ETS 2 - MAN TGX Euro 6 [Ana Konu]

8x4 ile bir ağır nakliye oynamak isterim. Eski MAN’nı da elden geçirecekler mi ki acaba?
Ağır nakliye demişken keşke yeni yükler gelse, kişisel dorse olarak gelse…:confused:

Abi bundan sonraki araçlar Scania kalitesinde olacak mı bu araç o kalitede değil mi?

Twitter da Scs’in profiline girip 2015 yılındaki paylaşımlara göz gezdirirseniz yeni Actros’un geldiği dönemde Tgx ile ilgili modellenmeye başlandığı görseller var. Yani 3D tarama Actros da kullanıldı. Man da kullanılmaması için bir sebep yok. Modelleme sürecinde Man ile bir sıkıntı olduğu apaçık ortada bu yüzden bir şeyler gösterememiş olabilirler. Tersi olsa şu an kullanıyor olurduk zaten.

Ama hayır yav , baba üzdün şimdi . Kalite önemli , inşallah iyi bir Tgx gelir ?

beklenti yüksek olmasın sadece tadı kaçan bir araç 3 yıl önce olması gerekirken şimdi görmek ve çok uçuk bir şey beklemek bilemiyorum :smiley:

Araç ben 2019’um desin yeter , dijitallik istiyoruz , haksızmıyım ama Hasan ? Ayrıca oda yetmez , ben yeni Actros istiyorum , hani şu komple " tabletli " olan :wink:

Fmax ile ikisi gelsin başka hiç bir tır beklemiyorum vallah :slight_smile:

Man için benimde fazla bir beklentim yok hatta niye bu kadar geç kalındı anlamadım sadece bir panjur farkı var bariz şekilde onun dışında büyük bir farkı yok.

Klasik SCS :slight_smile: tek fark panjur değil motor sesi de farklı

Acikcası ben dusuk sistenli olsugum icin sadece olcekleme 100 o yuzden manin dışı leş gibi gozukuyodu bu yeni gelicek olani sanirim filoma eklicem cunki arka lastigin ustteki camurlugu degismis scaniadaki gibi kaba ve siyah olmus diyer manlarda sanki kagıdı alıp camurluk yapmislar gibi duruyodu o yuzden sabirsizlikla bekliyecegim

Modellerin benzer olmasının SCS ile ilgisi yok, Euro 5 ile Euro 6 modelleri oldukça benzer…

Ne oldu volvoculara scania cılara baktım man cıkınca yavaş yavaş hepsi mancı olmuş :smiley: man is coming :smiley:

yoo hepsi değil ben halen volvocuyum :smiley:

Bende halen volvocuyum :smiley: Ancak yeni mercedes veya Fmax düşüncemi değiştirebilir gerisi gönül eğlendirme olur :smiley: :smiley:

Scania’nın yanında man hikaye. Tabii herkesin kendi seçimi

Beni Scania’mdan vazgeçirebilecek tek araç şu Renault T Range. O da vazgeçiremezse beni hiçbir araç vazgeçiremez.

T Range estetikten ve modern tasarımdan yoksun bir araç. Neyini seviyorsunuz anlamıyorum. Dışı neyse de iç dizaynı 90 model araçlara benziyor.

man konusu iyice çığrından çıktı yaw

Herkesin zevki farklıdır hocam.

MadSter Birebir Güncelledi Yeni TGX Euro6’yı , İdare Edelim , Orjinali Gelmek Üzere :+1:

Şaşırıyorum sadece :slight_smile: çok garibime gidiyor. Yollarda da göremiyorum