Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

yol
tır
türkçe
taşımacılık
sürüş

Boşta iken diyorum :smiley:

dükkanı gene açtılar :smiley:

Bugün SCS’den bizi sevindirecek güzel bir haber bekliyorum. Bu saate kadar bir blog paylaşılmadı. İnşallah paylaşırlar.

Beyler mesela sen iş yapmadığın sürece şirket çalışanıda iş yapmıyor bu biraz saçma değil mi ? Ve para zor kasarsınız ozaman neden öyle

Aslında yapıyor olması lazım. Hatta iki uzak garajın arasında git gel yaparsan hızlı para kazanabilirsin

Ekran%20Al%C4%B1nt%C4%B1s%C4%B1
Arkadaşlar burada .bak profilleri oluşturulmuş bu ne anlama geliyor düzeltmek gerekir mi?

@Tayfun Her yeni sürümde otomatik profil yedeği alınıyor. Ama oyunu kayıt ettiğinde yine profiles içinde işlem yapılıyor.

https://www.youtube.com/watch?v=tAuQpb2aZPo
Şu videodaki gibi eller gelse oyuna eğlenceli olurdu :smiley: izlerken çok hoşuma gitti

oyuna bi güncelleme gelmedi bi gelseydi bişeyler olsa artık

iş yapıyor çalışanlar istersen çek bir kenara sen dinlenirken iş yapıyolar ve sana yaptıkları işler ve gelirler dinlenme bitince gösteriliyor

Kardeesim ne guncellemesinden bahsediyosunuz yaa adamin isi kolaymi 1 lastik icin 1 ay ugrasiyolar demekki olm…ne guncellemesi sabirli olun tamam bisey paylasmiyorlar ama bi paylastilsrmi bomba gibi geliyo boş muhabbet donuyo burda z sabirli ol

El olayı demek bence 5 10 fps demek scs zaten eski pc leri düşünerek yaptığı için
zor bence gelmez zaten yeni oyunlarda bile yok fernbus bus 18

belki birileri mod olarak yapar deneriz eski sürümlerinde görmüştüm fena değildi. :slight_smile:

Bu haftayı bununla kapatırlarsa vay halimize… :smiley:

Möthiş :man_facepalming:

bildiriyi de ekledim

Bununla kapatacaklar zaten.

463 MB lik bir güncelleme geldi acaba ne gelmiş olabilir bilginiz varmı?

1.32 hazırlık olabilir mi ? beta filan cıkabilir mi :smiley:

Hayır. Henüz öyle bir durum söz konusu değil. Birkaç saat önce yeni gelen boya paketi için güncelleme geldi o kadar, boyutuda 40 MB birşeydi.