ETS 2 – TR Extended Map Mod|İstanbul Edition [Ana Konu]

herkese merhaba ve mod’un yapımcı ve moderatörlerine ayrı bir kolay gelsin abilerim , mod gerçekten uğraşılmış kalite modlardan emeğinize elinize sağlık , benim sorum şu ben modun içinde de bulunan tepeören tarafında oturuyorum hatta istanbul park arabayla 10 dakika kalıyor , modun gelecek sürümlerinde tepeören akfırat orhanlı yollarını eklemeyi düşünüyormusunuz veya tepeören akfırat yolunu uzatmayı düşünüyormusunuz, çünkü anadolu tarafında istanbul park tepeörenden bildiğiniz üzere gerisi yok , tabikide harita ölçüsü ne kadar buna izin verir yada siz eklemek istemisiniz onuda merak etmiyor değilim , şimdiden teşekkürler

1 Beğeni

Teşekkürler. Oradan devam etmemiz mümkün değil ölçekten ötürü. Bıraktığımız yerin güneyinde hemen Gebze başlıyor.

İstanbul bitti. Peki sırada neresi var? :star_struck:

17 Beğeni

Cevaplar sizde beklemedeyiz hocam :slightly_smiling_face:

Tırlarımızı çılgınlar gibi Bursa’ya sürüp İskender yesek hiç de fena olmaz sanki. :laughing: :smile:

10 Beğeni

Marmara sürümü için ayrı başlıktan devam edilecek.
Burası elbette açık kalacak. Geri bildirimler ve yeni ışıklandırma sürümü için kullanılacak.

Şu an olayımız Marmara :motorway:

20 Beğeni

Keşke önce trakya bitirilseydi :confused: vardır yapımcıların bir bildiği

1 Beğeni

İstanbulun güzelliğinden sonra Marmara Bölgesi heyecan verici gerçekten

1 Beğeni

kocaeli için yardımda bulunabilirim

Editör anlamında mı yoksa Kocaeli şehri hakkında danışmanlık olarak mı demek istedin?

Trakya bölgesi geneli ova olduğu için Bursa gibi bitki örtüsü yoğun olan bölgeyi yapmak istiyor olabilirler tabi. E tabi Bursadan anadoluya açılan işlek bir kapı var birde

1 Beğeni

1.40 betasında nasıl göründüğünü ben de merak ediyordum. :smiley: Değişikmiş…

https://www.instagram.com/p/CMZHy72Ky5e/

34 Beğeni

Nerde bu millet yaa adamlar yine yapıyor yapacağını haydi destek vermeye sayfaya çökelim :facepunch:

6 Beğeni

çok kolay gele+++

1 Beğeni

1.40 güncellemesi ne zaman paylaşılır?

Gün veremem şuan. Ama 1 hafta sürmez diye tahmin ediyorum.

8 Beğeni

aceleye gerek yok gardaş biz bekleriz sorunsuz çıksın yeter

1 Beğeni

Merhabalar. Haritayı indirmeye çalıştığımda linklerden resimdeki hatayı alıyorum. Bilginize.

1 Beğeni

Tekrar indirmeyi deneyin. https://trextendedmap.com/download/tr-extended-map/ buradan indirmelisiniz.

2 Beğeni

ets 2 tr extended marmara güncelleme bekle lazım mi