ETS 2 - MAN TGX Euro 6 [Ana Konu]

En geç 1 haftaya çıkar tamam bu iş…

…Scs Instagram da paylaşmış…
Özellikle ses simgesi koymaları bi hayli ilginç. Yeni ses motoru???

2 Beğeni

Işıklara da gönderme var. Grafikler de farklı. Yoksa DX 11 de mi geliyor. Üçü bir arada. :smiley:

4 Beğeni

Sesi açın anlamında, ses olmaz ise E6 olduğunu kimse anlamaz. Ve insanlar storylere bakarken genellikle sesi kısarlar.

5 Beğeni

farlarda sanki bi gelişmiş gibi montajda olabilir. videoda sellektör yapınca sanki şimsek gibi değil de yumuşak biraz gerçekçi var. SCS cuma günleri sever belki bugün gelebilir.

3 Beğeni

Maybe could up afternoon in Prague time.

2 Beğeni

Evet doğru söylüyorsunuz bugün bişey olabilir çünkü blogta bişey yok.

2 Beğeni

Hadi hayırlı olsun bugün gelir mi ki? bir de eski MAN yenilenilir mi?

2 Beğeni

Bilmiyorum ama süprizlere açık olmak lazım

2 Beğeni

I agree with you

2 Beğeni

6 Beğeni

German Truck Tan kalma hocam model :joy:

2 Beğeni

Yeni bir beta başlamayacak yüksek ihtimalle 1.33’e ek olarak çıkacak. 1.34 için şu an çok erken ayrıca yeni ses motoru vs. da anında gelmiyor. Önümüzdeki hafta(bence bu hafta öyle olmasa duyurmazdı bile) veya ondan sonra belki Pazartesi? çıkabilir. Model kalitesi için de çok olumsuz düşünmeyin. Volvo VNL örneği ATS için tutarlı ve onun olayı farklıydı burada öyle değil. Ancak Scania S kalitesinde bir şey beklemeyin :smiley: Bu araç eski var olan kasadan acayip farklı bir şey gelmiyor. :smiley:
ya şu Scania S neymiş ulan :smiley: çok iyi bir şey yaptıklarına pişman olmuşlardır diğerleri kötü olunca :smiley: hepsini o seviyeye çıkartmak çok uğraş ister
ben çok kullanacağımı sanmıyorum siz de çok uçmayın :smiley:

10 Beğeni

Abi sana katılıyorum. Benim için Man gelmiş gelmemiş birşey ifade etmiyor. Ben Renault’u bekliyordum ama ondan da soğuttular. Artık hangi araç gelirse gelsin heyecan yaratmaz.

1 Beğeni

Peki CAD dosyası muhabbeti neydi? Birde 3D tarama yapılmadı mı? Scania’ya ne zaman geçsem her seferinde mest oluyorum.

1 Beğeni

3D tarama olayını sadece Scania için gördük öyle olsa SCS yapım aşamasına dair bir şeyler paylaşırdı zaten adamların tek olayı bu yaptıkları işi yaymak şöyle yapıyoruz böyle yapıyoruz show işi CAD olayı da normal herkes istemeli modeli uydurmasyon firmanın aracaını yapmıyorlar bir şeylerin doğru olması lazım. Bence asıl olay daha fazla modifiye seçeneği gibi özelliklerdir bunları yaptıysa MAN aracı daha dolu görünür.

5 Beğeni

Markalardan birisi oyuna sponsor olmadığı sürece 3D modelleme ile araç göremeyiz

1 Beğeni

8x4 ile bir ağır nakliye oynamak isterim. Eski MAN’nı da elden geçirecekler mi ki acaba?
Ağır nakliye demişken keşke yeni yükler gelse, kişisel dorse olarak gelse…:confused:

Abi bundan sonraki araçlar Scania kalitesinde olacak mı bu araç o kalitede değil mi?

Twitter da Scs’in profiline girip 2015 yılındaki paylaşımlara göz gezdirirseniz yeni Actros’un geldiği dönemde Tgx ile ilgili modellenmeye başlandığı görseller var. Yani 3D tarama Actros da kullanıldı. Man da kullanılmaması için bir sebep yok. Modelleme sürecinde Man ile bir sıkıntı olduğu apaçık ortada bu yüzden bir şeyler gösterememiş olabilirler. Tersi olsa şu an kullanıyor olurduk zaten.

3 Beğeni