Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Arkadaş boğaziçi köprüsünü ve 15 temmuz şehitler köprüsünü çok baya detaylı şekilde istemiş ???

asdfsajdlknsagsbndfsbhdgkbgasdgsdfjsdfkas (çok baya detaylı bir şekilde)

“Tüm Türkiye’yi gezerek yaparmısınız.İçine tüm illeri(çok baya detaylı),tüm ilçeleri,(çok baya detaylı),tüm köyleri(çok baya detaylı),tüm illere bağlı tüm köyleri(çok baya detaylı),tüm ilçelere bağlı tüm köyleri(çok baya detaylı)”

Bir noktadan sonra loop a girmiş :Dasdfasdfasdfasdfas

14 Beğeni

Olsun, belki yarın yapabilirsiniz :slight_smile: (Şener Şen içerir) :sparkling_heart:

ben okumamıştım defalarca gelmişti
:smiley: şimdi emre discordda söylemeye başlayınca anladım

böyle şeyler gelince direkt gözümü kapatıp yola devam ediyorum durup anlamaya çalışmak kafayı yedirtir

defalarca çok baya detaylı yazmış
çok baya detaylı
çok baya detaylı

7 Beğeni

Bi direksiyon seti dediğin 3k dan başlıyor.

abi bu şey gibi olmuş :smiley: special komple edition olsun :smiley:

1 Beğeni

Ne istediğini gerçekten çok baya detaylı bilen bir oyuncusun sen.

Not: Yazdıkları şaka maka gerçekleşse var ya…üff.

1 Beğeni

Selamlar, 1.38 için yapılmış bir ses modu, 1.35’te de çalışır mı?

crack mi oynuyorsun?

Korsan oyunlar için yardım ve destek verilmemektedir.

4 Beğeni

hayır, steam’den satın aldım, ancak sanırım bilgisayarım biraz kötü bir makine olduğundan 1.36 ve üstünde hem renkler çok değişik, karmaşık ve rahatsız edici bir hal alıyor ve ayrıca aşırı kasma yapıyor, bu yüzden hala 1.35te devam ediyorum şu an

Yanlış anlama ama hiç inandırıcı gelmiyor 1.39 a kadar bilgisayarında bir performans değişikliği olmaz directx 11 destekliyorsa pc in tabiki

hocam zaten zaman zaman 1.35’te de aynı sorunları yaşıyorum, sadece daha kabul edilebilir düzeyde, yanlış anlamak değil ama alınmadım desem yalan olur, burada bir soru sorup cevap ararken size yalan söylemek bana pek bir şey kazandırmaz yani

1 Beğeni

Yahu arkadaş şu oyundaki havalı fren simülasyonu ve bu simülasyona bağlı düşük hava basıncı sorunundan artık illallah ettim
Frene dokunmaya korkar oldum…
‘Hava tüpü yetersizliği mi, tüp ilave etsinler’ felan diyeceğim değil
Fren tuşu mouse tuşuna atalı, yani" mouse/klavye de dengesiz basılıyor o sebebden" denilse…
Eh yanılmıyorsam direksiyon/pedal setiyle oynayanlar da aynı dertten müşteki
Şayet bu durum oyunun kendisiyle alakalı ve genel bir sıkıntıysa
Frene aslında gerektiği kadar basıldığı halde bu kadar hava tüketiyorsa
Aynı şey gazlamada da mevcud olsa gerek
Yani ağır yük çeken bir araçla uyuşmayan gaz verme durumu(araçlar tırdan ziyade otomobile benzetiliyor ya işte o sıkıntı)
Galiba bu fren-gaz değerlerinde bir aşırılık var.
Yoksa bu kadar hava tükenmesi normal değil

Ben o yüzden ayarı kapalı tutuyorum.

Maalesef klavyede bas çek bile yapılsa oyun dip fren yaptın algıladığı için hızlı bitiyor buda gayet normal, gerçekte sonuna kadar bas çek yapılmadığı için :smile: klavyede böyle oluyor maalesef :slightly_smiling_face:

2 Beğeni

Okuyamadık durumumuz yoktu

2 Beğeni

şöyle bi sıkıntı var klavyede oynamakla alakalı, bu klasik bilgisayar mantığıdır, oyunda gaza da bassan, frene de bassan, oyun tuş hareketlerini 0-1 şeklinde algılar, oyun der ki, pedala ya tam basıyorsun (1), ya da hiç basmıyorsun (0)" o yüzden klavyeyle oynuyorken freni çok kullanmayacaksın, retarder’la egzoz freniyle yavaşlayacaksın.

“gerçekçi havalı fren simülasyonu” seçeneği aslında direksiyon setlerinde kullanılmaya daha uygundur, çünkü özellikle pahalı olanlarında gerçek araçlardaki gibi potansiyometreli pedallar var. oyun diğer türlü bu pedallar sayesinde frene veya gaza yarım bastığını anlayabilir.

5 Beğeni

Retarder ve motor freni kullanılabilir ayak freni yerine. Gerçekte de zaten retarder sık kullanılıyor.

1 Beğeni

Kullanmayanlar için de dorse freni ani durmalarda kullanılabilir yada yavaslamarda

1 Beğeni