Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

_
Bakın bu İnanilmaz bir mutluluktur kim alır diyordum ama… hala ne için alıyorlar fikrim de yok ama_

1 Beğeni

Oyunun bir bugunu buldum, wotr iş yaparken yokuşta 90 ve üstü ilerlerken boşa alınca gaza basamıyorsun ilginç bir şekilde…

Hız sınırı 90 olduğundan olmasın o. :smiley:

Boşta iken diyorum :smiley:

dükkanı gene açtılar :smiley:

Bugün SCS’den bizi sevindirecek güzel bir haber bekliyorum. Bu saate kadar bir blog paylaşılmadı. İnşallah paylaşırlar.

1 Beğeni

Beyler mesela sen iş yapmadığın sürece şirket çalışanıda iş yapmıyor bu biraz saçma değil mi ? Ve para zor kasarsınız ozaman neden öyle

Aslında yapıyor olması lazım. Hatta iki uzak garajın arasında git gel yaparsan hızlı para kazanabilirsin

Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1
Arkadaşlar burada .bak profilleri oluşturulmuş bu ne anlama geliyor düzeltmek gerekir mi?

@Tayfun Her yeni sürümde otomatik profil yedeği alınıyor. Ama oyunu kayıt ettiğinde yine profiles içinde işlem yapılıyor.

2 Beğeni

https://www.youtube.com/watch?v=tAuQpb2aZPo
Şu videodaki gibi eller gelse oyuna eğlenceli olurdu :smiley: izlerken çok hoşuma gitti

oyuna bi güncelleme gelmedi bi gelseydi bişeyler olsa artık

iş yapıyor çalışanlar istersen çek bir kenara sen dinlenirken iş yapıyolar ve sana yaptıkları işler ve gelirler dinlenme bitince gösteriliyor

Kardeesim ne guncellemesinden bahsediyosunuz yaa adamin isi kolaymi 1 lastik icin 1 ay ugrasiyolar demekki olm…ne guncellemesi sabirli olun tamam bisey paylasmiyorlar ama bi paylastilsrmi bomba gibi geliyo boş muhabbet donuyo burda z sabirli ol

1 Beğeni

El olayı demek bence 5 10 fps demek scs zaten eski pc leri düşünerek yaptığı için
zor bence gelmez zaten yeni oyunlarda bile yok fernbus bus 18

belki birileri mod olarak yapar deneriz eski sürümlerinde görmüştüm fena değildi. :slight_smile:

Bu haftayı bununla kapatırlarsa vay halimize… :smiley:

Möthiş :man_facepalming:

bildiriyi de ekledim

1 Beğeni

Bununla kapatacaklar zaten.