Tekirdağ-Silivri-İstanbul [D-100] Karayolu Mod Projesi

e7e4899|690x387](upload://crqcD5kZKvuMzhZ4YX8XqkGr7aX.jpeg)

25 Beğeni

güzel olmuş anadoluya atlamadan bile yapılacak çok iş var birkaç aya gelibolu şarköy eceabat çanakkale lapseki falan görücez sanırım

hiç kimseyi beklemeye gerek yok
promods yapar yapmaz
türkler harita modu yapmadıkça nasıl dikkate alınabilir? daha iyi modlar yaparak gösterebiliriz

15 Beğeni

Her yaz gittiğim yolları görmek hoş olucak. Umarım pes etmezsin, başarılar!

4 Beğeni

Çok güzel görünüyor emeğine sağlık. Beklemedeyim. Kolay gelsin.

1 Beğeni

Silivrili biri olarak sabırsızlıkla bekliyorum

1 Beğeni

Kolaylıklar diliyorum. Heyecanla o yollarda sürmeyi bekliyoruz.

3 Beğeni

görüş açımızdaki manzaralar iyi olmuş herkes beceremiyor.

1 Beğeni

@Barbaros_Yanik İlk öncelikle Merhaba.
/original/3X/5/3/5328f07ea35a63af1756ddea38e7f156dcebf647.jpeg
Bu görselde Silivri yolunun Ambarlı yoluna bağlandığını görüyoruz. Normalde bu yol Direk E5 üzerinden Haramidere Kavşağı’na bağlanır. Bu yolu böyle yapmanızın sebebi ölçek sebebiyle midir yoksa hata mıdır?

3 Beğeni

Anladım, bu arada benim bir sorum olacak. Malum Silivri - Haramidere rotası çeşitli ilçeler üzerinden geçer. Örneğin; Beylikdüzü, Esenyurt, Büyükçekmece gibi. Bunlara giremeyeceksek eğer bu ilçeleri simgeleyen şeyleri görebilme şansımız olacak mı (Bahsettiğim yerler Tüyap Kulesi, Mimar Sinan Köprüsü.)?

3 Beğeni

Anlıyorum. Yaptığınız iş kolay değil, kendi emeğiniz ile zahmetli bir iş içerisine attınız kendinizi. İlk önce bu konuda sizi tebrik etmek istiyorum. Çünkü herkes editörü açabilir ama detaylı ve kaliteli harita modlarını herkes yapamaz ki sizinki de detaylı ve kaliteli haritalardan bir tanesi olacağa benziyor. Ayriyeten; ilçe konusunda haklısınız. Rotanız üzerinde çeşitli yerler olmasına rağmen hepsini oyuna eklemek imkansız ve bunları eklemeye çalışsak bile dediğiniz gibi düşük sistemli olan kardeşlerimiz veya abilerimiz olabilir. Diyeceğim şu ki; Harita yapmak yukarıda da bahsettiğim gibi zor bir iştir ve sizde ilk denemenize rağmen iyi iş çıkarmışsınız. Bu yüzden sizi tebrik eder ve çalışmalarınızda başarılar dilerim. İyi akşamlar :slightly_smiling_face:

3 Beğeni

Güzel bir fotoğrafla uyandık sayenizde, teşekkürler :smile:

2 Beğeni

Şu sokakları, şu yaptığımız sokak maçlarını SCS yapmasa bile senin sayende görmek, hatırlamak varmış. Teşekkürler @Barbaros_Yanik :smiley:

3 Beğeni

Maxi nin önünden gecer herhalde

1 Beğeni

Uçaklı köfteciyi isteyenler +1

5 Beğeni

Onun için yolu uzatması gerekir zaten tekirdağın yarısı ölçek yüzünden yok yani büyük ihtimallede yapamaz uçaklı köfteciyi kısaca,Scs Software İstanbul’dan Tekirdağ’a doğru giderken Yeniceden sonra Atatürk Orman Çiftliğine Yani Kısaca Hemen Tekirdağ’a bağlıyor yani arada normalde 5-10 km lik yol var Yenice’den Tekirdağ’a giderken zaten sizin bahsettiğiniz uçaklı köftecide o bahsettiğim yolda yani kısaca ölçekleme yüzünden yapılamaz zaten eğer yapılabilseydi büyük ihtimal Scs Software yapardı dlc’de, hatta çok güzelde bir easter egg olurdu.İyi günler :slight_smile:

1 Beğeni

Aynen, Yenice’den sonra baya atlamış SCS, ölçekleme sıkıntısı olmasa Tekirdağ’a giderken diğer beldeleri görebilcektik.

1 Beğeni

Örneğin; Çorlu,Çerkezköy,Saray gibi zaten oralar full fabrika bölgesi yani oralardanyük almak çok güzel olurdu ama maalesefki yok :frowning:

1 Beğeni

Yenice’ye girmeden önceki kavşaktan dönebilseydik Çorlu yolu üzerinde bulunan Biryağ yağ fabrikası var. Oranın gelmesini isterdim.

1 Beğeni

Yada Tekirdağda Asyaport Limanı var yük limanı Scandinaviadaki gibi ordanda iş alabilirdik

1 Beğeni

Evt Hatta Çorluya giderken eğer camları açarsanız fark edersiniz buram buram yağ kokuyor

1 Beğeni