ETS 2 Onal Map Turkiye [Ana Konu]

1.19 değildi düşürmüştüm biraz.

1 Beğeni

dostum haritada son durum ne bitmeye yakınmı ?

henüz tamamlanmamış şehirler var

Peki 2021 yılına sarkarmı bu arada kolay gelsin

Harita yapımcısı olarak artık TÜM DLC’lerin aktif olması gerektiği düşüncesine vardım,sayılı asset ve modelle bir yere kadar!
Esenler otogarı yapımcılayırla büyük bir anlaşma yaptık
Yeni otogar modelleri ve dinlenme tesislerini Esenler Otogarı yapımcıları üstlenecek.
Birlikte daha büyük ve kaliteli bir TR Map için çalışmalarımıza devam edeceğiz.

8 Beğeni

Bursa ve çoğu il elden geçecek. Ama ilerleyen sürümlerde

2 Beğeni

Belli olmaz. Güzel iş çıkarmak için zamanı önemsemiyorum çok,ama fazla bir yolumuz kalmadı diyebilirim :slight_smile:

1 Beğeni

O harita 1:3 ölçekli. Aynı anda çalışma yürütmeleri imkansız.

2 Beğeni

Yapımcılarıyla aramız gayet iyi fakat öyle bir durum şu anlık söz konusu değil. Öyle bir iş ortaklığı yapmadık

1 Beğeni

Herkese selamlar sevgiler.:raised_hand:
Uzun süren bu versiyon güncellemesinin nedenlerinden bahsetmeye geldim.
SCS şirketinin yapmış olduğu bazı güncellemeler vaktimi oldukça aldı, base map üzerine bağımlı olan ‘OTM’ projesi bu yüzden gecikti diyebilirim. Bekletmemin bir diğer sebebi ise ‘son ücretsiz sürüm’ olarak haritanın geniş bir alanı kapsamasıdır. Uzun bir çalışmaya girilecek ve bir daha(versiyon güncellemeleri hariç)versiyon çıkartılmayacağından kullanıcılara daha geniş bir alanda sıkılmayacakları bölgeler inşa etmek istedim. Sıradaki hedefim ‘KARADENİZ SAHİLYOLU’ üzerinden devam edecek.
Karadeniz projesi V2 Sürümünde sizlerle olacak.
Temennim bir aksilik çıkmaz ve hep birlikte V2 sürümünün tadını çıkarırız!
OPTİMİZASYON çalışmaları üzerinde ise tamamen sona gelindiğinin bilinmesini isterim. Proje ne kadar büyük olursa olsun bazı optimizasyon şikayetleri alıyordum. Ve bir harita yapımcısı olarak değil,oyuncu olarak biliyorum ki
bir proje ne kadar güzel,ne kadar detaylı olursa olsun FPS düşüşlerde olduktan sonra bir işe yaramıyor.
Uzunca bir süremi OPTİMİZASYON üzerine harcadım. Ama buna değdi!
Kullanıcılara bu süreç içerisinde diyebileceğim tek şey SABRETMELERİDİR. sürekli artık çıksın mesajları projeyi kendi kendine ilerletmiyor.
Sevenlerime bu güzel haberi vermekten gurur duyuyorum. Birlikte daha büyük projelere! :heart:

15 Beğeni

Ayrıca bu uzun süreçte daha fazla kullanıcıları bekletmemek adına en kısa sürede v1.3 sürümünü 1.39’a update etmeye başlayacağım

4 Beğeni

Yeni Versiyonumuz Çıkmıştır

13 Beğeni

Başarılarının devamını dilerim brom :slight_smile: Yapıyosun bu sporu :wink:

1 Beğeni

Harita ne durumda

1 Beğeni

Harita vefat etti bence

1 Beğeni

harita sahibi çalışmak zorunda kalmış sanırım işe gidip geldiği için durdurmuş haritayı devam edilecekmiş ileride ‘‘sözde’’ :smiley:

3 Beğeni

Yapacak birşey yok hayat bu

Sağlık olsun ozaman yapacak bir şey yok keşke bilgi verseydi

Kendi dc sinde verdi zaten

Anladım saol