Tekirdağ-Silivri-İstanbul [D-100] Karayolu Mod Projesi

iyi gecelerr sabırsızlıkla bekliyoruz… :slight_smile: :slight_smile:

2 Beğeni

Levhanın gerçeği de bu. Ben de heyecanla bekliyorum. Kolay gelsin. :+1:

image

5 Beğeni

Ayçiçekleri çok hoş duruyor çok gerçekçi :grinning:

3 Beğeni

Ben başka silivrili varmı

1 Beğeni

Aramızda 40km var Çerkezköy’lüyüm :smiley: :smiley:

2 Beğeni

ben de şimdi onu diyecektim…

Ben doğma büyüme İstanbul’luyum, sayılmaz di mi?

1 Beğeni

keşke çerkezköylü olsan :frowning:

Harita ya devam mı tamam mı?

Harita üzerinde çalışmalar devam ediliyor. Yakında duyurulacak.

8 Beğeni

selam lazım nasıl indir tekirdağ silivri oyun link ets 2 road to the black sea lüften

oyun hiç silivri ets 2 oynak lazım link merak mi?

yokdeğil önemli değil

Bu işlerden anlasam 1/1 harita yapardım. Olabildiğince her şeyi gerçek ve varsın 20 km olsun. Zamanla büyütürdüm bir ekip kurarak. Düşünsenize Evinizden depoya mal yüklemeye çıkıp ; sonra da aynı yollardan yola koyulmak. Bu 20 Km zaten yarım saat çok rahat alır. Promods kendisiine göre bir sistem kurmuş. Bizlerde 1/1 Sıfırdan olsa harika olurdu. O , şanslı şehir veya mahalle neresi olurdu bilemem tabii

3 Beğeni

1/1 harita biraz cesaret ister ya, profesyonel ekip lazım ona bence. Heilbronn haritası gibi en fazla il/şehir seviyesinde bir şeyler çıkabilir diye düşünüyorum.

O Heilbronn haritası da ne saçma bir şey, şehrin kendisi oyunun ana haritası içinde, Almanya’da, yani normalde DLC gerektirmemeliydi ama çalıştırabilmek için Baltık ve İtalya dahil tüm DLC’leri istiyor. Ne alaka? Harita DLC’si almamış adam taş mı yesin şimdi?

2 Beğeni

O DLC’nin materyallerini içermesi yeterli dlc gereksinimi için,o yerde geçmesi gerekmiyor.

3 Beğeni

Konular madem birleştirildi, sormak yeridir. Bu yol üzerindeki köyler silivrinin köyleri eklenecekmi? Alipaşa falan. Bildiğim kaarıyla extended map ile birleştirildi proje.

Merhaba acaba ilerleyen zamanlarda tekirdağ tarafından geliboluya ve geliboludan çanakkaleye geçebildiğimiz deatylı ve güzel bir çanakkale genişletmesi olucakmıdır acaba

1 Beğeni

Projeyi artık yürütmüyorum, 2 sene önce ETS 2 – TR Extended Map Mod | Marmara Edition #1 [Ana Konu] ile birleştirildi.

1 Beğeni

@canakkaleli ProMods olarak hali hazırda bu bölgede çalışıyoruz. Eski ekip arkadaşım @Barbaros_Yanik’un çalışmalarını kullanmak için mutlaka TR Extended Map’i indirin. ProMods’un yeni sürümünde Malkara Otoyolu ve Çanakkale kent merkezi de olacak :slight_smile:

6 Beğeni

:+1: :pray:

1 Beğeni