ETS 2 - MAN TGX Euro 6 [Ana Konu]

Herkes ıslık sesi demiş o MAN motorlarında kronik turbo sesi . Aynı ses Lions Coach larda var en arkaya oturun sesi dinleyin :grin:

2 Beğeni
4 Beğeni

Bana texture biraz sırıtıyor gibi geldi… Işıklandırma birazcık kötü acele etmeseydiler biz beklemeye alışkınız :D:D

4 Beğeni

Farkındaysanız buda scania gibi modernize edebiliyorsunuz ama diğer tırlarda boyle cıksaydı keşke mercedes mesela daf mesela direksiyon olmamış sanki gerçekteki direksiyona bak anlarsınız

Bir şey soracağım, yeni TIR’ ın içinde neden gülücüklü yastık var?

neden olmasın? :smiley: gayet pozitif bir şey

2 Beğeni

Genel olarak aracı beğendim kalite olarak scania kadar olmasada yinede tatmin edici herkeze iyi oyunlar.

Genel olarak ben de beğendim. Oyunda gerçekçi görünen, güçlü sıralı altı silindirli motora sahip çekicilerin arasına katılmış oldu man da. Ama “MAN” yazısı yerine lion logosunun olduğu direksiyon simidi ve 100 Years Edition skininin olmaması üzdü, en çok beklediğim özelliklerdi onlar :frowning:

7 Beğeni

Hocam o dediğinizin modifikasyonlar efficient line 3 versiyonunda gelecektir.

5 Beğeni

Aracı teslim aldık sesleri güzel dediğim gibi gerçeğe yakın model sanki diğer oyunlardaki MAN modelleri gibi olmuş Farming Sim TGS modeline bakın anlarsınız :slight_smile: daha ilk sürüm olduğu için hatası olabilir sesler güncellenebilir. Hoşuma gitmeyen 2 şey var yine çekici yüksekte :smiley: ve direksiyon biraz saçma olmuş logo konumu olarak …

Yok ağabey ondan değil, niye öyle bir şey var gerçekte de mi öyle yoksa sinir olalım diye koymuşlar onu, TIR’ ımın içine ömür boyu kaldırılamayan gülücüklü peluş yastık var, keşke kaldırabilsek onu

Kabin aksesuarları için bir adet slot ayırmaları kötü olmuş. Oraya rahat iki-üç slot sığar. Ayrıca henüz kabin aksesuarlarına Scania, Daf ve Krone gibi markaların bardakları uyarlanmamış. Ama küçük eksiklikler halledileceğini düşünüyorum. Ekstra boyanabilir parçaları “bence” jest olsun diye eklemişler çünkü bu zamana kadar gelen hiçbir araçta boyanabilir parçalar yoktu. Kabinde multimedya sistemindeki kalitenin tutarsızlığı dışında her şeyiyle çok sevdim. Hatta Scs’ye twitter üzerinden bir teşekkür mesajı attım.

3 Beğeni

Man tırlarının normalde direksiyonda ‘Man’ yazısı değilde sembolleri olmuyormuydu ? :slight_smile:

Hocam gözünün önünde mi? Gözüne mi batıyor? Arkada hiç bakmayacağın yerde duruyor.

Yok üstad bence araç tam değil aceleye getirmişler.

O dediğin efficientline 3 de var güncellemeyle getirirler illaki.

peki nedir bu efectline 3 2 sini niye begenemddinz

Teknik farklarını bilmem ama efficient line 3’e aracın makyajlanmış hali diyebiliriz. Yanlışım varsa affola

1 Beğeni

Effectline 3

Ufak tefek değişiklikler var, ızgarada vs.

7 Beğeni

Oyundaki mandaki ön ızğarada bu panjur yok artı direksiyon da böyle