Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

ATS Tarafı yine farkını ortaya koymuş :sunglasses: :sunglasses:

4 Beğeni

Benim başka anlamadığım şey insanların SCS’nin neden potato PC’li insaları direkt çöpe atarak yoluna devam edeceğini düşünmesi, sonuçta ETS 2’nin en büyük esprisi normal laptopu olanın da RTX 3090’ı olanın da oynayabileceği bir oyun olması.

Her şeyin ücretli DLC olarak yayınlanmaması ve DLC’lerin ve oyunun fiyatının çok abartılı olmamasının bir nedeni var. Diğer simülasyon oyunları gibi daha küçük bir kitleden daha fazla para toplayan bir politikaları yok, onun yerine daha popüler olmaya uğraşan bir politikaları var.

Windows 7 desteğinin kaldırılması bir sorun değil, sonuçta Windows’un desteklemediği şeyi kendilerinin desteklemesi mantıklı değil. Ama kitlenin azımsanmayacak kısmını oluşturan potato olmasa da düşük seviye bilgisayarları, SCS’nin günümüzdeki DLC politikasını sürdürürken, sanki düşük seviye bilgisayarlarlı kullanıcılar yokmuş gibi davranması, şirketin büyümesinin devam ettiği bu günlerde hiç de mantıklı bir hamle olmaz. Özellike de Kriptocular yüzünden ekran kartı krizinin olduğu bu günlerde hiç mantıklı değil.

5 Beğeni

Bende şimdi gördüm ya, gerçekten gülmeye başlıyorum şunlara birkaç youtuber hemen video çekmiş yok ue 5 yok unity yok bilmem ne, sanki anasını satayım adamların ağzından öyle bir laf çıktı. Sonra getirmeyince yok efendim bu niye gelmedi bunu niye yapmadınız :joy::joy:

5 Beğeni

Scs oyun motorunu değiştireceğine dair resmi bir blog vs. atmadığı sürece lütfen kimse o şişirme haber yapanların videolarına vs.'ye kimse itibar etmesin. Ayrıca bu konu hakkında işin doğrusunu bilen birilerinin konu hakkında acilen aydınlatıcı bir video çekmesi şart oldu. Herkes için daha anlaşılır olur ve meseleye son nokta konulur artık. Valla bu şişirme haberleri yapanlar yüzünden moralimiz bozuldu. Birilerin çıkıp şu konu hakkında doğruyu anlatması gerek yoksa bu şişirme haberleri yapanlar yüzünden ortalık karışacak.

Prisim bence mukemmel bi motor.Sniper geliştiricisi Chrome engine birakip cryengine geçtiğinde oyun resmen crysis olmuştu.Bu tarz motorlari genelde hizli oyun çikartmak için kullaniyorlar.Ben bile 2014 te tek başima denemiştim o gün kullandiğim assetler şu an telefon oyunlarinin hepsinde var.

1 Beğeni

:cowboy_hat_face:

restrictions incelemesi sürüyor ondan sonra yayınlıcam

26 Beğeni

Video cover bile herseyi acikliyor emegine saglik dostum :+1:t2: Altta linki birakiyorum :wink:

3 Beğeni

Alemi çakallara bırakma agam
Biliyoruz günde 4 saat uyku
Etrafın clickbait’ci dolu
Ama bu dava sensiz olmaz

16 Beğeni

Pavel ile akşam yemeği mi yediniz, iş toplantısı mı yaptınız?, kısmına nedense çok güldüm :smiley:

14 Beğeni

Yeni bir münazara başlatıyorum.

Krone dışında SCS tayfası yeni bir dorse DLC işine girer mi ? (Schmitz, Kogel gibi vb.)
  • Evet
  • Hayır
  • Bir İhtimal

0 oylayanlar

7 Beğeni

Schwarzmüller ve Krone’a ait iki tane ayrı bir dlc varsa diğer dorse şirketleri Scs’ye lisans verdiği sürece oyuna yeni dorselerin gelmesi gayet normal :slight_smile:

Şahsen Schmitz’in gelmesi çok iyi olur sonuçta bu iki firma gibi Avrupa’da çok satılıyor hem bilenler bilir oyunda eskiden de ve şu zamanlarda bile lisansız Schmitz dorseler vardır

2 Beğeni

Ap101 kurbanı oldum herkesten af diliyorum videoyu hemen siliyoruz … :pray: Kusuruma bakmayın … (Eğer izleyenler varsa çektiğimiz videoyu) Tekrardan kusura bakmayın …

9 Beğeni

Valla yeni dorse gelmesini istesem de dorse için animasyonlar gelmedikçe dorselerin hepsi aynı geliyor bana.

2 Beğeni

Video silindi , tekrardan affedin …

7 Beğeni

Hasan Bey grafiksel gelişimi görmek için yillar sonra bir Ets 1 yada Ets 2 nin ilk versiyon videosu çekebilirmisiniz.Feedback ses grafik de ne kadar ilerlemiş scs bundan bahsedilen bir video gelirmi acaba ?

Daha Oyun çıkmadan 2 yil once paylaştıkları için olabilir belki :slightly_smiling_face:

Hâlâ satılmayan derken? :thinking: o dlc çıkalı ve biteli çok oldu diye biliyorum

10.000 tane mi key verilmiş ne olmuş öyle bişeymiş sayılı yani

3 Beğeni

@coyote @YunuSS35 olay ne?

1 Beğeni

Arkadaş şu blogda paylaşılan skini soruyordu :slightly_smiling_face: