Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
tır
türkçe
taşımacılık
sürüş

Bu arada bende 2 GB ekran kartı i5 işlemcili bilgisayar var GTA 5’i bile orta ayarlarda kasmadan oynatabilirken ETS 2 ve ATS yi orta ayarlarda GTA gibi akıcı oynayamıyorum.

SiSL ile fotoğraf paylaşıldı :smiley:

Ya bu Selçuk abi yayınlarda senin koyduğun fotoğrafla ve oyundaki fotoğrafıyla da hiç benzemiyor :smiley:

maske takmıştır yaw

benim koyduğum eski beya ama nasıl benzemiyor ya :smiley: benziyor

yok abi benzemiyor bende ilk görüşte şasırdım vııyy hani selçuk abi dedim gözlük taktıgını görünce anladım o oldugunu yaşlanmış

gençlerin hayalleri yıkıldı :stuck_out_tongue_winking_eye:

Aynen yayındaki fotograftan yıllar yıllar geçmiş. Dur bir de Sinan abiyle konuşayım bunu :joy:

bunu da kullanmış

Yeni tır oyunu çıkıyor truck driver pc ps 4 xbox one için

bu olaylar için yeni bir konu açsak mı?

Hasan abi dünki yayında selçuk abinin pragla ilgili yaptığı açıklamaları yazacakmısın ? Dünki canlı yayını kaçırdım.

özet geçerim madde madde ama şöyle söyleyeyim özel bir şey yok yani 130 kişi yaklaşık çalışan olmuş + ofisi genişletmişler katın devamını almışlar diye biliyorum takım hızla büyüyor diğer şeyler onların arasındaki muhabbet :smiley: adam indiği günün akşamı 50keda ile buluşup biraları götürmüş zaten :smiley: daha ne olsun

:joy::joy: eyvallah

Adam klasör isimlerini dahi değiştirmeye tenezzül etmemiş. Bu hırsızlığı raporlarsanız memnun olurum.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1442236991

Raporlar sayesinde yasal süreç hızla ilerledi. Çalıntı mod atölyeden kaldırıldı. Desteğiniz için çok teşekkürler.

_
Bakın bu İnanilmaz bir mutluluktur kim alır diyordum ama… hala ne için alıyorlar fikrim de yok ama_

Oyunun bir bugunu buldum, wotr iş yaparken yokuşta 90 ve üstü ilerlerken boşa alınca gaza basamıyorsun ilginç bir şekilde…

Hız sınırı 90 olduğundan olmasın o. :smiley: