ETS 2 - MAN TGX Euro 6 [Ana Konu]

yok ağbi her yorumu çevirdim her konuya baktım scsforumdan hiç çıkmadım bu cuma yada pazartesi güncelleme gelir…bu arada scsnin instagramda bir yorum yazmış bu sefer gelmesi uzun değil dedi

gerçi 6 gün olmuş :sweat_smile:ama neyse

2 Beğeni

Şubatın ortasına kadar yolu var bu işin boşu boşuna heycanlanmayın zaten gelicek modelde öyle ahım şahım 2019 model bir çekici olmayacak VNL gibi eski model ve kalitesiz piksel piksel olucak… Çok çok önce çıkması gereken araç hali hazırda yapılmış bitmiş 2017 de gösterime konulmuş hatta 2016 da ss leri paylaşılmış bir araçtan bahsediyoruz. Sizce SCS oturup 0 dan yapar mı bu aracı realistik düşünün lütfen… Zaten Hasan amca da her fırsatta dile getiriyor öyle ahım şahım bişey beklemeyin diye. Alt tarafı yeni tır 2-3 sene önce gelmesi gereken ama gelmeyen yeni tır.

7 Beğeni

MAN E6’nın ne ara ekra görüntüsü paylaşıldı oyun içi? Diğerlerine katılıyorum Marcedes-Benz Actros MP4 kalitesinde olacak zaten. Modifiyesi falan da o kadar az olur büyük ihtimalle. Beklemeye hiçc gerek yok.

3 Beğeni

Sizler MAN mı bekliyordunuz? :zombie:

1 Beğeni

SCS yapımı herhangi bir şey beklemiyorum :wink: Gerek de yok bi’ yığın kaliteli ve güzel oyun var.

3 Beğeni

Siz hangi 9 tl’ye aldığınız oyunun bu kadar gelişim sağlayıp, yenilik yaptığını gördünüz? :smiley: Bence SCS güzel bir firma, keyiflerinden sizi bekletmiyorlardır tabiki de…

4 Beğeni

Öncelikle 9 değil 7 TL’ye aldım.
Ve de beklentim de yok, olmayacakta. Gerek yok. Metrosudur osudur busudur birçok oyun gelecek. Bu kadar oyundur, filmdir vs. nin arasında 6842686842876 yıl önce “çok yakında çıkacak” sözü verilerek duyurup bu sözlerinin %90’ını tutmayan bir firmanın yaptığı özellikleri beklemek… Gelirse gelir, gelmezse de scs bilir.

4 Beğeni

7 tl’ye aldıysan daha şanslı olmalısın :smiley: Yaşınız kaç bilmiyorum, saygısızlık yapmak istemiyorum ama hayatta sabretmeyi öğrenmelisin, bunu oyun için söylemiyorum genel olarak :slight_smile: Başarılı olmak istiyorsan tabi. Senin oyuna küsmen hiçbir anlam ifade etmiyor insanlar için :smiley: Metro ile mutluluklar…

3 Beğeni

SCS’nin duruşu yıllardır aynı. Tarih belirtilmeyen duyurulardan sonuç çıkarmak çok zor oluyor. O yüzden 1 saate de gelebilir 1 aya da. Bu durum muhtemelen hiçbir zaman değişmeyecek.

3 Beğeni

9 tl olabilir fakat bu tarz oyunlar seni dlc almaya kışkırtır, hiçbir zaman şart koşmaz ama alman için her türlü yolu dener. Bir tane dlc olmadan baz oyunu oynayalım bakalım güler miyiz ağlar mıyız?

3 Beğeni

DLC’siz oynayan çok fazla insan var, sen oynayamıyorsun diye herkes oynayamayacak değil ya…

Açıkçası dlc kullanmadan oynayan insanın bu oyunu ve geliştiricisinin tutumunu çok önemsediğini düşünmüyorum. Neyse konu saçma yerlere gidiyor yeri burası değil.

2 Beğeni

Dlc demeyelimde bu oyun modsuz oynanmaz. En azından temel modlar.

Aslında herşey hazır :slight_smile: Sadece rekabet olmadığından geniş bir zamanda özellikler geliyor bence ( Biliyorum SCS bayağı işi var o da var ) 1-2 Tane benzer oyun olsa PUBG-Fortnite gibi çekişmeli olsa 1 yılda her şey gelir :slight_smile:

Arkadaşlar fazla ümit bağlamayın 1-2 haftası rahat var,en basiti volvo vnl haberinden sonra 6 hafta beklemiştik…

1-2 Hafta Olsa Gene İyi Nerden Baksan 1-1.5 Ay Sürer

Konu kilidi kalktığına göre bir şeyle olacak. :slightly_smiling_face:

1 Beğeni

bir şey olacağı yok yayına giricem eğer blog yazısı gelirse eklersiniz

mümkünse
kimse
alakasız
yorumlar
göndermesin

10 Beğeni