ETS 2 - MAN TGX Euro 6 [Ana Konu]

beklenti yüksek olmasın sadece tadı kaçan bir araç 3 yıl önce olması gerekirken şimdi görmek ve çok uçuk bir şey beklemek bilemiyorum :smiley:

6 Beğeni

Fmax ile ikisi gelsin başka hiç bir tır beklemiyorum vallah :slight_smile:

Man için benimde fazla bir beklentim yok hatta niye bu kadar geç kalındı anlamadım sadece bir panjur farkı var bariz şekilde onun dışında büyük bir farkı yok.

3 Beğeni

Klasik SCS :slight_smile: tek fark panjur değil motor sesi de farklı

3 Beğeni

Acikcası ben dusuk sistenli olsugum icin sadece olcekleme 100 o yuzden manin dışı leş gibi gozukuyodu bu yeni gelicek olani sanirim filoma eklicem cunki arka lastigin ustteki camurlugu degismis scaniadaki gibi kaba ve siyah olmus diyer manlarda sanki kagıdı alıp camurluk yapmislar gibi duruyodu o yuzden sabirsizlikla bekliyecegim

2 Beğeni

Modellerin benzer olmasının SCS ile ilgisi yok, Euro 5 ile Euro 6 modelleri oldukça benzer…

3 Beğeni

Ne oldu volvoculara scania cılara baktım man cıkınca yavaş yavaş hepsi mancı olmuş :smiley: man is coming :smiley:

3 Beğeni

yoo hepsi değil ben halen volvocuyum :smiley:

5 Beğeni

Bende halen volvocuyum :smiley: Ancak yeni mercedes veya Fmax düşüncemi değiştirebilir gerisi gönül eğlendirme olur :smiley: :smiley:

4 Beğeni

Scania’nın yanında man hikaye. Tabii herkesin kendi seçimi

2 Beğeni

Beni Scania’mdan vazgeçirebilecek tek araç şu Renault T Range. O da vazgeçiremezse beni hiçbir araç vazgeçiremez.

7 Beğeni

T Range estetikten ve modern tasarımdan yoksun bir araç. Neyini seviyorsunuz anlamıyorum. Dışı neyse de iç dizaynı 90 model araçlara benziyor.

man konusu iyice çığrından çıktı yaw

2 Beğeni

Herkesin zevki farklıdır hocam.

4 Beğeni

Şaşırıyorum sadece :slight_smile: çok garibime gidiyor. Yollarda da göremiyorum

umarım oyuna gelecek olan yeni man ilk versiyon değildir, 2019da çıkarıyorsa 2019 olacak yada 2018. volvoda yediği halt gibi oyuna 2014’de geldi ama araç 2012 model.

3 Beğeni

Oyundaki Yeni Scania 2016 model değil mi Man’da bence 2019 model olacağını zannetmiyorum.

2 Beğeni

A post was merged into an existing topic: Derail Valley - Ana Konu

istanbulda belediyelerin ve istanbul belediyesinin araçları harfiyat ve lojistik geneli t range filosundan olusuyor ve devlet belediyelere vediği ödeneklerde ağır taşıtlarda anlaşmları bu yönde son 3 yıldır da türkiyede en çok satılan tır (sıfır olarak)

2015 yılının da yılın kamyonu seçildi… dizayn konusuda dahil buna tabi zevkler ve renkler tartışılmaz ama çok fazla görünmüyor dediğinden dolayı söyledim

3 Beğeni

Ben Scania sevmem yani genel olarak antipatik ve tipsiz bir araç olarak görüyorum. Man olan yerde Man, Man’ın olmadığı yerde Daf kullanırım. Ama anlayamadığım şey Man konusu altında Scania sevenler toplanmış hem niye Man gelmiyor diye didiniyorlar hemde Scania daha iyi zaten bahanesiyle gün geçiriyorlar. Daha iyiyse niçin oyuna girip kullanmıyorsunuz da Man konusu altında Scania’yı övüyorsunuz? Kimine göre Scania daha iyidir kimine göre Mercedes kimine göre X marka. Bir şeyi sevmek için onun daha iyi olmasına gerek yok. Bu her şey için geçerli.

6 Beğeni

Sadece İstanbul odaklı değerlendirmekte pek doğru olmaz. Anadolu yolları MAN, Scania, DAF ve Mercedes dolu.