Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Merhablar Ets 2 de bi sorunum mevcut bi profil açmıştım ama o profil Steam Cloud bağlantısı vardı bende kaldırmak istedim profil düzenleme kısmından tiki kaldırdım ve profil oyunda görünmüyor ama belgelerim profiles kısmında görünmekte yapabileceğim herhangi bi çözüm yolu mevcutmudur acaba ? (1.41 Public Beta)

D400ü atlamış yakıştıramadım.

Finikeden hakkariye kadar giden dünyanın en kozmopolit yolu

5 Beğeni

Ya arkadaşlar kaç kere şu sorun oldu niye yapiyorsunuz bunu ısrarla anlamıyorum :smile: kaldırmayın tiki kardeşim bu kadar basit çözüm en azından kararlı sürüm gelene kadar, sabr edin azıcık nolur sanki :slightly_smiling_face:

Bu İberia etkinliği ne zaman bitecek bilginiz var mı.

Neyse o zaman profil gitti galiba :flushed:

1 Beğeni

11 temmuzda bitiyor

1 Beğeni

Eyvallah teşekkür ederim.

1 Beğeni

Tam sürümde belli olur herşey

2 Beğeni

Yeni bi profildi zaten. Cevap için teşekkür ederim
:slight_smile:

2 Beğeni

@YunuSS35 hocamın dediği tam sürüm gelene kadar bekleriz artık ya da yeni bir profil açıp sıfırdan başlarız ne yapalım :blush:

1 Beğeni

1/19da mı? :rofl::rofl:

Dipnot; 1:1 bile olsa yapmazlar

Burda nefesi kesilmiş :rofl::open_mouth:

@HasanOfke abicim harita muhabbeti dönünce beni de etiketlesin biri rica ediyorum

https://twitter.com/KroneTrailer/status/1412411111991922700 Oyuna gelse Hayır demem :smiley:

Oyunda orta ve uzak mesafelerde tel ve çit gibi nesnelerde bulanıklaşma(sabit olmama) sorunu yaşıyorum çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?

tırtıklanma sorunundan bahsediyorsunuz galiba?

sanırım o çözümü ile ilgili birşey biliyor musun?

:tr: Yeniden bayrakları asma zamanı :tr:

Renault Trucks’ın yeni T modeli için açılan tasarım yarışmasını 18 yaşında bir oyuncu kardeşimiz kazanmış, yukarıdaki tasarımı ve aşağıda Renault Trucks’ın ilgili videosu:

13 Beğeni

@HetriX tebrikler

6 Beğeni

Hetrix o muydu? Anaaa, vallahi bilmiyordum :flushed:

1 Beğeni

American Truck Simulator ve Euro Truck Simulator 2 DLC’lerle beraber 19 Temmuz’a kadar indirime girmiştir arkadaşlar. Haberiniz olsun.

1 Beğeni