRExtended’da dolaşırım, hazır bugünde Arefe ETS2’de yasak virüs falan yok nasıl olsa :stuck_out_tongue_winking_eye:

4 Beğeni

Arkadaşlar, Frigo dorselerde kuru yük taşımacılığı yapılıyor mu? Yoksa sadece soğutucu gereken şeyler mi?

frigo dorselerle frigo yükler alınıyor. def dosyasından cargo ların tanımlamalarını değiştirmek gerekiyor kuru yük için

Onu yaptım, onda sıkıntı yok. Gerçek hayatta böyle bir kullanım var mı, onu merak etmiştim.

Yaani. Ben frigoya prinç veya un yüklendiğini görmedim hiç.

1 Beğeni

Çek Cumhruyeti ve Slovakya için güncelleme gelecek sanırım. Oraların düzenlenmesi için ekip arkadaşı arıyorlarmış, Facebook’tan duyuru geçtiler.

1 Beğeni

:face_with_raised_eyebrow: :face_with_raised_eyebrow:

3 Beğeni

almanya bitti going east e geçmişler demek yenileme olarak iyide hollanda ingiltere varken niye dlc yenilemeye geçtiler ki :thinking:

2 Beğeni

Slovakya ve Çekya dlc ile mi gelmişti ki? Avrupa haritasında yok muydu onlar direkt?

Çekya base map’te vardı, Slovakya Going East’e dahil.

Eski bir Scs Blog'undan Base map görüntüsü

7 Beğeni