ETS 2 - MAN TGX Euro 6 [Ana Konu]

2 adet beyaz yüksek kabin full sipariş edelim. 500 beygir yeterli olacaktır. TŞK

1 Beğeni

Sipariş vermiyorum :grinning: Scania ile yola devam ister E5 ister E6 ister E7 olsun farketmez Scania adamdır :sunglasses:

Sadelikle şıklığı birleştiren iki marka var onlar da DAF ve MAN bana göre. Bu yanlarını seviyorum. Özellikle yeni Scania’nın göstergeleri renk cümbüşü. Direksiyon da kabine göre çok büyük kalıyor, tutarsız. Güç olarak da 400-500 beygir gücü arası kullandığım için bana göre güç hiçbir anlam ifade etmiyor. İsterse 1000 bg olsun, umurumda değil :smiley:

2019 update Gelecek

2 Beğeni

Yeni Scania’nın önü Bulldog cinsi köpeğe benziyor, Man aşırı klasik çizgiler kullanıyor bunu Man’ın Volkswagen grubuna ait olmasından kaynaklandığını düşünüyorum. Daf gerçekten çok sade ve bütünlük oluşturan şık bir tasarım dili kullanıyor.

Bu U formlu tasarım detayı kabinde de sıkça kullanılıyor Daf Euro 6 da.

5 Beğeni

Scania’da Volkswagen grubuna ait :wink:

İlgili Wiki’yi düzenleyenler sadece SCS yetkilileri olsaydı tamam. Fakat herkes değiştirebildiği için heyecanlanma bence.

Scania’nın tamamı Volkswagen’in değil yanlız…

DAF Ön Tasarımını İçerisinde de sürdürüyor ön ızgara direksiyon tasarımından etkilenilmiş MAN konusuna Gelirsek Çok Satan Bir Model İ Değiştirmek Piyasada Risk Almak Demektir Piyasada 6 Markaya Rakipsiniz Ortaklar Dahil MAN AG % 49 Volkswagene ait Scania AB % 51 Hisseleri Mevcut Yani Kısacası Piyasa Dünya ’ da durgun iken yeni model çıkarmaktansa MAN , DAF Gibi Ufak Makyajlar , Paketlerle Müşterinin İlgi Olma Odağı Olmak Daha Mantıklı …

1 Beğeni

Bu man tır baltic ile gelcegini tahmin ediyorum gecen sene scania italya ile geldi

başlarım sizin fotoğrafınıza modunuza yetererrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
canım çekti şimdi böyle kötü oyunlara girince beyler sonra bişeyler oluyor

8 Beğeni

Geleceği yok ama insan bekliyor işte :slight_smile:

1 Beğeni

Man Scs’den daha hevesli görünüyor.

4 Beğeni

@Kamsci 'nin herzaman dediği gibi #DandikSCS :slightly_smiling_face:
Ulan marka bile bekliyor. SCS daha yatıyor. 1 aylığına DLC için çalışmayı bıraksa manı aradan çıkarabilirler

Bu gelene kadar Euro 7 motorlar hazır olur. :joy:

2 Beğeni

Hehe aynen oyle olur.şaka biyana yilbasindan sonrami ne cikicak diyolardi ne oldu o

1 Beğeni

Ocak ayında gelicekmiş buyursun gelsinde model 2014 den kalma :smiley: gene piksel piksel oynayacaz :joy:

2 Beğeni

MADster E6 modu varken pekte gerekli değil aslında istediği kadar geç gelebilir :smiley:

1 Beğeni

2018’in başında gösterilen bir araç, sonraki senenin ilk aylarında gelmemeliydi bence … En azından yılbaşı etkinliği ile beraber çıkış yapmalıydı diye düşünüyorum ama yapacak bir şey yok. Umarım eski kasayı da adam akıllı güncellemişlerdir çünkü şu an ki modeli oyunun ilk sürümlerinden kalma.

Bu arac yenı Scanıa cızım kalıtesınde olacak mı?

Ben eski kasayı yenileyeceklerini düşünmediğim gibi gelecek yeni modelinde ortalamanın altında bir kalite sunacağını düşünüyorum. Umarım yanılırım ve bana bu lafı yedirtir Scs.

1 Beğeni