Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Sağolasın teşekkür ederim.

2 Beğeni

rica ederim…

3 Beğeni

yeni mi geldi o etkinlik ? yoksa ben mi yalnış anladım :smiley: yoksa bir ara İberia etkinliği gelmişti o hala devam mı ediyor ?

1 Beğeni

siz yanlış anlamışsınız, nisan ayında gelen etkinlik temmuz ayına kadar devam ediyor

peki teşekkür ediyorum

1 Beğeni

4.42de koptum.

3 Beğeni

Keşfettiğim yerlere götürdüğüm yükte kabul oluyor.

1 Beğeni

Bu steam cloud hatası için şöyle bir şey yapsak olur mu?
Öncelikle cloudun tikini kaldıralım sonra beta dan 1.40 a çeksem sorun düzelir mi?

Aynı sorun bende de var. Deneyip çözerseniz bilgi verin. Teşekkürler

hayır düzelmiyor ben denedim…

“Ets 2 Türkiye Haritası yaparmısınız.(çok baya detaylı bir şekilde).Google Haritalardan(çok baya detaylı) ve Yandex Haritalardan(çok baya detaylı),Türkiye Karayolları Haritası’ndan(2021 Yılı),Türkiye Karayolları Atlası’ndan(2021 Yılı) bakarak,Tüm Türkiye’yi gezerek yaparmısınız.İçine tüm illeri(çok baya detaylı),tüm ilçeleri,(çok baya detaylı),tüm köyleri(çok baya detaylı),tüm illere bağlı tüm köyleri(çok baya detaylı),tüm ilçelere bağlı tüm köyleri(çok baya detaylı),tüm kasabaları(çok baya detaylı),tüm mahalleleri(çok baya detaylı),tüm beldeleri(çok baya detaylı),tüm illere bağlı tüm beldeleri(çok baya detaylı),tüm ilçelere bağlı tüm beldeleri(çok baya detaylı),tüm illere bağlı tüm mahalleleri(çok baya detaylı),tüm ilçelere bağlı tüm mahalleleri(çok baya detaylı),tüm caddeleri(çok baya detaylı),tüm sokakları(çok baya detaylı),tüm yolları(çok baya detaylı),tüm otoyolları(çok baya detaylı),tüm tünelleri(çok baya detaylı),tüm köprüleri(çok baya detaylı),tüm çevre yollarını(çok baya detaylı),tüm eski yolları(çok baya detaylı),tüm karayolları(çok baya detaylı),tüm köy yollarını(çok baya detaylı),tüm viyadükleri(çok baya detaylı),tüm bağlantı yollarını(çok baya detaylı),tüm kavşakları(çok baya detaylı),tüm rampaları(çok baya detaylı),tüm geçitleri(çok baya detaylı),tüm dağları(çok baya detaylı),tüm ücretli otoyolları(çok baya detaylı),tüm mevkileri(çok baya detaylı),tüm dağ yollarını(çok baya detaylı),tüm tarla yollarını(çok baya detaylı),tüm devlet yollarını(çok baya detaylı),tüm Gişeleri(çok baya detaylı),tüm tabelaları(çok baya detaylı),tüm yerleri(çok baya detaylı),Gebze-Orhangazi-İzmir Otoyolu(çok baya detaylı),Bursa-İzmir Otoyolu(çok baya detaylı),Osmangazi Köprüsü(çok baya detaylı),Selçukgazi Tüneli(çok baya detaylı),Uluabat Köyü(çok baya detaylı şekilde),Orhangazi Tüneli(çok baya detaylı ),Kuzey Marmara Otoyolu(çok baya detaylı),Yavuz Sultan Selim Köprüsü(çok baya detaylı),Fatih Sultan Mehmet Köprüsü(çok baya detaylı),Eski Bursa-İzmir Yolu(çok baya detaylı),Karacabey Otoyolu(çok baya detaylı),Eski Bursa-Yalova Yolu(çok baya detaylı),Gemlik Otoyolu(çok baya detaylı),Boğaziçi Köprüsü(çok baya detaylı),15 Temmuz Şehitler Köprüsü(çok baya detaylı),75.Yıl Selatin Tüneli(çok baya detaylı),Sabuncubeli Tüneli(çok baya detaylı),Gemlik-Bursa Otoyolu(çok baya detaylı),İzmir-Aydın Otoyolu(çok baya detaylı) ,MustafaKemalpaşa ilçesi(çok baya detaylı),Eski Orhangazi-İznik Yolu(çok baya detaylı),İznik ilçesi(çok baya detaylı),Eski İznik-Yenişehir Yolu(çok baya detaylı),Eski Gemlik-İznik Yolu(çok baya detaylı),Dürdane Rampası(çok baya detaylı),Yenişehir Çevreyolu(çok baya detaylı),Eski İznik-Sakarya Yolu(çok baya detaylı),Anadolu Otoyolu(çok baya detaylı),Eski İstanbul-İzmit Yolu(çok baya detaylı),Tüm TEM Otoyolları(çok baya detaylı),Tüm E-5 Yolları(çok baya detaylı),Tüm D-100 Yollarını(çok baya detaylı),Eski İznik-Karamürsel
Yolu(çok baya detaylı),Eski Orhangazi-Bursa Yolu(çok baya detaylı),Kurtul Viyadüğü (çok baya detaylı),tüm yerleri(çok baya detaylı),İstanbul-İzmir Otoyolu(çok baya ), kredi kartı veya nakit ödeme,Ogs,Hgs,Kgs tüm gişelerini(çok baya detaylı),O-33(çok baya detaylı),O-5(çok baya detaylı),O-4(çok baya detaylı)
,O-7(çok baya detaylı)
,Kuzey Marmara Otoyolu (çok baya detaylı),D-575(çok baya detaylı),E-881(çok baya detaylı), D-200(Çok baya detaylı),E-87(çok baya detaylı),E-90(çok baya detaylı),D-595(çok baya detaylı),Aydın-İzmir Otoyolu(çok baya detaylı),D-150(çok baya detaylı),D-650(Çok baya detaylı) eklermisin ve yaparmısın.”

allah akıl fikir vermeyeceği için dilemiyorum

40 Beğeni

Çok baya detaylı bir istek olmuş :grin:

4 Beğeni

üşenmeden okadar yazmışsa helal olsun :smiley:

5 Beğeni

Hemen kardeşim sen iste yeter ki.

2 Beğeni

vay arkadaş

2 Beğeni

ben bu postu bi yerde daha görmüştüm de nerdeydi hatırlamıyorum. burada da görmüş olabilirm. :smiley:

3 Beğeni

Okurken uyuyakalmışım abi ya.

dimi facebooktan hatırlıyorum :smiley:

1 Beğeni

Olayın konuyla bir alakası yok ama Hasan bey önderliğinde yayıncı yapımcı arkadaşlar olmayanlar için bir direksiyon seti çekilişi yapsa ne mutlu olurduk :smile:

arkadasın sıkıntıları var galiba (çok baya detaylı bir şekilde)

6 Beğeni