ETS 2 - MAN TGX Euro 6 [Ana Konu]

Dlc demeyelimde bu oyun modsuz oynanmaz. En azından temel modlar.

Aslında herşey hazır :slight_smile: Sadece rekabet olmadığından geniş bir zamanda özellikler geliyor bence ( Biliyorum SCS bayağı işi var o da var ) 1-2 Tane benzer oyun olsa PUBG-Fortnite gibi çekişmeli olsa 1 yılda her şey gelir :slight_smile:

Arkadaşlar fazla ümit bağlamayın 1-2 haftası rahat var,en basiti volvo vnl haberinden sonra 6 hafta beklemiştik…

1-2 Hafta Olsa Gene İyi Nerden Baksan 1-1.5 Ay Sürer

kapatıldı #222

açıldı #223

Konu kilidi kalktığına göre bir şeyle olacak. :slightly_smiling_face:

bir şey olacağı yok yayına giricem eğer blog yazısı gelirse eklersiniz

mümkünse
kimse
alakasız
yorumlar
göndermesin

Geliyor geliyor

1.34 güncellemesi

oyun içi ekran görüntülerini ekleyelim ve ats konusunu yazmadan giremeyeceğim ondan sonra da çekeriz bir şeyler

yakında Man tgx modifiye paketi gelir !

öyle bir şey yok uydurmayalım sonra yok yere man tuning pack nerede diye dolaşan zombiler oluşuyor

DEğişik modifiye seçenekleri eklenmiş !

yalnız ben sesleri beğendim :smiley: kulağa çok iyi geliyor sanki? :smiley:

Sanki hafiften yeni ses motorunun etkisi :grinning:

3 konuya değinmek ıstiyorum;
1.si Hasan abi konu da betaya katılabilirsiniz demişssin ama betalarda 1.34 yok. Steam otomatik olarak 1.34 güncellemesini yapıyor , 430 mb civarında bir güncelleme.
2.si @DKbyk doğru söylüyor olabilir. Çünkü mesela tırın MAN yazan yeri standart olarak bırakılmış aynı ilk scania tırlarının çıktığı zaman gibi . Bence modifiye paketi gelmesi söz konusu olabilir. Ama bu sene modifiye paketinin gelmeyeceğini söylemişlerdi galiba…
3.sü ise ışıklandırma konusunda yeterli değil bence. Mesela Man yazan yere ışık koyabilmemiz gerekirdi. Şahsen modifiye konusunda pek tatmin etmedi. Ama kalite konusunda bence gayet yeterli. Ha bir Scania kalitesinde değil orası ayrı. Ama şükür yinede… Bütün MAN severlere hayırlı olsun :smiley:

abicim oraları modifiye paketine gerek kalmadan da güncellenir öyle bir şey yok modifiye paketi çıkmayacak belki 1.36’da birkaç parça daha eklenir efficient line 3 gelir o parça getirir yani dlcye yormaya gerek yok
sonra nerede nerede nerede diyor herkes

kısa bir sefer attım model kalitesinde sırıtan bir şey yok fazlasını isteyen ya güncelleme beklesin ya da modla oynasın bence bir daha da man konusu açılmasın araç gayet iyi tam sürüm çıkarması da çok iyi

Akşam aracı teslim alacağız bakalım :blush: