ETS 2 - MAN TGX Euro 6 [Ana Konu]

MAN TGX Euro 6, 1.34 güncellemesi ETS 2’ye eklendi.

Güncelleme konusu

SCS Software’ın Yeni Yıl Videosunda Range T ve MAN Euro 6 Sürprizi!

Renault Range T ve MAN TGX Euro 6 yeni yıl videosunda ortaya çıktı!

Resmi olarak yeniden ortaya çıktı!

4 Beğeni

Birazda buraya bekleyen bir topluluk çizelim :paintbrush:

Ya bırakın çekici işini ya
Şerit takip sistemi hala yok bu oyunda :rofl:

1 Beğeni

1 Beğeni

Burada Belirtilmisdi Ses Kayitlari Alindi Baya Uzun Zaman Aradan Sonra Bizimle Olacak 4 Gözle Bekliyoruz Hadi Hayirli Olsun Herkese

1 Beğeni

Atölyede Madster’ın TGX Euro 6 modu var, gerçekten beğenerek kullandığım bir moddu. Oyundaki Euro 5’ten büyük farkı olmasa da göstergelerin daha canlı olması yetiyor. MAN zaten iyidir. :slight_smile:

1 Beğeni

1.30 a uyarlamadı değil mi yüklesem çalışır mı mod?

Bu videoda benim ilgimi en az Man ve Range kadar yağan kar çekiyor. Acaba yağmur efektine kar yağışı da eklenebilir mi önümüzdeki sene :slight_smile: SCS bu tarz paylaşımların altına hep bir şeyler sıkıştırıyor.

4 Beğeni

Bu ne zamanın fotoğrafı ?

Geliyor gönlümün efendisi…

Modlar ile bir yere kadardı. Oyunda olması gerekiyordu artık.

Baya gariban duruyor şimdiden ama umarım sesleri güzel olur

2 Beğeni

1.30 a mı abi

Gecen sene Aykut Kardesim Blogda paylasilmisdi Faransa Dlc paketinin Cikis Tarihi duyurulunca blogda konusmustuk herseyi onlarla

Sadece ön taraftaki tampon farklı gerisi aynı motor farklı bide diğerleri aynı eski man la pek uğraşmazlar :smiley: cabuk cıkar ama range t of diyorum :smiley:

5 Beğeni

Hay Allah razı olsun. Farkı bulmak için böyle bir resim arıyordum.

1 Beğeni

aynen :smiley: bide ön tekerlek kısmında siyah şey camurluk var aynı daf daki gibi ek olarak takılıyor he bide arka camurluklar farklı ve aynı scania gibi ön tanpon siyah olabilicek herhalde en boş kabini siyah tanponlu oluyor yani scania gibi ek olarak takabilicez sanırım oyunda para verip scania mantığı gibi olabilir

Peki sağolun. Hiç görmedim de bu fotoğrafları.

fazla fark yok iç kabin yeni man euro altı ile aynı bi kaç dış görnüşte farklılık var o kadar pek fark yok o kadar uğraşılcak bişey yok manda aynı tırı kullanıcaklar yine ama ön bazı kısımlarını değiştircekler

Scs Aslında DAF İçin 50k modunu oyuna aktarmıştı hatırlarsanız MAN İçin Madster Adlı Yapımcıyla anlaşıp ekleyebilir aslında. Madster çok iyi iş yapmış aracı birebir benziyor …

Sadece yeni model için değil mevcut modelde bazı düzenlemeler için de lisans durumunun görüşülmesi gerekiyor. SİSL yayında açıklamıştı.

1 Beğeni

https://park.simulasyonturk.com/t/euro-truck-simulator-2-ana-konu/56/2252?u=themumja