ETS 2 – TR Extended Map Mod | Marmara Edition #1 [Ana Konu]

balıkesir,çanakkale,tekirdağ,kırklareli,edirne falan var hem olan yerleri baştan yapacaklar hem de yeni il ekleyecekler kanımca yoksa iki il az olur v2 ye.

3 Beğeni

Bak öyle mantıklı olur o zaman evet ben sadece şemaya göre konuşmuştum :slight_smile:

1 Beğeni

Biraz saçma soru olcak ölçekden dolayı ama Osman Gazi köprüsü olucakmı

tabiki olucaktır o olmazsa nasıl olacak

Bir sorum olacak her şey çok güzel, yeni otobüs modları da bomba gibi geliyor. Projeye temsili de olsa otogar koymayı düşünüyor musunuz?

heyecan bastı istanbuldan cok daha zevkli olacak

2 Beğeni

Sabırsızlıkla bekleniyor, her anı lütfen paylaşın :heart_eyes:.

1 Beğeni

Bu sürümde benim için en önemli yer Bilecik ilimizdir. :grinning: Müthiş bir Sakarya-Bilecik-Eskişehir yolu var. :sweat_smile:

İlk sürümde olduğu gibi zaman geçtikçe haritanın güzel noktalarını yine bloglarla öğreneceksiniz. Planlama kısmında fena şeyler gördüğüm için eğer her şey planladığı gibi giderse daha fazla yoldan ziyade daha farklı bir ortam ile tanışacağız. Evet otobüs terminalleri de var. Dinlenme tesisleri de var. Gerçek yolda ne görüldüyse onlar planlanıp ekleniyor.

Kısa bir video çekmeye çalışacağım. Gündem Simülasyon’un son bölümünde ekleyemedim.
İlk sürüm ile konsepti ve tasarımı zaten çoğu kişi anladı şimdi Marmara’da ilk aşamada gelecek şehirler ve yollardaki önemli yerleri, sanayileri göz önünde bulundurursanız nasıl bir şey geldiğini anlayabilirsiniz.
Ambarlı müthiş bir denemeydi ama aynı kaliteyi 2. sürümdeki sanayi bölgelerinde de görmemiz gerekecek. Zaman alacak ama zamanla ve yavaş yavaş güzel olduğunun farkındasınız. :stuck_out_tongue:

Bu sefer çok daha zorlu bir süreç var. :slight_smile:

22 Beğeni

Sakarya Bilecik Eskişehir Kütahya Afyon Isparta Antalya yolu efsanedir :smiley: Hele birde Bozüyük ilçesi ve civarındaki dinlenme tesisleri olmassa olmaz :smiley:

7 Beğeni

Sorumun cevabını almak çok güzel. Beklentim çok çok yükseldi ve karşılanacağından eminim. Kolay gelsin

1 Beğeni

güzel haber, detaylı olacağından yapımı çok uzun sürecektir kapalı beta yerine açık beta yapın görünmez duvarları biz raporlarız. :smile:

1 Beğeni

eskihisar topçular feribotu olacaak mı

2 Beğeni

Yol kenarlarında benzinlik yanı dinlenme alanlarının yanında daha Türkiye’ye özgü esnaf vari dinlenme alanları eklemeniz mümkün mü?

2 Beğeni

Kırklareli ilimizde artık gelmeli. Arada olmayan il tek o kaldı.

1 Beğeni

bence böyle olması hem yapımcılar daha az şehiri daha net daha özverili bir şekilde yapıp gerçekcilik üzerinde daha çok vakit ayrılmasına katkı sağlayacaktır yine güzel gerçekçi ve oyun mentalıtisine uygun bir harita oynayacaz ayrıca çanakkale ve balıkesirin daha sonra gelmesi güzel olur çünkü
(çannakale : 1915 çannakkale köprusunün yapımı bitmesine yakın oluşturması oyuncuyu oyunda tutar ayırca belki edirne veya tekirdağ uzerinden gelibolu tarıfıda daha doğru bi perspektif ile tasarlanabilir ve eklenebilir.
balıkesir: balıkesirin bandırma,erdek (zeytin yağı üretim tesisleri var) ve marmara adası(mermer ocağı var) doğal güzelliklerininde olması köy arazi tarzı yolların eklenmesi , feribot sistemi (gelişmiş ve çeşitli) ile bu adalara ve istanbula gitmemiz güzel ayrıntı katar ve bunun gibi daha fazla ayrıntıların oyuna eklenmesi için hem bolca vakit hemde bolca tecrube olacaktır o yüzden bu tarz bi karar alıp part part hale getirmeniz gayet güzel şimdiden iyi çalışmalar kolay gelsin :slightly_smiling_face: :slightly_smiling_face:

9 Beğeni

Hayırlı uğurlu olsun şimdiden, Bursa’yı ve Bilecik’i şimdiden merak etmeye başladım…

2 Beğeni
30 Beğeni

Bursa plandayken Balıkesir’i de eklemenizi beklerdim ama yapacak bir şey yok. :disappointed_relieved:

kardeş o da yıl sonu gelecekmiş üzülme.

1 Beğeni

Sağol teşekkür ederim bilgilendirdiğin için.

1 Beğeni