ETS 2 - MAN TGX Euro 6 [Ana Konu]

Geliyor geliyor

3 Beğeni

1.34 güncellemesi

1 Beğeni

oyun içi ekran görüntülerini ekleyelim ve ats konusunu yazmadan giremeyeceğim ondan sonra da çekeriz bir şeyler

1 Beğeni

yakında Man tgx modifiye paketi gelir !

1 Beğeni

öyle bir şey yok uydurmayalım sonra yok yere man tuning pack nerede diye dolaşan zombiler oluşuyor

3 Beğeni

DEğişik modifiye seçenekleri eklenmiş !

2 Beğeni

yalnız ben sesleri beğendim :smiley: kulağa çok iyi geliyor sanki? :smiley:

10 Beğeni

Sanki hafiften yeni ses motorunun etkisi :grinning:

1 Beğeni

3 konuya değinmek ıstiyorum;
1.si Hasan abi konu da betaya katılabilirsiniz demişssin ama betalarda 1.34 yok. Steam otomatik olarak 1.34 güncellemesini yapıyor , 430 mb civarında bir güncelleme.
2.si @DKbyk doğru söylüyor olabilir. Çünkü mesela tırın MAN yazan yeri standart olarak bırakılmış aynı ilk scania tırlarının çıktığı zaman gibi . Bence modifiye paketi gelmesi söz konusu olabilir. Ama bu sene modifiye paketinin gelmeyeceğini söylemişlerdi galiba…
3.sü ise ışıklandırma konusunda yeterli değil bence. Mesela Man yazan yere ışık koyabilmemiz gerekirdi. Şahsen modifiye konusunda pek tatmin etmedi. Ama kalite konusunda bence gayet yeterli. Ha bir Scania kalitesinde değil orası ayrı. Ama şükür yinede… Bütün MAN severlere hayırlı olsun :smiley:

2 Beğeni

abicim oraları modifiye paketine gerek kalmadan da güncellenir öyle bir şey yok modifiye paketi çıkmayacak belki 1.36’da birkaç parça daha eklenir efficient line 3 gelir o parça getirir yani dlcye yormaya gerek yok
sonra nerede nerede nerede diyor herkes

1 Beğeni

kısa bir sefer attım model kalitesinde sırıtan bir şey yok fazlasını isteyen ya güncelleme beklesin ya da modla oynasın bence bir daha da man konusu açılmasın araç gayet iyi tam sürüm çıkarması da çok iyi

12 Beğeni

Akşam aracı teslim alacağız bakalım :blush:

1 Beğeni

Aracı teslim aldık. Eskiye göre herşeyi mükemmel olmuş gidişi vs tek bir sıkıntım var şu ıslık sesi uzun yolda inanılmaz çok rahatsız ediyor. İlk viteslerden sonra sesi azaltsalardı çok daha iyi olurdu aksi taktirde belli bir km den sonra kullaklıkla oynayanları yoruyor.

2 Beğeni

aynen var oyunun sesini sonuna kadar çekersek aslında bi yerden sonra kafa beceriyor ben genelde az kısıyorum daha iyi oluyor ama düzeltilir belki çok tepki görürse
yine de bence ses güzel gür, tır gibi çıkıyor :smiley:
zaten MAN’a sürekli gerçek TIR gibi duruyor diyorlar sdfdsfs

5 Beğeni

Eski modelde direksiyon üzerinde ki tuşlar ve sağda ki klima tuşları da yenilenmiş eskisi gibi çözünürlüğü kötü değil.

2 Beğeni

Çok kaliteli olmuş aynı scania gibi inşallah en kısa zamanda bütün tırları bu kalitede yaparlar

2 Beğeni

Ses gerçekten güzel modele kesinlikle bahane bulunmamalı eğer bahane bulan varsa ilk önce eskisini kullanıp daha sonra hemen yenisine geçince çok büyük farklar olduğu bariz belli ışıklandırmasını falan sevdim ben seside güzel sadece o ıslık sesi az daha törpülenebilir onun dışında oldukça güzel bir model. Birde devamlı uzun yol yapanlar için kötü bir durum var deposunu az küçük yapmışlar 750 km de mazot almak zorunda kaldım ama oda sanırım standarta öyle olduğu içindir.

2 Beğeni

Biz 2015 de burdaydık. Siz daha yenisiniz.

4 Beğeni

Mp de oynayanlar ve Man severler için güzel biraz kullandım eski aracı daha kullanan kalmaz sanırım…zaten mod olarak pek çok kişide mevcuttu sp oynayanlarda… Ses denildiği gibi iyi güzel tarafı VNL faciası gibi değil daha kaliteli ama halen scania kalitesinde değil bence ama fazlasıyla iş görür güncelleme ile yeni parçalarda eklenecek hissi var.

3 Beğeni

Hayrılı olsun 1.34’de geldi ayrıca.:smiley:
Acaba bu yıl 4 güncelleme gelebilir mi?:smiley: