ETS 2 Onal Map Turkiye [Ana Konu]

V1.3 versiyonumuz çıktı bu arada indirmek için
onalmods.blogspot.com
Tamamen 1.38 uyarlıdır.

4 Beğeni

V 2.0’ı bekliyoruz

2 Beğeni

V2 Sürümünden Bolu tarafları beta bi şekilde videoya aktarıldı,videoda görülen kafanıza yatmayan şöyle olsa güzel olur dediğiniz bölgeler varsa buyrun aktarın değerlendireyim :slight_smile:
Onal Turkey Map V2 Beta│ETS 2 Yeni Türkiye Haritası Bolu Trailer - YouTube

4 Beğeni

Şu anda Onal Map kaçıncı sürümü yayında?

v1.3 yayında

4 Beğeni

Harita yaşıyor mu?

1 Beğeni

yaşıyor!
bir kaç gündür ‘esenler otogarı’ üzerine çalışıyorum
yeni sürüm değişikliklere değsin istiyorum :slight_smile:

3 Beğeni

otogarın %10’luk hali denilebilir.

14 Beğeni

Bu sabah ‘‘acaba nerelerde’’ diyordum. Cevabımı aldım teşekkürler. Kolay gelsin. :slight_smile:

1 Beğeni

Bu gönderi topluluk tarafından bildirildi ve geçici olarak gizlendi.

Reis çalışmaların güzel severek takip ediyorum ama allah için gerçekçi yapın şu otogarı başka bişey istemem :d kolay gelsin

Esenler ile pek alakası yok ama %10. %100 benzer umarım

1 Beğeni

Hi önal ich möchte sagen dass dein map mod gut ist aber es stört mich sehr dass du nicht immer türkische strassen benutzt sondern auch alte strassen wie von deutschland oder so was ich damit meinen möchte ist dass du nur türkische strassen und Schilder benutzen sollst das wäre sehr gut für 2.0

2 Beğeni

Oyunun bana verdiği şartlar dahilinde tıpa tıpını yapmaya çalışıyorum, fsm köprüsü yapıldığı için esenler otogarından kısmak zorunda kalacağım,çünkü harita üzerinde fsm köprüsü yakınında kalıyor…İstanbul boğazı esenleri daha büyük yapmama engel oluyor.

4 Beğeni

Hocam, 1.39 a uyarlanacak mı?

Evet uyarlanacak fakat ne zaman olacağı hakkında benim de bir fikrim yok,çalışmaktayım fazla haritayla ilgilenemiyorum

3 Beğeni

Bu Türkiye haritası, Almanya haritası oynamak istiyorsan oyunun ana haritasında dolaşmayı dene moda gerek yok :slight_smile:

Truthahnkarte, diese Karte ist nicht Deutschland

3 Beğeni

Sanırım Eski sokaklar istiyor arkadaş. Almanya haritası yapın demiyor.

Haritada yeterince eski sokaklar kullanıldığını düşünüyorum,anlatmak istediğim TR’nin eski sokakları zaten yeterli gibime geliyor.

3 Beğeni

Haritayı 1:19 ölçektemi yapıyosun