Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

benim tahminimce bu tuning pack dlc’si volvo ,man,renault,veya ıveco olabilir diye düşünüyorum
çünki daf ile scania’nın tuning dlc si çıkmıştı

indir

kFSoldn forumda bunları buldum: 1. Fotoda yeni trailer var (arka tekerler dönüyor) 2. Fotoda yeni scania taşıyıcısı var 3. Ve 4. Fotoda yeni trailerlar var 5. Fotoda tabelada rendsburg diye bir yer var (muhtemelen almanya haritası yenileniyor diye yeni şehirler ekliyorlar) 6. Fotomuzda ise dorse marketini görüyoruz hemen altında dorseler için yeni yükseltmeler var. Yani 1.32 şimdiye kadar gelen en büyük güncellemelerden birisi olacak ve yeni tuning pack muhtemelen man ın olacak.

8 Beğeni

Olum ets2 bildiğin gerçek hayata dönüyor :smiley: Video linki verde izliyelim

Almanya yenileneceğine göre illa ki yeni şehirler eklenir diye düşünüyorum.

1 Beğeni

EtsMp ye acilen dlc sınırlaması şart arkadaş oyuncu sayısı düşsede en azından troll sayısı azalır belki bu nedir 9.75 oyunu alan bizim veletler terör estiriyor…

1 Beğeni

Başka da bir seçenek kalmadı sanırım :smiley: (merso)

1 Beğeni

Hangi Video Bu

Bence birazcık daha yukarıya çıkıp azıcık okumalısın.

1 Beğeni

Link var mı kardeş?

ollleey be en çok beklediğim özellik camların açılmasıydı

Dediğine göre bir kaç gün içerisinde youtube a yükleyecekmiş videoyu.

Steamden canlı yayın yaptılar

Eyvallah kardeş. Peki Bu tuning packin MAN olacağına nerden vardın? Yani tabi olabilir ama geçenlerde yeni iveco tırıyla resim atmışlardı. Muhtemel olarak ya iveco yada dediğin gibi MAN da olabilir. Bekleyip göreceğiz.

Man euro 6 bitmek üzere belkide çıkınca ona çıkarırlar diye düşündüm ve doğru ıveco içinde çıkabilir ama bence ıveco hi way e daf euro 6 ya yaptıkları gibi facelift yani makyajlı kasa ve makyajlı parça eklerler ayrıca onların bindiği iveco xp modeli CNG yani doğalgazlı yeni motorda eklemek zorundalar ivecoya.

WoT bakıma girdi yeni etkinlik geliyor

Uzun bi suredir simpark’a girmiodum SCS teyyare ye donusmus ucuyor bune len

1 Beğeni

Evet bir Sorum var Yeni Pc yeni kurulum ve ETS2Mp de bu konuşanların sesini nasıl kısıyorduk. aşağı yukarı çokda oynamıyorum ama 1 aydır bu problem var çözümde aramadım ama artık ev ortamında oynarken problem yaratmaya müsait olabiliyor. Millet maşallah sinkaflı muhabetti çok seviyor… Eski makinada ses ayarı yaptıgımıda hiç hatırlamıyorum yenisinde sanki megafondan bağırıyormuşlar gibi ses geliyor anlamadım bu işi Cs Go da da aynı :slight_smile:

bence oyundaki şoför sayısı da arttırılabilir şoför sayısı çok yetersiz her şehirde garaj var her garajda maksimum 5 şoförlük yer var fakat bu boşlukların tamamını doldurabilecek kadar şoför yok mevcut şoför sayısı bu boşlukların yarısını bile doldurmuyor bir de şoförlerimizi yolda görebilsek onlarla karşılaşabilsek güzel olabilir.

3 Beğeni

Aynen kardeşim bu konuda katılıyorum sana şöförlerimizle yolda karşılaşmak ve selamlaşmak güzel olur bence

1 Beğeni

Ben ets2 yeni aldım beton mikseri dorsesi yok iskandinavyadan ve going east DLC lerine sahibim