Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Burada tabii ki de vazgeçilmezimiz ETS 2 için her şey konuşulabilir!

Yeni gelişmeler, tartışmalar, bilgi alışverişleri, soru&cevap, çeşitli alakalı paylaşımlar yapılabilir.

ETS 2 hakkında her şeyi bu konu ve Euro Truck Simulator 2 bölümünde yapabilirsiniz.

16 Beğeni

@TheMumja Şimdi null olan biliniyordu ama hat tekliflerinin eklenmesi oyun entegrasyonunun ciddi anlamda sürdüğünü gösteriyor inanıyorum yıl bitmeden bir şeyler gelecek. Euro Coach Simulator ana konusunu zaten buraya açmalıyız.

4 Beğeni

“Baş” ı yakalamaya hazırlanınız…

Baş maş bilmem ama geliyor vallah :sweat_smile: Artık biraz daha konuşalım tartışalım. ECS konusu da açalım. #RoadtoECS

1 Beğeni

Bence road to Scania&Daf Simulator oldu o iş ama siz öyle diyorsanız sayın öfke bişey diyemeyeceğim…

Ecs çıksın varya İlk boyamalı kromlamalı boya paketi benden üleyn :joy::joy:

1 Beğeni

boşver bişeyler biliyoz

1 Beğeni

Hasan abi nelerin geleceğini biliyor bize söylemiyor. Söylese ne olur :smiley:

SCS sessizliğini koruyor. Gamescom geldi geçti, birşeyler gördük ama daha detaylı bir röportaj beklemekteyiz. Yılbaşına kadar olan zaman içinde nelerin geleceği belli zaten. 2018 yılı da ECS yılı olur diye umuyorum :slight_smile:

ECS’yi takip edenler hangi otobüslerin olduğunu bliyor zaten hep açmıştık bu konuları yazmıştık yani ama işte bilgi tazelenmeyince bahsetmeyince unutuluyor. SCS unutturdu ben de ayıp olmasın diye hiç bir şey yazmadım yoksa ne olacak her hafta patlat bi konu salla bir şeyler…
:speak_no_evil::hear_no_evil::see_no_evil:

1 Beğeni

Bu ağır nakliye ve eskortlar ne zaman gelecek onu merak ediyorum. ECS duyurulsa ne olur hemen çıkamayacak. :smiley:
Ara bir güncelleme yapsalar? Eylül ayında mesela?

https://www.worldoftruckstr.com/ets-2-agir-nakliye-paketine-yeni-dorse-ve-yukler-ile-eskortlar-geliyor/

@TheMumja abov adamlar çalışıyor yayın ortamlara beyler kesin bilgi yayın :smiley:

dostum sen neler diyorsun yaw :rofl: sen çılgın mısın. :rofl: bu gözler neler görüyor :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

nedense benim umudum kalmadı ecs için

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

haykırmak istiyorum dünyaya

Petek ablamdan geliyor

1 Beğeni

SCS sessiz kalsın bakalım, bizim zehir gibi adamlar orayı burayı kurcalar çıkarır ortaya birşeyler :slight_smile:

sen artık ETS2’ye olan inancını yitirmişsin Berkcan :neutral_face:

2013 aralık ayından beri her yıl eurocoachsimulator.net için ödeme yapıyorum site soldu artık kurudu kurudu bitti öyle durmaktan

Olacak olacak … :smiley:

1 Beğeni

ECS ana konusundan devam edin :smiley:

1 Beğeni