Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
tır
türkçe
taşımacılık
sürüş

SCS beni şaşırttı. Bu sefer gerçekten büyüdüklerini ispatlayacaklar.

evet fakat şuda bir gerçek çin kore ve japon ülkelerinin gelmesi için önce rusya sonra türkiye ve sonrasında o bölge gelir diye düşüyorum sonuçta avrupadan asyaya bir geçiş olmak zorundaki türkiyede bu geçiş kapılarından birisi

Yayının tekrarını izleme şansımız varmı

Bugün blogmu paylaşılacak yoksa canlı yayınmı olacak? :laughing:

Selçuk abiyle canlı yayın olacakmı birsürü çok önemli bilgi paylaşıldı sizde demiştiniz yayın olacak önemli bilgiler paylasıldığı zaman abi :smile:

Simdi guzel seyler cikti ortaya vallah ben isterim bu cuma aksami bi yayin konusur yazarim
Su an secim.icin baska yerdeyim donunce yukaridaki bilgileri blogda yayinlicam sonra video da cekerim

Sence ets2 topluluğunun istekleri biter mi ? :smiley:

O da doğru.

Doğru Türkiye Asya için bir geçiş kapısı. Neyse önce Türkiye gelsin ondan sonraki gelicek ülke önemli değil. Yalnız dikkatimi çeken bir şey de hasan reis kirlenmenin de gelebileceğini söyledi fakat bence onun gelmesi için önce mevsim özelliğinin gelmesi gerekir. Birde bu yeni modifiye paketi için 2 tahminim var biri iveco diğeri Mercedes. Ama Volvo olmayacağı bence kesin. Çıkınca görücez

Adamların her istediği olduktan sonra çok saçmalamaya başlar insanlar. Mesela yandaki tır hatalı hareket yapınca levyeyle gidip o adamı dövme özelliği getirsinler. Sonra kaçak mal taşıyalım. Sonra da polisten kaçalım. Sonra oyunun ismini değiştirin Grand Truck Simulator 6 olsun mis gibi.

Cok bos yapiyorsun bence bi dur bunalttin ana konuyu

Pardon abi özür. Ama olacak o. İnsanların isteği hiç bitmez.

benim istediğim kendi dorsemiz olsun cam açalım öndeki güneşliği indirelim daha sonrasında araçtan inip binelim aracı temizleyelim bu tarz gerçekçi özelliklerin gelmesinden yanayım

Kişisel Dorse 1:32 ile Gelecek Değilmi İnşallah Bpw Ve Saf ta Gelir

Abi bu scs harbi parayı hakediyor

Bu dorse ingilterede kullanıyor bildiğim ve dorse uzunluğu artmış ozaman bence cünkü 3 lastik geride baya

benim tahminimce bu tuning pack dlc’si volvo ,man,renault,veya ıveco olabilir diye düşünüyorum
çünki daf ile scania’nın tuning dlc si çıkmıştı

indir

kFSoldn forumda bunları buldum: 1. Fotoda yeni trailer var (arka tekerler dönüyor) 2. Fotoda yeni scania taşıyıcısı var 3. Ve 4. Fotoda yeni trailerlar var 5. Fotoda tabelada rendsburg diye bir yer var (muhtemelen almanya haritası yenileniyor diye yeni şehirler ekliyorlar) 6. Fotomuzda ise dorse marketini görüyoruz hemen altında dorseler için yeni yükseltmeler var. Yani 1.32 şimdiye kadar gelen en büyük güncellemelerden birisi olacak ve yeni tuning pack muhtemelen man ın olacak.

Olum ets2 bildiğin gerçek hayata dönüyor :smiley: Video linki verde izliyelim

Almanya yenileneceğine göre illa ki yeni şehirler eklenir diye düşünüyorum.