ETS 2 - MAN TGX Euro 6 [Ana Konu]

Umut hocama katılıyorum, bencede diğer özellikler daha önemli, bir kaç gün kullanıp gene unutulacak VNL gibi.

Eski kasayı da güncellemişlerdir umarım garajım da bir tane euro5 var oda çürümeye başladı

En geç 1 haftaya çıkar tamam bu iş…

…Scs Instagram da paylaşmış…
Özellikle ses simgesi koymaları bi hayli ilginç. Yeni ses motoru???

Işıklara da gönderme var. Grafikler de farklı. Yoksa DX 11 de mi geliyor. Üçü bir arada. :smiley:

Sesi açın anlamında, ses olmaz ise E6 olduğunu kimse anlamaz. Ve insanlar storylere bakarken genellikle sesi kısarlar.

farlarda sanki bi gelişmiş gibi montajda olabilir. videoda sellektör yapınca sanki şimsek gibi değil de yumuşak biraz gerçekçi var. SCS cuma günleri sever belki bugün gelebilir.

Maybe could up afternoon in Prague time.

Evet doğru söylüyorsunuz bugün bişey olabilir çünkü blogta bişey yok.

Hadi hayırlı olsun bugün gelir mi ki? bir de eski MAN yenilenilir mi?

Bilmiyorum ama süprizlere açık olmak lazım

I agree with you

German Truck Tan kalma hocam model :joy:

" Artık Gel Lütfen ! " :grin::+1:

Yeni bir beta başlamayacak yüksek ihtimalle 1.33’e ek olarak çıkacak. 1.34 için şu an çok erken ayrıca yeni ses motoru vs. da anında gelmiyor. Önümüzdeki hafta(bence bu hafta öyle olmasa duyurmazdı bile) veya ondan sonra belki Pazartesi? çıkabilir. Model kalitesi için de çok olumsuz düşünmeyin. Volvo VNL örneği ATS için tutarlı ve onun olayı farklıydı burada öyle değil. Ancak Scania S kalitesinde bir şey beklemeyin :smiley: Bu araç eski var olan kasadan acayip farklı bir şey gelmiyor. :smiley:
ya şu Scania S neymiş ulan :smiley: çok iyi bir şey yaptıklarına pişman olmuşlardır diğerleri kötü olunca :smiley: hepsini o seviyeye çıkartmak çok uğraş ister
ben çok kullanacağımı sanmıyorum siz de çok uçmayın :smiley:

Abi sana katılıyorum. Benim için Man gelmiş gelmemiş birşey ifade etmiyor. Ben Renault’u bekliyordum ama ondan da soğuttular. Artık hangi araç gelirse gelsin heyecan yaratmaz.

Peki CAD dosyası muhabbeti neydi? Birde 3D tarama yapılmadı mı? Scania’ya ne zaman geçsem her seferinde mest oluyorum.

3D tarama olayını sadece Scania için gördük öyle olsa SCS yapım aşamasına dair bir şeyler paylaşırdı zaten adamların tek olayı bu yaptıkları işi yaymak şöyle yapıyoruz böyle yapıyoruz show işi CAD olayı da normal herkes istemeli modeli uydurmasyon firmanın aracaını yapmıyorlar bir şeylerin doğru olması lazım. Bence asıl olay daha fazla modifiye seçeneği gibi özelliklerdir bunları yaptıysa MAN aracı daha dolu görünür.

Markalardan birisi oyuna sponsor olmadığı sürece 3D modelleme ile araç göremeyiz