ETS 2 Onal Map Turkiye [Ana Konu]

Tamamdır, iyi çalışmalar hocam

1 Beğeni

Bazı markaların reklam tabelalarını oluştururken simülasyon türk ailesini de unutmayalım dedik… Ara ara şöyle tabelalar koyacağım yol kenarlarına

13 Beğeni

Şu şekilde de diğer reklam tabelası örneklerini verelim.

15 Beğeni

Güzel olmuş elinize sağlık,çok bilmişlik olmasın ama şöför yerine şoför olarak düzeltilirse daha hoş durur.

2 Beğeni

Reklam tabelasını direkt dds olarak attım sanırım sahipleri de yanlış yazmışlar :smiley: Düzeltildi sorun teşekkürler

2 Beğeni

Abi Allah Rızası için İstoç’un hemen dibindeki bölgeye otoban viyadüğü ve kısacık bir yol eklenmesi lazım SCS yaparken baştan savma yapmış, bırakmış. Modu devam ettirirken orayıda elden geçirir misin abi? Ben yapmaya çalıştım da tam olmadı sizin gibi pro değilim sonuçta, resimleri çektiğim videoları ve ne yapılacak hepsini şimdi atıyorum abi istersen bakabilirsin;

Bu da bölgenin Videosu:

Bu da Oyundan Görünüşü:
1.Fotoğraf:

Yani Böyle:

Ama tabi bazı yerleri yapamadım, duvar filan:

2.Fotoğraf:

3.Fotoğraf:

4.Fotoğraf:

5.Fotoğraf:

Dükkanları kaydırdım ancak yolları yapamıyorum ben:

Bu Hafta İçinde O Viyadüğüde Çekip Atarım Buraya Abi.

11 Beğeni

Bunu ben taa DLC’nin ilk haftasında Simülasyon Park’ta dile getirmiştim de daha mod yapan çıkmamıştı haliyle, havada kalmıştı konu;

2 Beğeni

Burayı dikkate alan bir mod ekibi vardır mutlaka. :wink:

10 Beğeni

@bona Benim dediğim konuyu diyosun dimi? Taa yılbaşında olan canlı yayında “İstanbul Havalimanı’nı ve oraya giden yolu da yapacaktık ama Google Street View görüntüleri yok, adamlar çekmemiş” dendi. İstoçun o yapılmayan otoban ve viyadüğü bu yol üzerinde işte, çekilmemesinin nedeni de önceden oraların askeri bölgeden alınması;

5 Beğeni

Elbette yapılması gereken bir bölgedir. Fakat bu bir İstanbul Map Projesi olmadığından sadece İstanbula yoğunlaşmak hem yollarda karışıklık hem de sistemlerde kasma sorununa yol açabilir. Bu projeyi yürüten İstanbul Mod projeleri başlandı Şehr-i İstanbul Map gibi. Yani Onal Map bir Türkiye Haritasıdır,İstanbul haritası değil. Ve maalesef istoç çıkışı şu an YSS Köprüsü bağlantısında kullanıldı Onal Map’ta İlerde İstanbul Map gibi bir proje ile anlaşma sağlarsak Onal Mapa İstanbul daha detaylı gelebilir,Şu an v2 ile birlikte İstanbul daha da detaylandırılacak zaten fakat her semti sığdırmak mümkün değildir. Dediğiniz bölgede çalışmalar yürütebilirsem İstoç bölgesini enjekte edebilrim fakat bu sadece YSS bağlantısını düzenlerken oyuna aktarılabilir. Sadece İstanbul için de ilerde bir mod üretebilirim,en detaylısından. Fakat dediğim gibi Onal Map Büyük bir harita olacak,Ve tek bir bölgeye fazla yoğunlaşmak Beni çok yoracaktır,Tek kişilik bir ekibim,4 5 kişilik İstanbul projesi yürüten mod yapımcılarının bu konuya daha ilgili yaklaşacağını umut ediyorum,Onal Map V2 İle beraber yenilenen İstanbul’da Görüşmek Üzere.

11 Beğeni

Görüntüsü olmayan yerler için Yandex Haritalara bakabilirsin. Atatürk HL tarafındaki yerler Google’de yoktu ama Yandex’te var. Ayrıca Yandex’te çekim tarihini de değiştirebiliyorsun, 2014 ve 2011 var genel olarak.

Ayrıca wowturkey diye bir fotoğraf forumu var, hiç bir yerde görüntüsü bulunamayan yerler için idealdir. (reklama giriyorsa ve yasaksa bu kısım moderatörlerce silinebilir) İstanbul TEM Otoyolu bu konunun 10. ve 11. sayfalarında İSTOÇ civarındaki TEM otoyolu fotoğrafları var. KMO içinse şu İstanbul Kuzey Marmara Otoyolu İstanbul Kuzey Marmara (Kınalı-Akyazı) Otoyolu Projesi konular yardımcı olabilir. Yalnız foruma üye olup faal olarak takılmanızı önermem herhangi bir konudan malum görüş lehine siyasi malzeme çıkarabilen toxic üyeler mevcut, forum yönetimi de bunlara dahil…

5 Beğeni

Harita 1.37’de çalışıyormu? Oyundan atıyor ama. ilk kez indiriyorum

1 Beğeni

Sorunsuz çalışıyor bende.

2 Beğeni

Zaten herkes dikkate alamaz, aklı başında insanların işidir bu :wink:

1 Beğeni

Tabiki OnalMods sitesinde 1.37 veya 1.36 sürümü için mod paketleri mevcut

2 Beğeni

Hahahah eyvallah bro

4 Beğeni

Hacı 1.38’beta’ya ne zaman uyarlarsın

2 Beğeni

Beta sürüme Harita güncellemesi olmaz maalesef,tam sürüme uygulanabilir sadece, fazla versiyon kirliliği olur. Tam sürüm duyurulduğu gün hemen ben de güncelleme çıkartırım…

Tmm kardeşim sıkıntı yok bekleyecez arktık

Küçülenlere İnatla Israrla Büyümeye Devam Ediyoruz!
Bolu dağı tamamen bitti buz dağının görünmeyen kısımlarında ise Türkiye’de İlk Kez ETS 2 Alemindeki en büyük dinlenme tesisini yapmaktayız!
Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi diyebilirim!
Herkese iyi forumlar! Görüşlerinizi alalım…

16 Beğeni