Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Krone’un 25.yılı hatrına bi’ Megaliner güncellemesi… evet çok şey istedik yine :slight_smile:

4 Beğeni

Geri kalan dorseleri ve fabrikayı yapmak için krone fabrikasına gideli 1 yıldan fazla oldu hocam gelir yakında yeni dorseler ama megaliner zor

3 Beğeni

Megaliner’ın gelmesi zor evet, Mod olarak var ama özellikle araç konusunda modlarla uğraşmak bir yerden sonra yoruyor. Daf xg için lowdeck yapan oldu, 50 yi geçince altı çarpıyor. Blender öğrenip kendim yapacağım bu gidişle :smiley:

4 Beğeni

Coolliner modeline özel hm.

16 Beğeni

World of trucks işiydi 0 kamerasıda kullanmadım :smiley: 90 90 sabit gittim

2 Beğeni

Aynen hocam bende 1.40 a geçtim burada gözüküyor :slight_smile: @Kondansator 1.41 e de gelir umarım sanki 1.41 bu hafta açık betaya geçecek bu falan gelecek diye ümit ediyorum ama bakalım :slight_smile:

4 Beğeni

Bunlar önceden var mıydı ?

6 Beğeni

Açık betaya mutlaka eklenir zaten

2 Beğeni

Bu dorse Boyaması 19 Nisanda Atılan Tweette var.Krone Trailer

1 Beğeni

logistica atlantica dorsesini sanki hatırlar gibiyim fakat viç yükünü sanırım ilk defa görüyorum

3 Beğeni

Şu oyun motoru değişiyor diyenler(!) yüzünden bugün tekrar video çekicem. O spekülasyoncu elemanın mümkünse artık burada kesinlikle videolarını paylaşmayın. Millet okuduğunu da izlediğini anlamak istemiyor.

23 Beğeni

Hayır yani UN6’ya geçicez doğrusu o :smiley: (!)
Eh0imBXXkAEjnzQ

8 Beğeni

Baska bir megafon tutan adam bulmaniz dilegiyle

1 Beğeni

Sadece o elemanda değil, bizim bazı clikbaitçi sözde youtuberlarımız da çekmiş aynı videodan :smiley:
Onlara göre Prism3D bitiyormuş, SCS Unreal Engine’e veya Unity’e geçicekmiş (!)
Sonra millet bu saçma yalan haberlere inanıp beklentiye giriyor, SCS’de getirmeyince SCS suçlu oluyor :smiley:

12 Beğeni

Ben anlamamism pardon bu sıfatlari gorunce direk ısırıyorum sorry

4 Beğeni

Amaç video çekmiş olayım da izleniyim muhabbeti, klasik türk youtuber kafası işte :smiley:

8 Beğeni

Bahsedilen tipte youtuberları takip etmediğim için bu uydurma haberlerden de haberim yoktu. Youtubeda “ets 2 unreal engine” diye arattıktan sonra 2 insan artığının videosunu gördüm. Video başında sözde yararlı bilgiler veriyorlarmış. Ama en ufak haber kaynağı yok. ETS 2, Unreal Engine ve Unity’nin youtube sayfasını gösteriyorlar, DX11 ve DX12den bahsediyorlar. Oyunu açarken Launch with dx11 yapıyormuş zatı şahaneleri. Çünkü dx11 tanımlı PCsi varmış, nimetlerinden niye faydalanmasınmış :smiley: Sanki oyunda dx9 desteği kalmış gibi. Daha düne kadar SCS’yi protesto eden adam (SCS erken erişimle DLC vermediği için) gelmiş yine SCS üzerinden prim kasmaya çalışıyor.
VALLAHİ YENİLECEKSİNİZ(!)
:rofl: :rofl: :rofl:

24 Beğeni

Arkadaşlar Unreal Engine’den ilk ETS 2 fotoğrafı geldi(!) ; fasdghhgfsdahjfeadhjghsagfdjhgfasdhgfhsjga

15 Beğeni

ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK UNREAL ENGINE İLE GELİŞTİRİLEN RAY TRACING DESTEKLİ ETS 2 ORTAYA ÇIKTI!

ATS ise

röportajı ise şurada
Oğuz Ormancı anlatıyor. :slight_smile: Opus Visual kurucusudur.

Ödül almışlardı.

10 Beğeni

Bende ilk oynanış görüntülerimi bırakayım o zaman buraya :flushed:
Yürüme özelliği gelmiş :sunglasses:

14 Beğeni