Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Hiçbir mod kullanmıyorum.

Ana haritaya göre yeni eglen dlc ler vs. kalite olarak arttı. Dolayısıyla bu da etraftaki objelerin arttığı sahnelerde pc yi daha fazla zorlayacaktır. @Sir_Zafer de dediği gibi bunun optimizasyon sorunuyla ilgili değil. Tamamen gelişen teknoloji ve gelişemeyen pclerimiz…

5 Beğeni

Tabikide optimizasyon sorunu bizim bilgisayarlar patates değilki bende 4 gb ekran kartı var 16 gb ram var intel core i5 var 3.8 ghz yeni çıkan oyunları ultrada oynuyorum. forumlarda gördüğüm kadarıyla herkeste bu sorun var adamda nvidia 1080ti var gene şehir içine girince fps droplanıyor peki bu neden diğer oyunlarda olmuyor diğer oyunlarda obje falan yokmu sadece ets 2 demi var. 6 sene olmuş halen DX9 kullanan bir oyundan bahsediyoruz

1 Beğeni

Bu arada bende 2 GB ekran kartı i5 işlemcili bilgisayar var GTA 5’i bile orta ayarlarda kasmadan oynatabilirken ETS 2 ve ATS yi orta ayarlarda GTA gibi akıcı oynayamıyorum.

SiSL ile fotoğraf paylaşıldı :smiley:

14 Beğeni

Ya bu Selçuk abi yayınlarda senin koyduğun fotoğrafla ve oyundaki fotoğrafıyla da hiç benzemiyor :smiley:

maske takmıştır yaw

benim koyduğum eski beya ama nasıl benzemiyor ya :smiley: benziyor

1 Beğeni

yok abi benzemiyor bende ilk görüşte şasırdım vııyy hani selçuk abi dedim gözlük taktıgını görünce anladım o oldugunu yaşlanmış

gençlerin hayalleri yıkıldı :stuck_out_tongue_winking_eye:

Aynen yayındaki fotograftan yıllar yıllar geçmiş. Dur bir de Sinan abiyle konuşayım bunu :joy:

bunu da kullanmış

11 Beğeni

Yeni tır oyunu çıkıyor truck driver pc ps 4 xbox one için

bu olaylar için yeni bir konu açsak mı?

Hasan abi dünki yayında selçuk abinin pragla ilgili yaptığı açıklamaları yazacakmısın ? Dünki canlı yayını kaçırdım.

özet geçerim madde madde ama şöyle söyleyeyim özel bir şey yok yani 130 kişi yaklaşık çalışan olmuş + ofisi genişletmişler katın devamını almışlar diye biliyorum takım hızla büyüyor diğer şeyler onların arasındaki muhabbet :smiley: adam indiği günün akşamı 50keda ile buluşup biraları götürmüş zaten :smiley: daha ne olsun

2 Beğeni

:joy::joy: eyvallah

2 Beğeni

Adam klasör isimlerini dahi değiştirmeye tenezzül etmemiş. Bu hırsızlığı raporlarsanız memnun olurum.

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1442236991

Raporlar sayesinde yasal süreç hızla ilerledi. Çalıntı mod atölyeden kaldırıldı. Desteğiniz için çok teşekkürler.

1 Beğeni