ETS 2 - MAN TGX Euro 6 [Ana Konu]

Aracı teslim aldık. Eskiye göre herşeyi mükemmel olmuş gidişi vs tek bir sıkıntım var şu ıslık sesi uzun yolda inanılmaz çok rahatsız ediyor. İlk viteslerden sonra sesi azaltsalardı çok daha iyi olurdu aksi taktirde belli bir km den sonra kullaklıkla oynayanları yoruyor.

aynen var oyunun sesini sonuna kadar çekersek aslında bi yerden sonra kafa beceriyor ben genelde az kısıyorum daha iyi oluyor ama düzeltilir belki çok tepki görürse
yine de bence ses güzel gür, tır gibi çıkıyor :smiley:
zaten MAN’a sürekli gerçek TIR gibi duruyor diyorlar sdfdsfs

Eski modelde direksiyon üzerinde ki tuşlar ve sağda ki klima tuşları da yenilenmiş eskisi gibi çözünürlüğü kötü değil.

Çok kaliteli olmuş aynı scania gibi inşallah en kısa zamanda bütün tırları bu kalitede yaparlar

Ses gerçekten güzel modele kesinlikle bahane bulunmamalı eğer bahane bulan varsa ilk önce eskisini kullanıp daha sonra hemen yenisine geçince çok büyük farklar olduğu bariz belli ışıklandırmasını falan sevdim ben seside güzel sadece o ıslık sesi az daha törpülenebilir onun dışında oldukça güzel bir model. Birde devamlı uzun yol yapanlar için kötü bir durum var deposunu az küçük yapmışlar 750 km de mazot almak zorunda kaldım ama oda sanırım standarta öyle olduğu içindir.

Biz 2015 de burdaydık. Siz daha yenisiniz.

Mp de oynayanlar ve Man severler için güzel biraz kullandım eski aracı daha kullanan kalmaz sanırım…zaten mod olarak pek çok kişide mevcuttu sp oynayanlarda… Ses denildiği gibi iyi güzel tarafı VNL faciası gibi değil daha kaliteli ama halen scania kalitesinde değil bence ama fazlasıyla iş görür güncelleme ile yeni parçalarda eklenecek hissi var.

Hayrılı olsun 1.34’de geldi ayrıca.:smiley:
Acaba bu yıl 4 güncelleme gelebilir mi?:smiley:

Herkes ıslık sesi demiş o MAN motorlarında kronik turbo sesi . Aynı ses Lions Coach larda var en arkaya oturun sesi dinleyin :grin:

Bana texture biraz sırıtıyor gibi geldi… Işıklandırma birazcık kötü acele etmeseydiler biz beklemeye alışkınız :D:D

Farkındaysanız buda scania gibi modernize edebiliyorsunuz ama diğer tırlarda boyle cıksaydı keşke mercedes mesela daf mesela direksiyon olmamış sanki gerçekteki direksiyona bak anlarsınız

Bir şey soracağım, yeni TIR’ ın içinde neden gülücüklü yastık var?

neden olmasın? :smiley: gayet pozitif bir şey

Genel olarak aracı beğendim kalite olarak scania kadar olmasada yinede tatmin edici herkeze iyi oyunlar.

Genel olarak ben de beğendim. Oyunda gerçekçi görünen, güçlü sıralı altı silindirli motora sahip çekicilerin arasına katılmış oldu man da. Ama “MAN” yazısı yerine lion logosunun olduğu direksiyon simidi ve 100 Years Edition skininin olmaması üzdü, en çok beklediğim özelliklerdi onlar :frowning:

Hocam o dediğinizin modifikasyonlar efficient line 3 versiyonunda gelecektir.

Aracı teslim aldık sesleri güzel dediğim gibi gerçeğe yakın model sanki diğer oyunlardaki MAN modelleri gibi olmuş Farming Sim TGS modeline bakın anlarsınız :slight_smile: daha ilk sürüm olduğu için hatası olabilir sesler güncellenebilir. Hoşuma gitmeyen 2 şey var yine çekici yüksekte :smiley: ve direksiyon biraz saçma olmuş logo konumu olarak …

Yok ağabey ondan değil, niye öyle bir şey var gerçekte de mi öyle yoksa sinir olalım diye koymuşlar onu, TIR’ ımın içine ömür boyu kaldırılamayan gülücüklü peluş yastık var, keşke kaldırabilsek onu

Kabin aksesuarları için bir adet slot ayırmaları kötü olmuş. Oraya rahat iki-üç slot sığar. Ayrıca henüz kabin aksesuarlarına Scania, Daf ve Krone gibi markaların bardakları uyarlanmamış. Ama küçük eksiklikler halledileceğini düşünüyorum. Ekstra boyanabilir parçaları “bence” jest olsun diye eklemişler çünkü bu zamana kadar gelen hiçbir araçta boyanabilir parçalar yoktu. Kabinde multimedya sistemindeki kalitenin tutarsızlığı dışında her şeyiyle çok sevdim. Hatta Scs’ye twitter üzerinden bir teşekkür mesajı attım.