ETS 2 - MAN TGX Euro 6 [Ana Konu]

istanbul başlı başlına devlet değilmi :slight_smile: ve ülkenin yarısıdnan çoğu araç sayısı burda

devletin belediyelere verdiği ödenek tüm türkiye için geçerli ve en çok satılan derkende türkiye geneli sen sevmeyeblirsin tipini rengini normal bir şey başkası sever yani sadece benim ki küçük bir alt bigi başka bir şey değil

4 Beğeni

yalnız :smiley: istanbul’un başlı başına ayrı kanunu polisi olan şehir devleti olma ihtimali var bu da derin bir bilgi olsun :smiley:

6 Beğeni

Genellikle belediyeler Mercedes-Benz alırlar nedeni malum fiyatlar ve ödeme kolaylığı gibi gibi Kısacası Mercedes-Benz finansman desteği daha iyi diyebilirim . Şunuda söyleyeyim Mercedesi Övmüyorum. Örneğin Bakın kamu hizmet araçlarına ( hafif ticarı ) %60-70 i Ford’tur . İstanbul ayrı bir diyar :smile:

3 Beğeni

Dostum Emeğine Sağlık Ne Yapalım Bekliyoruz :smiley: Bi 50.000 Km Yapıp Bırakacağım :wink: ende Alıştın Yapmaya Devamını Bekliyorum :slight_smile:

1 Beğeni

Kirli atik harfiyat lojistik icin anlastilar 3 yildir butun agir araclar reno oldu onu dedim ben yoksa suana kadar oyle bir durum yoktu tabi

Vay be Ağır Araçlar Renault Olmuş Demek Sahibinden de Bakıyorum 2015 Model Hepsi Dostum . Sitede Bilmiyorum Ancak Reel Resim Paylaşımı Varmı ? Varsa Bekliyorum Cidden Merak ettim :thinking:

ben tutup sana o zaman yapılan gördüğüm antlaşmanın resmini bulamam araçlar aşağıdaki gördüğün araçlardı hatta
deftardarlıkta gelen tekliflerde renault grup istendiğini görmüştüm

ve taşınacak harfiyat,kirli atık ve lojistik destek verecek araçlar için yapılmış bir ihaleydi bu o zamanlar

ve araçları devlet genelde almaz bu işleri yapacak firmalar anlaşırlar şartlar koyarlar yeni araç alınacaksa araçlar hakkında istekler araç gereç alınacaksa onun için belli istekler olur ve bunun üstüne ihale açılır

bir zamanlarda ibb lojistik destek araçları man idi sosyal tesislere tanışan yicekler ve malzemeleri bu araçlar taşıyordu

yani bu gün man ile anlaşır 80 araçlık ihale açar işi alacaklara bu araçlar olacak der
yarın gelir başka bir ihale açılır volvo olacak der

hatta omsan lojistik oyak grubunun adr taşımacılıgı da vardır kendi grupları ve devlet ihaleleri için o dönem bir çok t rangeler almıştı

yani anlaşma reno olacak diye sıfırdan bütün araçlar renault ile değişmez o zamanki iş neyse onun ihalesinde kullanılacak araçlar için geçerlidir kaç yıl olur kaç araç olur merak ediyorsanız çok ihale bitimi kamuoyuna duyulur ve buna sizde bakabilirsiniz

yani çok şaşıralacak durum yok :smiley:

yani devlet aa bu daha ucuz yada bu daha çok indirim yapıyor diye araç almaz o dönemde kimin devlette arası iyiyse o iş yapar

hatta suan ibb kendi logolu harfıyat araçları bunlar

mercedes ucuz veriyor diye durum yok ihaleler böyle bizim ülkemizde kim ucuz destek verir değil çoğu ihale en pahalısına gider yani akran dost ilişkisidir…

not: bu arada bende renault sevdiğim için yazmadım hatta reel de binek araçlarını hiç sevmem :smiley: sadece konusu açıldıgı ıcın gördüğüm bir şeyi paylaşmaktı amaç

5beac77ceb10bb0ee8fea16f

konu saçma sapan yere geldi kusura bakmayın arkadaşlar

7 Beğeni

ford fmax nasıl volvo ya benzetiyorlar hala aklım almıyor fmax cupası daha büyük volvo fh den allah aşkına :smiley: fmax daha sert :smiley: en sevdiğim man renault scania daf volvo şu ıveco cok bozdu fmax bile ıvecodan iyi keşke avrupada fmax ıvecodan iyi satar bence

Dostum konuyu alakasız yere çeken benim kusura bakma :frowning:

3 Beğeni

yok estafurullah kusuru yok sadece konuyu dağıttık :smiley:

1 Beğeni

06 TGX :smiley: olması :smiley:

Bugünde SCS Reyiz den MAN gelmedi bakalım yarın ne olacak :wink:

ağbi ne zaman geliceğini tartışmaknistemem gelicek diyosa gelicektir elbet ama çoğu kişi şubatın 1ini bekliyor yanin cuma gibi gelir elbet olmasa pazartesi %100

3 Beğeni

Aynen Öyle Düşünüyorum Bende :slight_smile:

1 Beğeni

I Can’t wait

2 Beğeni

Yıllarca sabırla bekledik, şu son günler geçmiyor :smiley:

4 Beğeni

Harbi öyle ya geçmiyor :joy:

3 Beğeni

ingilizcesi iyi olan bi şnu çevirebilirmi yaw be çeviremedim googleden saçma sapan biseyler yaziyor…

bu arada scs forumda carthoo yazmiş

Take some rest now. F5 time will come later today, but it won’t include anything special for ETS unfortunately… yet

Henüz ETS2 için özel bir içerik gelmeyeceğinden bahsediyor.

Volvo vnl için iki hafta demişti, iki ay sonra gelmişti. Man için şu kadar zaman sonra bile demedi. Yakında deyip duruyor.

3 Beğeni