Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
tır
türkçe
taşımacılık
sürüş

EtsMp ye acilen dlc sınırlaması şart arkadaş oyuncu sayısı düşsede en azından troll sayısı azalır belki bu nedir 9.75 oyunu alan bizim veletler terör estiriyor…

Başka da bir seçenek kalmadı sanırım :smiley: (merso)

Hangi Video Bu

Bence birazcık daha yukarıya çıkıp azıcık okumalısın.

Link var mı kardeş?

ollleey be en çok beklediğim özellik camların açılmasıydı

Dediğine göre bir kaç gün içerisinde youtube a yükleyecekmiş videoyu.

Steamden canlı yayın yaptılar

Eyvallah kardeş. Peki Bu tuning packin MAN olacağına nerden vardın? Yani tabi olabilir ama geçenlerde yeni iveco tırıyla resim atmışlardı. Muhtemel olarak ya iveco yada dediğin gibi MAN da olabilir. Bekleyip göreceğiz.

Vay be bu oyun 6 sene önce çıktı turların lisansı yoktu adamlar diğer firmalar gibi desteği bırakmadılar alın kişisel dorsede geliyor man tgxde ana harita güncelemeside biraz sabırlı olalım reneoult da gelir Türkiye de

Edit:renoyu yanlış yazmış olmalıyım

Man euro 6 bitmek üzere belkide çıkınca ona çıkarırlar diye düşündüm ve doğru ıveco içinde çıkabilir ama bence ıveco hi way e daf euro 6 ya yaptıkları gibi facelift yani makyajlı kasa ve makyajlı parça eklerler ayrıca onların bindiği iveco xp modeli CNG yani doğalgazlı yeni motorda eklemek zorundalar ivecoya.

WoT bakıma girdi yeni etkinlik geliyor

Uzun bi suredir simpark’a girmiodum SCS teyyare ye donusmus ucuyor bune len

Evet bir Sorum var Yeni Pc yeni kurulum ve ETS2Mp de bu konuşanların sesini nasıl kısıyorduk. aşağı yukarı çokda oynamıyorum ama 1 aydır bu problem var çözümde aramadım ama artık ev ortamında oynarken problem yaratmaya müsait olabiliyor. Millet maşallah sinkaflı muhabetti çok seviyor… Eski makinada ses ayarı yaptıgımıda hiç hatırlamıyorum yenisinde sanki megafondan bağırıyormuşlar gibi ses geliyor anlamadım bu işi Cs Go da da aynı :slight_smile:

bence oyundaki şoför sayısı da arttırılabilir şoför sayısı çok yetersiz her şehirde garaj var her garajda maksimum 5 şoförlük yer var fakat bu boşlukların tamamını doldurabilecek kadar şoför yok mevcut şoför sayısı bu boşlukların yarısını bile doldurmuyor bir de şoförlerimizi yolda görebilsek onlarla karşılaşabilsek güzel olabilir.

Aynen kardeşim bu konuda katılıyorum sana şöförlerimizle yolda karşılaşmak ve selamlaşmak güzel olur bence

Ben ets2 yeni aldım beton mikseri dorsesi yok iskandinavyadan ve going east DLC lerine sahibim

Editöre “dlc_balt” prefabları eklenmeye başlamış. Yeni mi eklendi yoksa daha önceden var mıydı ? @TheMumja

SCS 1.32’de yenilenecek olan Almanya haritasında Hamburg’tan Osnabrück’e bir sefer düzenledi. Videoyu da Youtube kanalından bizlerle paylaştı. Açıkçası benim iştahımı iyice arttırdı. Güzel bir güncelleme bizi bekliyor bence. Vİdeoyu izlemenizi isterim. İyi seyirler. :wink::wink:

Ewt moruq hepsi Baltık DLC konusunda paylaşıldı.