Euro Truck Simulator 2 [Ana Konu]

Nasıl kurucam telemetriyi

Demek istediğim daha önce telemetri kurmak gibi bir şey yapmaya çalıştınız mı? Oyun dosyalarını fazla kurcalayınca bu uyarının çıkması normal , herhangi bir sıkıntı çıkması söz konusu değil.

1 Beğeni

açılabilir cam öz. bu güncellemedemi çıkacaktı?

Hayır ayrıca o özellik yayında ses motorunun yenilenmesinin ardından kolay bir şekilde oyuna aktarilabilecegini aktardılar. Yani ilk etapta öyle bir şey yok.

1 Beğeni

Sıfır kamerasını ve ışınlanmayı yaptım birde bir sürü harita modu kullanıyorum başka bişey yok hatırladığım kadarıyla

4 gönderi var olan bir konu içinde birleştirildi: ETS 2 - MAN TGX Euro 6 - Ana Konu

Şirketlerde ets2 diye kafayı yedi iyi mi ? :smile:

5 Beğeni

Bir an Good Year zannettim. :joy::joy:

işte ben de bundan bahsediyordum. kendi dorsemizi de böyle boyayak. hadi ülke bayrakları neyse de korsanlar, dinozorlar falan uyarlansa dorselere çok güzel olur :smiley:

2 Beğeni

Sen hala orada mısın ya :smile:

e aynı şeyi paylaşmıssın :smiley:

Ahmet’in attığıyla seninki arasında dağlar kadar fark var. Ahmetinki bildiğimiz nesil 7 vabis modifiyesi ama seninki gerçekle alakasız işsiz adamın birinin eseri haksızmıyım? Birde artık bu
Skin konusunu kapat kirlilik yapmaya başladı :wink:

Schmitz dorseleri gelmek zorunda işte büyük marka :slight_smile: Bu firmaların UK sayfaları nedense çok ilgi gösteriyor.

Abi daha Krone gelmedi. :joy:

@Baby Bir aralar Bertan Baday’ın Mercedes Benz Axor projesi vardı ne oldu ona ?

Su an calistigi icin proje ertelenmis

Arkadaşlar kasma sorunu gibi bir sey yaşıyorum neden olabilir dosya konumunu flan değiştirdim ama bir sonuc yok daha oncede yazmıştım yardim eden biri olmadı

sorunu gibi birşey diyorsun da sorun ney ne yaşiyorsun onu bi yaz önce oyunda oynarken ne oluyor hep mi donuyor sürüşte kesik kesik mi ilerliyor gpu yetersiz kaldigi icin…

1 Beğeni

Her yıl Almanya’nın Köln şehrinde düzenlenen Avrupa’nın en büyük oyun fuarı Gamescom bu yıl 21-25 Ağustos 2018 tarihleri arasında yapılacak. SCS Software da bu etkinliğin bir parçası oluyor.

8 Beğeni