Derail Valley - Ana Konu

Çıkış haberini yayımladım.

2 Beğeni
3 Beğeni

yiyecek fabrikasına gidiyoruz baya uzak :smiley: sardı beya

2 Beğeni

TANRIM :d derail olduk :smiley: kaptırdım gidiyorum yavaşlamam lazımdı

4 Beğeni

Geçmiş olsun bu arada oyun harika.:joy::smiley:

vurdurdum arkadan camlar kırıldı dumanlar çıkmaya başladı motordan :smiley:
sürekli aynı loko spawn oluyor istasyonda

4 Beğeni

masraf çok iyi halt yedim :smiley:

4 Beğeni

Ben oyunu denemek için steamdan demosunu indirdim fakat non-vr olarak çalıştıramadım
?? klavye mouse kullanamıyorum

Steam kütüphaneden başlat seçenekler çıkacak.

malesef yardımcı olursanız sevinirim

oradan değil OYNA Oynama Süreniz olan butona bas yoksa da koymamışlardır bilemem demo sonuçta hedef vr

yani demoda olmayabilir çünkü ets2 veya ats de oynatma seçenekleri çıkıyor directx 64 bit safe mod vb.

oynama süresi olan yerdeki mavi play yazan butona bastığımda oyun bu şekilde açılıyor ve kontrol yok

tehlikeli yüklerin olduğu işler için hedeflenen satış rakamı yakalanmış sırada railbus var :smiley: rayda giden otobüs vagon gibi bişey ekleyecekler
12-13 bin satarsa shunter remote controller eklenecek yalnız bu baktığıma göre treni uzaktan kontrol etmek demek :smiley: tıpkı rayları değiştirdiğimiz sistem gibi :smiley: ohh yeahh

2 Beğeni

yeni güncelleme geldi raylardaki taş, ot vs. şeyleri temizlemişler, respawn butonu eklemişler yakındaki istasyonda yeniden doğuyorsun ve yine bir sürü düzeltme var
şimdi satın alanların çoğu zaten vr sahibi değildir ve beğenenler de daha çok pc odaklı gelişmesini istiyor
15k sattıktan sonra ne yapacakları yavaş yavaş belli olur yol haritası var ama tepki önemli

1 Beğeni

hedeflenen satış rakamına ulaşıldı shunter remote controller geliyor ama 1 mart’ta

oyuna gelen güncellemeler hep nonvr odaklı oluyor :smiley:
sanal gerçeklik odaklı başlayıp sonra direkt normale dönen oyun vol343454 bilmem kaç
en kısa zamanda 2. bölümü çekmek lazım neyse yarın tsw var :smiley:

tehlikeli yüklere ait ilk görsel

1 Beğeni

tünel ve köprüler eklenmiş yine bir sürü düzeltme, geliştirme var
neredeyse her gün güncelleme geliyor güzel toparladı

1 Beğeni
1 Beğeni

Klavye ile oynanabilir mi yada almaya deger mi