Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Şuan ki yayında Scs’nin yayınında Krone Fabrikayı gösterdiler galiba ? bir etkinlik geliyor mu demek bu :smiley:

zaten bekleniyordu galiba bir etkinlik

Ben mi yeni fark ettim bilmiyorum ama “Hızlı Yolculuk” özelliği gelmiş. Bir miktar para karşılığında istediğimiz şehire anında ışınlanabiliyoruz.

o vardı zaten ya convoy geldiğinde gelmişti ben öyle biliyorum enazından

Ben açık betaya yeni geçtim, ondan yeni keşfettim demek ki. Özel betada yoktum :smiley:

2 Beğeni

hee tamamdır o zaman doğru :slight_smile:

1 Beğeni

DX12 İnşallah aa sorunu düzelir artık bi düzeltsinler arkadaş.

1 Beğeni

Yayını izleyenler önemli birşey olduysa özet geçebilir mi? :smiley:

2 Beğeni

yani Krone fabrikasının yerini gösterdiler baya büyük :smiley: o kadar ya DLC verdiler bide yeni dorse skini vardı :smiley: bakalım fabrika etkinliği gelecek mi :slight_smile: bu sene Krone ile ilgili bir şeyler daha geleceğini yazmıştı scs

3 Beğeni

Fabrika geldiğinde etkinlik kesin olur. Fabrikadan üst üste dizilmiş 3lü dorselerini alır götürürüz, diğer dorseleri götürürüz, fabrikaya malzeme getiririz yani bizi boş bırakmazlar fabrika geldiğinde
(https://uploads.disquscdn.com/images/1d57c0153ceaf2a1b8d82617b1670700a3e1a4e59c8360c2a49193648cacce84.jpg) 3lü dorse

6 Beğeni

Yeri değil ama konu açmak istemedim alt tab yaptığım zaman oyun neden kapanır yardımcı olabilecek varmı varsa eğer özelden yazabilirmi burayı meşgul etmeyelim

Alt+Tab ile pencereler değişir. Mesela arkada dosya klasörü ve ets açık alt tab yapınca ets den çıkar dosya klasörüne girer.

4 Beğeni

arkadaslar yardımınıza ihtiyacım var 1.39 da kalanlardanım bayada modum vardı internetten indirdiğim yani modlara güncelleme gelse bana etki etmeyecek dün gece sorunsuz oynadım oyunu kapadım bugün girdiğimde oyun yüklenirken atıp duruyo modlar steame bağlı değil dosyaları bende sorun sizce ne olabilir oyunu silip tekrar kursam sonra onu 1.39a çekip modları tekrar yüklesem 139 uyumlu sorun düzelirmi?

1 Beğeni

Benim istediğim özelliği getirmişler :no_mouth:

1 Beğeni

ets2 için 225mb güncelleme gelmiş

3 Beğeni

Merhabalar sabah steam açtığımda 88 mb civarı güncelleme geldiğini fark ettim ve güncelleme yüklenirken indirim başladığını gördüm ve gittim
Schwarzmüller dlc satın aldım herşey iyi güzel indirme kısmına girdiğimde disk kullanımı vardı indirme bitmişti ve daha sonra boyut sanrım 168 mb civarı oldu ve bekledim daha sonra ise indirme yine dolmuştu disk kullanımı vardı bekledim ve her iki kısımdada 0 bytes yazıyordu ve hiç bişi olmuyordu bende Steam kapatım açtım ve güncelleme boyutu 4.9 gb oldu lütfen yardım ne yapmam gerek ve birde oyun dosyalarını kontrol ettiğimde base dosyası dlcler yoktu.
(Not:1.41 public beta)

1 Beğeni

Patching yaparken indirmeyi duraklatmaman ve iptal ettirmemen gerekiyordu. Akşam aynı şey bende de oldu. 4.9 gb 7.6 gb boyuta kadar yükseldi.
Muhtemelen o patchingi iptal etmiş olduğun için oyun dosyaları bozulmuş olduğundan dosyaları yeniden indirtti.

1 Beğeni

Aynen patching yazıyordu sağda sanrım olmadı gitti şuan 11 gb oldu 7 ye düştü tekrar 4.9 olursa indirecem olmadı komple silecem indirecem :disappointed:

1 Beğeni

İberia etkinliğinde görev olarak amaç nedir belli km mi yapmak yoksa keşfedilmemiş şehirlere yükmü taşıyacağız.

1 Beğeni

en az 200km ve keşfedilmemiş iberia bölgesini keşfetmek…

3 Beğeni