ETS 2 – TR Extended Map Mod | Marmara Edition #1 [Ana Konu]

Herkese Merhaba. :raised_back_of_hand:

Geçtiğimiz yıl ‘Bir şeyler değişiyor’ diye yola çıkmıştık. Ekibimizin yoğun emekleri sonucu Euro Truck Simulator 2’nin Türkiye kısmında bir şeyler değişti ve genişletilmiş İstanbul sizlerle buluştu.

Şimdi de ‘Daha büyük şeyler olacak’ diyoruz. Sizlerden gördüğümüz ilgi ve destekler sonucu, hedefimizi genişlettik. Marmara Bölgesi’nin diğer şehirleri için çalışmalara başladık.

Henüz yolun başındayız. İlerleyen zamanlarda sizleri gelişmelerden haberdar edeceğiz. Takipte kalın…!

Euro Truck Simulator 2 – TR Extended Map: Marmara Edition Part 1, 9 Şubat 2022 tarihinde yayınlanacak.

Marmara Edition Part 1 ile harita böyle görünecek.

58 Beğeni

hayırlı uğurlu olsun

2 Beğeni

Şimdiden sabırsızlıkla beklemeye başladık bile :smiley:

1 Beğeni

şimdiden iyi çalışmalar diliyorum. İstanbul kalitesinden sonra nedense hiç kuşku duymuyorum iyi bir şey çıkacağı ortada :smiley:

8 Beğeni

Hadi bakalım ortalara doğru gelmeniz dileğiyle… :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

hayırlı uğurlu olsun

1 Beğeni

Balıkesir be Çanakkale marmara da değil mi?..:thinking:

Bona tr extended map için özel kaya oluşumları olacakmı Anadolu için bir sürü doğal manzara var ondan Bertan ile birlikte peri bacalarını çizecekmisin özel olarak

arkadaş sizin bu 9 lara bir takıntınız mı var İstanbul 9 nisaanda duyrıuldu çıkış tarihi 9 aralıkta duyruldu bugün 9 ocak :grinning:

3 Beğeni

Part 2 olacak sanırsam orası.

1 Beğeni

Bursa be sonunda geliyor :smiley:

1 Beğeni

Bilemiyorum olabilir…ama marmara bölgesi denilince işaretlenen bölge harici balıkesir ve çanakkalenin de yer almadı gerektiğini düşünüyorum…yapımcılar bilir tabi kararı

Sırf başarılarınızı tebrik edebilmek için üye oldum. İstanbul Edition çok başarılıydı, nerdeyse her kilometresini ezbere bildiğim şehri oyunda oynamak çok güzel oldu. Marmara Edition doğduğum ve şuan yaşadığım şehir olan Sakaryayı da kapsıyor. İşim gereği Marmara bölgesinin her yerine gidiyorum ve bütün şehirlerini çok iyi biliyorum. Elimden geldiğince de fotoğraf, video vb şeylerde yardımcı olabilirim. İyi çalışmalar, ellerinize sağlık :slight_smile:

16 Beğeni

Her TR Extended genişleme haberinden sonra kendilerini hatırlatmak isteyen illerimiz : :sweat_smile: :laughing:

2

27 Beğeni

Part 1 yazıyor.

4 Beğeni

Tebrik ederim, takipteyiz. Özellikle Bursa’yı merak ediyorum. Hangi ilçeler bulunacak :thinking:

2 Beğeni

şehirlerin ilçeleri detaylı mı olucak?

1 Beğeni

tamam da geriye sadece 2 il kalmış oluyor onun için de marmarayı ikiye bölmeye anlam veremiyorum😀

Bence hepsinin bir anda yapılmasından mantıklı. Sonuçta Marmara’da sadece Çanakkale ve Balıkesir yok. İkiye bölerek adım adım ve detaylı şekilde Marmara’yı yapacaklarından şüphem yok.

3 Beğeni

Yorumunu dikkatli okudum ve Çanakkale ile Balıkesir’in eksik olduğuna değinmişsin. Yapımcılar Marmara’yı ikiye ayırarak daha iyi iş çıkaracaklar diye düşünüyorum.

1 Beğeni