ETS 2 - MAN TGX Euro 6 [Ana Konu]

Bu arac eskı Man la ıcı dısı %90 aynı, benım aracım Scanıa

Arkadaşlar, bu araç MAN firmasının gönderdiği CAD dosyasıyla modellendi. Scania kalitesinde olacak. Modeli çoktan bitti değil. Karamsar olmayın. Hiç mi haber okumazsınız?

Açıkçası gelsede Volvo vnl gibi olacak tadı kalmayacak gibime geliyor aynısı range t için de geçerli gelse ne olur gelmese ne olur artık ha
gelse bişey demeyiz süreriz ama tadı gelmez

1 Beğeni

Belliydi böyle olacağı. Kamuflajın altında ne gibi değişiklikler var bilmiyorum ama yan camlarda man uzun zamandır kullandığı tasarımda değişime gitmiş bariz belli. Ayrıca instagram da gezinirken gördüğüm doğruluk payını bilmediğim kabin görüntüleri de var. Dijital göstergeler, kadranlar yeni direksiyon tasarımı, göğüs tasarımı vs ama çok güvenilir bir sayfa değildi dolayısıyla eklemek istemedim o görüntüleri.

5 Beğeni

X lion serisi yeni çıktı, maşallah MAN hızlı gidiyor.

Man geliyor gelmesinede Mandan önce ses motoru gelmesi daha iyi olurdu. Sonuçta cam açıncaki sesler felan. Ha belki SCS sürpriz yapar ne bilelim. Şimdi size tavsiyem çok bişey beklemeyin. Yani en azından Scania kalitesinde olmayacak gibi duruyor. Belki bu konudada sürpriz yaparlar. SCS nin huyu bu. Ya hiç haber vermeden bir anda çıkartır. Ya da 1-2 Yıl önce gösterdiğini bekletiiir de bekletir. Neyse benim yorumum böyle. :slightly_smiling_face:

bence bunlar 2019 da gelecek Hasan abi sen ne diyorsun bu konuda Hasan abi

2 Beğeni

image image

4 Beğeni

Şu man gelsin artık aga be eskiden eski actros ile man tgx motor sesi aynı motor aynıydı şimdi actros motoruyla aynı motor sesi cıkmaz bundan yeni man tgx den

1 Beğeni

Yılan hikayesine döndü. Daha başlardayız tabi şimdiden aceleye hacet yok. Bekliyoruz…

5 Beğeni

Açıkçası o ses aracın kendi sesiyse beğenmiş olabilirim. SCS ses işini tam beceremiyor bence. Engine Voice Records’un ses modlarını denediyseniz ne demek istediğimi anlayabilirsiniz.

Biraz inceleyin: https://enginevoicerecords.blogspot.com/

Hadi bakalım şimdi ne kadar bekleyeceğiz. :joy::joy::joy: Darısı Range T’nin başına.

5 Beğeni

Umarım o garaj kapısı açılış sesini de getirirler. E6’dan daha önemli bence.

2 Beğeni

İşte aradığım SCS. Bırakın gelsin. :smiley:

1 Beğeni

ses motoruna gönderme de olabilir aslında

3 Beğeni

Yok, çok az da olsa kamyon sesi yankı yapardı garajın içerisindeki yüzeylerden.

1 Beğeni

Umut hocama katılıyorum, bencede diğer özellikler daha önemli, bir kaç gün kullanıp gene unutulacak VNL gibi.

1 Beğeni

Eski kasayı da güncellemişlerdir umarım garajım da bir tane euro5 var oda çürümeye başladı